RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
20pr1nc3.com
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

20pr1nc3.com
Autor Wiadomość
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post 20pr1nc3.com Odpowiedz z cytatem
Cytat:
http://20pr1nc3.com/

Czyżby Prince znowu pogodził się z "Internetami"? Wyjdzie w końcu oficjalne wydanie Montreux? Czy Screwdriver to zapowiedź płyty? Na te i inne pytania Prince/jego prawnicy odpowiedzą być może już w tym roku! Very Happy

Wto 22 Sty 2013 11:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pitrzel
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
W końcu! 2013 będzie rokiem Prince'a. Jeszcze koncert na Narodowym i będę w niebie Very Happy

Wto 22 Sty 2013 15:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakub
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie Mruga 2 To będzie purpurowy rok Suszę zęby Ale największym spełnieniem marzeń nadal pozostanie spotkanie z Nim na koncercie Mruga 2

Wto 22 Sty 2013 18:11 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Po koncercie. Na afterparty dla członków forum Prince-Online Very Happy

Wto 22 Sty 2013 19:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze koncert na Narodowym i będę w niebie Very Happy[/quote]

jak będzie padać to ministra mucha każe pomalować deszcz na odpowiedni kolor

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Wto 22 Sty 2013 19:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Coś czuję, że to będzie powtórka ze strony lotusflower.com. Trzy clipy i płyta do pobrania za free lub 31.21 $. Pewnie marzec lub kwiecień. Po tym sprawa ucichnie na kolejne kilkanaście miesięcy...
...Ale może faktycznie będzie nowa płyta! Very Happy
A Screwdriver dla mnie bomba!

Wto 22 Sty 2013 22:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jakub

Post Odpowiedz z cytatem
Grubluk czemu ty taki jesteś negatywnie nastawiony ? Mruga 2 Ja tam jeszcze nie porzuciłem nadziei, że mały może nas zaskoczyć (może już nie czymś na miarę Purple Rain, ale mimo wszystko dobrą płytą (nareszcie zapowiada się więcej rocka !) no i DVD/BR z Montreaux Mruga 2 ) a może i ta książka będzie w końcu oficjalnym wydawnictwem ? Mruga 2

Sro 23 Sty 2013 00:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe podoba mi się postawa Grubluk'a - naprawde może być podobnie jak we wcześniejszych odsłonach stron www dlatego też nie podniecam się aż tak ( staram się przynajmniej ) mimo to zawsze jest to jakieś elektryzujące przeżycie, z drugiej strony zapowiada się dobrze, czuć świeżość w nowym utworze i inne granie ( bardziej surowe ) -mam nadzieje, że płyta też będzie utrzymana w tym klimacie. Teledysk fajnie zrobiony-orginalny, jak np."cynnamon girl" lubię gdy Prince daje nam coś innego niż inni Uśmiech...

Ps...ostatnio nowo wydany utwór Rolling Stones'ów udowodnił mi że Rock'n'roll'a oni mają w żyłach (i pewnie nie tylko.. Uśmiech... ) ale musze powiedzieć, że Prince dotrzymać im kroku chce ! ! !
Sro 23 Sty 2013 14:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja negatywnie nastawiony?... A komu się nie podobał RNR Love Affair? Na pewno nie mnie.
OK, dokładnie chodzi mi o to, że słucham Prince'a już od ponad 24 lat, a ostatnie 8 pokazało wszystkim fanom, że na jakąkolwiek ścisłość w utrzymywaniu projektów nie można już od niego liczyć. Pozostało tylko ewentualnie cieszyć się nową muzyką i nic więcej. A kiedyś było w tej materii więcej (i lepiej).

Sro 23 Sty 2013 15:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Filip napisał:
Teledysk fajnie zrobiony-orginalny, jak np."cynnamon girl" lubię gdy Prince daje nam coś innego niż inni Uśmiech...

Akurat tego typu teledysków jest zatrzęsienie i oryginalny to on nie jest, ale zawsze się je przyjemnie ogląda, lubię klipy z tekstem piosenek Smile

Czw 24 Sty 2013 01:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Wreszcie by się zabrał do redystrybucji płyt wydanych od 1996 roku, bo praktycznie są one niedostępne w sklepach.

Czw 24 Sty 2013 17:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
po 1996 to głównie szmira była i nikt tego nie kupi a jak kupi to się zniechęci

Czw 24 Sty 2013 21:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Przecież takie albumy, jak 3210start, Planeta Ziemia, czy Daj Mi Tę Noc Live cieszyłyby się powodzeniem i nie były złe. O internetowych wyziewach nie wspomnę, bo muzyka nie wydana na płycie a tylko dostępna (czasem) na stronce Naszej Perfekcyjnej Generacji to tak, jakby jej nie było.

Czw 24 Sty 2013 23:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
...a mnie 20pr1nc3 i screwdriver napawają dużym optymizmem i nadzieją, że Pan P(+> budzi się z letargu. Trzymam kciuki i wracam na forum Smile, którego tak naprawdę nigdy nie opuściłem, obserwowałem tylko bardziej z boku.

Przy okazji, czy mnie oczy mylą czy to Mayte tańczy w kilku ujęciach klipu screwdriver? A może to tylko ktoś podobny, a podobieństwo jest zamierzone?

Na koniec chciałbym się nieskromnie pochwalić. Pod choinkę dostałem gramofon i 2 nówka nieśmigane płyty: 1999 i Purple Rain. Fajnie, co?

Pią 25 Sty 2013 19:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Mirek B(+> napisał:
(...) czy to Mayte tańczy w kilku ujęciach klipu screwdriver?

Też to zauważyłem. To na pewno nie ona, ale kto w dzisiejszych czasach jeszcze tak tańczy?...

Pią 25 Sty 2013 23:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Thorne
1999
1999

Post Odpowiedz z cytatem
Powiem tak :

Po pierwszym przesłuchaniu utworu (ScrewDriver) dostrzegam podobieństwo w pewnej mierze do duchu znanego nam wszystkim albumu COME. A zwłaszcza do "Loose!" czy "Pheromone". Melodia jest oczywiście inna. Podobieństwo natomiast słyszę chociażby w tym "krzykliwym" wokalu, agresji w nim, dawaniu upustu silnym emocjom. Natomiast sama rockowa konwencja oczywiście przynosi na myśl "Chaos and Disorder", aczkolwiek nie bardzo przepadam za tym krążkiem, więc na tym zakończę odnoszenie się do niego.

Świetnie, że Prince znów bawi się dźwiękami, gitarą, pozwala sobie na odrobinę więcej emocji niż słodkawość czy cukierkowatość, jaką nam serwował w niektórych utworach ostatnich lat. Mniej elektroniki, więcej świeżości - taki jest mój postulat, wydaje się, że powoli jest on realizowany. Very Happy
Sob 26 Sty 2013 01:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Ch&D to dla mnie kawał świetnej muzyki i kompozycje takie, jakich teraz ze świecą można szukać. Wiele utworów mogłoby stać się hitami gdyby nie totalny brak promocji (chyba tylko Dinner with Delores). Energia, jak na Gold Exp.

Sob 26 Sty 2013 10:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
chaos było totalnie niekomercyjne i nieprzebojowe, na drugim biegunie jest the gold gdzie przesłodzono płytę. obie po kilkukrotnym przesłuchaniu zyskuja ale to już dla koneserów. po `92 z doskonałym the love symbol zaczęło się "the downward spiral" (swoją drogą genialna płyta NIN). było parę wyjątków typu mimo wszystko emancipation czy 3121 i trochę musicology ale kicha z apogeum albumów mp3, których nie da się słuchać na dłuższą metę

Sob 26 Sty 2013 14:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakub

Post Odpowiedz z cytatem
Ch&D słabe Pytajnik? TGE przesłodzone Pytajnik? Dla mnie to jedne z najlepszych płyt Księcia Suszę zęby a i takie Rainbow... jest dobre.

Sob 26 Sty 2013 17:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
chaos było muzycznie dobre i takie trochę surowe, niestety brak jakichkolwiek nawet potencjalnych przebojów
the gold experience z piosenkami typu dolphin, i hate u czy the most beautiful girl było naprawdę przebojowe ale dla mnie czasami zbyt ckliwe w porównaniu z takimi wymiataczami z poprzednich płyt jak my name is prince czy sexy mf, czy nawet diamonds z perełkami jak gett off
co do rainbow children - czapki z głów to jedna z moich ulubionych płyt

dla mnie jak prince przestał świntuszyć kończy się muzycznie i tyle, to już nie to

Sob 26 Sty 2013 19:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: