RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wywiad Prince'a z The Guardian

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wywiad Prince'a z The Guardian
Autor Wiadomość
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Wywiad Prince'a z The Guardian Odpowiedz z cytatem
http://www.guardian.co.uk/music/2011/jun/23/prince-interview-adele-internet

The Guardian przeprowadziło wywiad z Prince'm rozmawiając o jego muzyce, muzyce innych (P. spytany o Lady Gagę), o przemyśle muzycznym i Internecie. Wywiad ma promować występ Prince'a na Open'erze.

Zaciekawiło mnie, że Prince'owi podoba się muzyka tworzona przez Adele i Janelle Monae. Przyznaję, że obie te Panie tworzą całkiem ciekawą muzykę Smile

Sob 25 Cze 2011 12:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Obiecałem sobie, że nie będę komentował tego wywiadu, ale skoro nikt nie ma nic do powiedzenia to trochę smutne i dlatego jednak głos zabiorę:
Uważam, że Prince powinien przestać udzielać wywiadów, gdyż robi z siebie coraz większego idiotę. Jego poglądy stają się coraz bardziej absurdalne. Jest hipokrytą, który tylko mówi o różnych zasadach, do których się nie stosuje. Panie Nelson, jest Pan bufonem, którego wizje świata miały swój pokręcony "smaczek", ale stają coraz bardziej żałosne i oderwane od rzeczywistości. Niech Pan siedzi sobie w swoim zamkniętym świecie i milczy na temat polityki i religii, jeśli chce Pan dalej być postrzegany jako fajny gość, gdyż niewiele z tego zostało.

Pon 27 Cze 2011 07:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę, że czasami nie ma co się przejmować, ze nie zna się języka obcego. Nie przeczytam wywiadu i pójdę na koncert nadal myśląc o Małym, że jest superhiro.
A co do dwóch Pań, o których wspomniał MintyFresh, Janelle Monae była gościem, na którymś z koncertów Prince'a w zeszłym roku.

Pon 27 Cze 2011 14:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
amj
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam tak samo jak nasibu. Dla tych co nie znają angielskiego poniżej jest link z urywkiem po polsku. Mam nadzieję, że i tak wyda płytę.
http://tuba.pl/tubapl/1,103887,9845078,Prince_nie_nagrywa.html
Co do panny Monáe to czekam aż przyjedzie do Polski i da koncert dla cywilów bo raz był odwołany, drugi raz nie było nic wiadomo, w dodatku dla VIPów tylko. Warto ją zobaczyć live ale nie ma co liczyć, że wystąpi z Prince'em. Ma koncert w Londynie.

Pon 27 Cze 2011 19:15 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
To fragment tego wywiadu... masakra...

Pon 27 Cze 2011 20:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Raczej to nie wywiad tylko ARTYKUŁ O. Wstęp, jak w "Placówce" Prusa.

Pon 27 Cze 2011 21:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
No wiem, ale nie chciałem komplikować tłumacząc co to jest, kto wszedł i zobaczył ten wiedział Wink A jeśli Prince ma nagrywać takie płytki jak 20TeN to może niech faktycznie chwilę odpocznie, bo ostatnie dwa krążki pokazały, że stracił wenę. Niech nie nagrywa, niech wyda to co już grał... Twisted Evil
@FAB, że Prince to dupek to wiadomo od zawsze, teraz do tego jeszcze jest śmieszny (by nie rzec żałosny). Na szczęście kocham go za muzykę przede wszystkim, a tą na koncertach wciąż potrafi grać świetną.

Pon 27 Cze 2011 21:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Drogi Minty, żeby sprawę zamknąć pragnę poinformować, że nadal uwielbiam jego muzykę, ale on jako osoba to zupełnie inna historia i standardowo się od niego jako osoby odcinam.

Pon 27 Cze 2011 22:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
To po co jedziesz na jego koncert? Very Happy

Pon 27 Cze 2011 22:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Jakub

Post Odpowiedz z cytatem
amj napisał:
Ja mam tak samo jak nasibu. Dla tych co nie znają angielskiego poniżej jest link z urywkiem po polsku. Mam nadzieję, że i tak wyda płytę.
http://tuba.pl/tubapl/1,103887,9845078,Prince_nie_nagrywa.html
Co do panny Monáe to czekam aż przyjedzie do Polski i da koncert dla cywilów bo raz był odwołany, drugi raz nie było nic wiadomo, w dodatku dla VIPów tylko. Warto ją zobaczyć live ale nie ma co liczyć, że wystąpi z Prince'em. Ma koncert w Londynie.

A jeżeli rzeczywiście przestanie nagrywać ? Confused Przecież to szaleniec ! Najpierw wyrzucał wszystko z YT a teraz możemy mieć przerwę w "dostawie nowych utworów" Shocked Wywiadu z The Guardian jeszcze nie przeczytałem (nadrobię to przed koncertem).
Pon 27 Cze 2011 23:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Tande napisał:
To po co jedziesz na jego koncert? Very Happy

Żeby posłuchać jak wariat śpiewa. Głupek2

A tak na marginesie, często gdy ktoś mówi że już nic nie nagra, to za chwilę ukazuje się jego płyta.

Wto 28 Cze 2011 00:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: