RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
THE VAULT po śmierci Prince'a

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

THE VAULT po śmierci Prince'a
Autor Wiadomość
Thorne
1999
1999

Post THE VAULT po śmierci Prince'a Odpowiedz z cytatem
W związku z tym, że mocno wypadłem ze śledzenia nowości w świecie muzyki Prince'a, chciałbym zwrócić się do większych Fanów ode mnie z następującą prośbą:

czy moglibyście udzielić mi informacji, czy:
1. utwory nigdy niewydane za życia P. (a które rzekomo znajdowały się w sejfie, o którym P. tyle razy wspominał w różnych wywiadach) zaczęły jakoś po Jego śmierci "wyciekać" i "wychodzić na światło dzienne"? Pamiętam jakoś w pierwszym roku od śmierci, że pojawiały się na YouTube różne konta (zwłaszcza jedno), w ramach których publikowano wiele "nowych" utworów, a przynajmniej takie, na które nie udało mi się wcześniej natrafić w opasłych plikach z outtakies; nie mam jednak pewności, czy to był ten "właściwy wyciek";
2. jeżeli odpowiedź na pytanie pierwsze jest twierdząca, to czy mógłbym prosić o jakiś "cynk", gdzie mógłbym uzyskać dostęp do zbiorów z sejfu? Oczywiście, jeżeli taki dostęp byłby legalny.

W swoich pytaniach nie mam na myśli tych wszystkich oficjalnych wydań, które się pojawiały na rynku, zwłaszcza tych "remasterów" przeróżnej maści, bo o nich wiem.

Po prostu interesuje mnie to, czy coś dzieje się realnie w temacie publikowania utworów z sejfu, czy może olbrzymie (podobno) zbiory P., które trzymał w ukryciu, dotychczas są trzymane w ukryciu...

Z góry dzięki za pomoc!
Czw 16 Gru 2021 15:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Zawartość "Skarbca" znajduje się pod opieką funduszu powierniczego i nic poza oficjalnymi wydawnictwami póki co nie ujrzało światła dziennego. Oczywiście od czasu do czasu pojawiają się jakieś bootlegi, ale z reguły to albo odgrzewane kotlety, albo jakieś nagrania koncertowe.

Pią 17 Gru 2021 20:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: