RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"20TEN" nowy album w 2010
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

"20TEN" nowy album w 2010
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post "20TEN" nowy album w 2010 Odpowiedz z cytatem
Od pewnego czasu chodzą pogłoski o nowym albumie, który ma zostać wydany w czerwcu tego roku. Według wielu źródeł płyta ma być dołączona do belgijskiego wydania jednej z niedzielnych gazet. Dodatkowo przypuszcza się, że wydawnictwo pojawi się w podobny sposób także w innych krajach europejskich. Jednocześnie wiadomo, że taka sama strategia będzie powielona w USA.
Podobno album ma nosić tytuł "Androgynine"... to bezpodstawna plotka, gdyż dobrze poinformowane źródła doniosły, że album zostanie trochę opóźniony (czyli teoretycznie pojawi się pod koniec czerwca). Jest to spowodowane tym, że nadal nie ma jasności jak będzie wyglądała ostateczna wersja tracklisty, poza tym nadal nie jest gotowa okładka (podobno nie będzie na niej postaci Prince'a jak to z reguły bywało). Szybko zbliżający się termin wydania spowoduje, że pewnie album nie będzie super wizualnie przygotowany i prawdopodobnie nie znajdziemy na nim tracklisty (po prostu nie da się logistycznie długo zwlekać z ostateczną konfiguracją i drukować okładek).
Jeśli chodzi o zawartość... z tego co się dowiedziałem, to ma być dobrze! Co to oznacza? zobaczymy wkrótce.

PS. Jeżeli to prawda, że album będzie wydany w podobny sposób w wielu krajach, to zapowiada się dłuższa trasa lub rezydencja w jednym z miast (czasami przebąkuje się coś o Paryżu). Pożyjemy zobaczymy.

Ostatnio zmieniony przez FAB Pon 21 Cze 2010 19:49
Czw 13 Maj 2010 19:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
"Dobrze" dla każdego znaczy coś innego. Wink
Jednak wiadomość super. W Polsce oczywiście nie mamy szansy na dołączenie płyty do dowolnego magazynu?...
Prince wymyśla kolejną nowatorską strategię, bo teraz nawet nie ma własnej strony żeby to wydawnictwo promować. Czekam i obserwuję. Cool

Czw 13 Maj 2010 22:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
1. W Polsce nie ma chyba tytułu, który wychodziłby w niedzielę... a inny dzień chyba odpada. Poza tym bądźmy szczerzy, rynkiem jesteśmy dla niego żadnym.
2. Strony nie ma, ale nawet gdyby miał - tzn. otworzyłby nową, to ludzie w większości by ją olali, bo mają dosyć takiego traktowania. Stąd w ten sposób niewiele płyt by sprzedał.
3. Tak, pozostaje czekać Uśmiech...

Pią 14 Maj 2010 06:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
No proszę, proszę, bardzo ciekawe plotki Suszę zęby Nie wiem z której się bardziej cieszyć, czy z nowej płyty czy z możliwej trasy po Europie (wolałbym taką opcje aniżeli rezydowanie w jednym mieście... no chyba że to miasto byłoby gdzieś po blisku, powiedzmy Berlin? Btw. kiedy ostatni raz Prince był w Niemczech?).
Ta strategia wydawania płyt przez gazety jest taka... no taka kiczowata trochę, no. Ale krąg odbiorców przez to może sobie powiększyć i chyba na tym mu bardziej w takim razie zależy aniżeli na wysokiej sprzedaży płyt, tak myślę.
Myślę, że Prince jeszcze długo nie będzie zauważał Polski na mapie Europy... w końcu jest ze Stanów, nie? (nie mogłem się powstrzymać, no.)

Pią 14 Maj 2010 09:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
W Niemczech był zdaje się w 2002 roku. Dawno.

Pią 14 Maj 2010 10:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, Niemcy ostatnio były w 2002 roku - ONA Tour.
A jeśli chodzi o strategię... wszystko zależy od tego jaki będzie materiał. Jeżeli będzie to jakiś "killer" to wyobraźcie sobie jaki to będzie miało wpływ na opinię publiczną, a płyta dotrze do szerokiego grona odbiorców. Wbrew pozorom to nie takie głupie... no ale jeszcze raz, wszystko zależy od zawartości.

Pią 14 Maj 2010 18:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Jakieś nowe informacje o tym zapowiadanym wydawnictwie są? Czy już wszystko "rozeszło sie po kościach"?

Pią 28 Maj 2010 23:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
theone1
For You
For You

Post płyta 2010 Odpowiedz z cytatem
Super informacja . Czekam z niecierpliwością i cały czas czekam na jakieś wieści o DVD z koncertu Montreoux . Ktoś coś wie ?
Nie 30 Maj 2010 08:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
DVD nie będzie.

A co do płyty... byłem na urlopie przez 2 tygodnie. Jak się coś dowiem, to dam znać.

Wto 01 Cze 2010 15:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
PLOTKA:
Podobno (źródło wydaje się poważne, więc kto wie) Prince ma aktualnie gotowe 2 albumy i nie może się zdecydować, który wydać. Jeden z nich miał być wydany jeszcze w zeszłym roku, ale został wstrzymany ze względu na to, że "Lotusflow3r" był trzy-płytowy. Drugi, niestety, zawiera "Hot Summer". :|

Sro 16 Cze 2010 19:15 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jakub
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Trzymajmy kciuki, żeby dokonał właściwego wyboru (tj. nie wybrał albumu zawierającego Hot Summer Język )
Sro 16 Cze 2010 20:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Może zremixuje na nowo na płytę..

Sro 16 Cze 2010 21:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Obecność Hot Summer na płycie nie przesądza o jej wartości. Chyba że już ją słyszeliście w całości...

Czw 17 Cze 2010 13:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Podobno nowy album nosi tytuł "20TEN" (chodzi o ten z "Hot summer").

Edit: telewizja francuska podała, że nowy album Prince'a ma być tam wydany na początku września 2010.

Pią 18 Cze 2010 19:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Nie podoba mi się tytuł płyty, co więcej, nie podoba mi się, że na niej ma być hot summer. Czuję kicz, po całkiem fajnym lotusie (1 cd Razz ).

Pią 18 Cze 2010 21:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że Prince już się skończył. Znaczy brzydko zestarzał. To już jest stała tendencja, że wrzuca na patelnię stare składniki i podrzuca, co by potrawa sprawiała wrażenie czegoś nowego. Raz mu to wychodzi bardziej (Rainbow Childern, 3121, N.E.W.S.), raz gorzej (MPLS, The Slaughterhouse).
Hot Summer by mnie zaciekawiło u innego artysty, u Prince'a zaledwie pobrzmiewa. Pobrzmiewa czymś znanym, zalatuje czymś smacznym, ale to bardziej wynika z oparów, nie z samej potrawy. Jestem daleki od przekreślania Prince'a za to. Każda płyta wydana w ostatniej dekadzie przyniosła mi sporo radości- nawet jak wiedziałem, że to jednak rzecz nie tak odświeżająca, jak płyty dekadę czy 2 dekady wcześniej. Choć przecież i lata 90-te były naznaczone repetywnością.

Choć jest też jedna racja. Ktoś to napisał na YT. Prince właściwie zawsze był krytykowany. Albo za wyuzdanie przed Purple Rain, albo za dziwaczenie po Purple Rain albo za technologię w latach 90-tych, albo za wtórność w ost. dekadzie. Cięgi otrzymało Kiss, LP Around The World.., nawet płyta Sign'O'The Times. I zawsze, z czasem muzyka jednak się broniła bardziej, niż w swoim czasie.
Ja dziś łaskawie patrzę na Planet Earth. Bardzo łaskawie na zbieraninę Crystal Ball- a jeszcze w latach 90-tych marudziłem.

Pią 18 Cze 2010 22:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Tytuł niefajny, Prince się skończył, zdziadział... Skąd te wnioski? Czy ktoś to już słyszał? Ktoś wniknął w teksty utworów, przeanalizował muzykę i przekaz?
Ja bym się naprawdę wstrzymał z ocenami czegoś, czego nie znam. Tym bardziej, że tytuł może być plotką. Samo wydanie płyty może być plotką.
Jak miałem 6 lat, nie lubiłem szpinaku i flaków... dopóki ich nie spróbowałem. A krzywiłem sie tak jak dziś Wy.

Spokojnie. Może Prince nie zawiedzie i w tym roku nie ukaże się żadna płyta. Wink W końcu FAB pisał jakiś czas temu, że nowy projekt ma być bardziej jazzowy. W tej kwestii nadal cisza.
A Hot Summer jest i tak o niebo lepsze od Mr. Goodnight, absolutnie najgorszego dzieła P. w tej dekadzie.

Pią 18 Cze 2010 22:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Mr. Goodnight
Ha! A ja bardzo lubię ten kawałek.

Pią 18 Cze 2010 23:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim - ja to samo miałem ze smalcem Cool

Sob 19 Cze 2010 07:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
amj

Post Odpowiedz z cytatem
A może P. specjalnie wydał najsłabszy utwór z tej płyty. Po cichu mam taką nadzieję. Wracając do Hot Summer to on przecież aż taki zły nie jest jak go piszą.
Sob 19 Cze 2010 09:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: