RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kraków?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Kraków?
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
To nie jest kwestia forum, tylko zdroworozsądkowego myślenia Uśmiech...
Było już kilka prób ściągnięcia Prince'a do Polski, przy dużo bardziej pasujących okolicznościach, ale z różnych powodów nic z tego nie wyszło. Trzeba po prostu pamiętać, że u nas to postać niszowa a tym samym dodatkowo droga, jeżeli chcielibyśmy jej zaproponować występ.
Pewnie, że chciałbym zobaczyć Prince'a w Polsce. To byłoby wydarzenie. Tylko jeszcze trochę brakuje, by faktycznie mogło stać się to faktem. Na zakończenie, żeby było jasne: BARDZO chcę się mylić!

Sob 14 Sie 2010 13:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Biorąc pod uwagę nieobecność Prince'a od wielu lat w najbardziej znaczących mediach, ta droga wydaje się jeszcze dłuższa.

Sob 14 Sie 2010 14:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
julija_19
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, ja to wszystko rozumiem. Rozumiem to, że P. nie jest u nas gwiazdą, rozumiem, że nie bywał na pierwszych stronach gazet w naszym kraju, rozumiem Wasz sceptycyzm, bo Wy byliście najprawdopodobniej dorośli, kiedy Mały miał przyjechać do Polski kilka lat temu i strasznie tego chcieliście, a kilka lat temu to ja byłam zakochana w Harrym Potterze i średnio mnie to interesowało.
Chodzi mi tylko o sposób, w jaki przekazujecie swoje obawy. Przypominam, że kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski na temat lipcowej trasy P. po Europie też nie było jakiegoś wielkiego entuzjazmu i wiary z Waszej strony, a tu proszę, surprise!, duża część z nas bawiła się świetnie śpiewając i tańcząc z Princem w różnych zakątkach Europy...
Anyway, konkuzja jest taka, że to forum czasem zasmuca... No, ale cóż, mam nadzieję i nie przestaję wierzyć w to, że w listopadzie wszyscy zobaczymy się w Krakowie i spędzimy wspaniały wieczór słuchając Małego Księcia w naszym pięknym kraju Uśmiech...
Peace & B Wild!

Nie 15 Sie 2010 13:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że przy odpowiedniej reklamie nie byłoby kłopotu z frekwencją. Wcześniej 20ten mogłoby pojawić się w kioskach, w tivi publicznej jakiś program o Prinsie plus partonat remefu, wypowiedzi gwiazd z rodzimego rynku na jego temat i mamy pełny stadion. Polska jest głodna wielkich gwiazd, a nawet jak Książę nie wojował na listach, to jednak jest rozpoznawany.
A od czegoś trzeba zacząć. Z Prince'm też teraz może być łatwiej, bo on głodny hołdów jak nigdy wcześniej, bo na świecie już nie ma dawno takiego statusu jak kiedyś. I mam wrażenie, się tym ostatnimi czasy rozczarował. Czas szukać nowej krwi, nowych zastępów, a Polska to kraj do tego wymarzony. Jeszcze nie daleka Azja, jeszcze Europa. I kraj ze spektakularną frekwencją na koncertach Madonny, Jacksona i Stinga, czyli tych, którzy kiedyś jemu byli równi.
Tylko rzeczywiście w promocji trzeba mieć świadomość, iż w tym kraju r'n'b nie cieszy się wielką popularnością i trzeba zadbać o reklamę. Samo hasło "Prince" nie wystarczy. A nawet jak nie, to przecież i w Berlinie i w Belgii tłumów z kupionymi biletami też nie było.

Nie 15 Sie 2010 14:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
należy również wziąć pod uwagę, że pomału czas Prince'a mija, jego świetności. Jak usłyszałem, że można kupić sobie koncert 'osobisty'... to dotarło do mnie, że Gość szuka już pieniędzy, że to nie On dyktuje warunki - a kiedyś się śmiałem z Dżordża Majkela.
Elton John, Jean Michael Jarre to gwiazdy, które ściągnęły na swoje występy ogromną ilość widzów w Polsce, mimo że były wiekowe lub już poza. Mimo wszystko widownia lgnęła aby zobaczyć kogoś kogo kiedyś widzieli tylko w wideoklipach, z sentymentu lub dla zaliczenia kogoś sławnego bo tak jest trendy.

Nie 15 Sie 2010 22:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Funky
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
nasibu napisał:
Elton John, Jean Michael Jarre to gwiazdy, które ściągnęły na swoje występy ogromną ilość widzów w Polsce, mimo że były wiekowe.

Koncert Eltona Johna na stadionie Polonii nie przyciągnął tłumów. Na pewno fatalna pogoda nie pomogła, ale stadion praktycznie świecił pustkami.
JMJ owszem - w 2005 r. w Stoczni Gdańskiej grał dla 100 tys. ludzi, ale jest u nas szczególnie lubiany. Z większością zachodnich legend mamy jednak problem.
Nie 22 Sie 2010 18:54 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ametyst
For You
For You

Post Odpowiedz z cytatem
Wygląda na to, że otwarcie stadionu w Krakowie mocno się przesunie... Na luty.
Sro 29 Wrz 2010 08:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Koncertu w Krakowie na pewno nie będzie, gdyż w tym terminie Prince ma grać w Abu Dhabi źródło

Sro 29 Wrz 2010 19:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anna Stesia
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy dobrze to zrozumialam, ale w ostatnim teraz rocku napisali, ze jest szansa ze Prince zagra na Open'erze...Uśmiech...
Sob 22 Sty 2011 20:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amj
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Ja coraz bardziej nie chcę by zagrał na Openerze. Minusy:
-Będzie bardzo dużo ludzi. Pewnie nic się nie zobaczy bo nie tylko dla usłyszenia się jedzie
-Zagra maks. 7 utworów
-Ceny będą duże jak na tak krótki występ, ja na przykład pojechałbym tylko dla niego
-Indywidualny powód: Gdybym miał szczęście i znalazł się pod sceną to pewnie głowa by mi pękła zanim by Prince zagrał. Z tego co wiem to głównie rockowy festival

Plusy:
-Polska dowie się o Prince'ie na szerszą skalę
-Będzie istniała większa szansa na ponowny przyjazd do Polski i zagranie koncertu
-Może ktoś nieznany wpadłby w ucho

Biorąc pod uwagę to, że Prince nigdy nie był w Polsce mógłby zagrać pełny koncert, a nie krótki występ festiwalowy, za który i tak dostałby mało pieniędzy w porównaniu z koncertem. Gdyby miał przyjechać do Polski to w okolicach zagrałby jakiś koncert Tak (specjalnie raczej nie latałby do Nas nad oceanem by przez godzinkę pobawić na scenie) wtedy pojechałbym do jakiegoś bliskiego kraju, aniżeli na festiwal. Pieniądze są uzbierane i od czasu do czasu coś dojdzie więc liczę, że będzie szansa... wykorzystana Very Happy na wakacjach niestety nie udało się zorganizować funduszy.
Trzymam kciuki ale za jakiś koncert.

P.S. Mógłby ktoś zrobić skany? Whatever...

Sob 22 Sty 2011 21:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem, na Openerze gra się pełne koncerty. Jednak nie byłem, więc nie będę się zapierał. Nawet jeśli nie, organizator zapraszając na ten festiwal Prince'a na pewno chciałby pełnego (1,5 - 2 godziny) występu.
Tyle w kwestii bajkowego gdybania o P. na Openerze. Wink

Sob 22 Sty 2011 22:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
amj

Post Odpowiedz z cytatem
Gdyby tak było jak mówisz to fajnie, jechałbym z chęcią Smile Niech najpierw padną konkrety, nie plotki. W Machinie też pisali ok. 3 miesiące temu o koncercie w Polsce.
Ja na Openerze też nie byłem ale wydawało mi się, że jest jak np. na Coke'u (brat był-nie ja Wink ) granie ok. 1h. Dobre jest to, że już mnie tak nie cieszą plotki o występie w Polsce Smile Jak napisałeś
GrublukTheGrim napisał:
Tyle w kwestii bajkowego gdybania o P. na Openerze. Wink

Sob 22 Sty 2011 22:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli Prince miałby wystąpić np. na Openerze, to na pewno nie byłby to 1h koncert, tylko normalny występ, tak jak np. ostatnio w Roskilde.

Nie 23 Sty 2011 08:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Też mi się tak wydaje Smile Zresztą na Open'erze to zależy sporo od artysty ile grają, mają określone ramy ale to czy wykorzystają je w pełni czy nie to ich sprawa. A myślę, że Prince byłby zostawiony jako atrakcja dnia na koniec, więc miałby swobodę czasu Smile

Nie 23 Sty 2011 13:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Ja widzę jednak plus samego faktu, że coraz częściej mówi się o chęci ściągnięcia Prince'a do kraju. To dobry znak. Czy za tym idą czyny czy tylko czcze gadanie by zwrócić uwagę na dany festiwal, czy wydarzenie ( Kraków ) to już inna bajka ale może coś z tego gdybania w końcu się wykluje.

Pon 24 Sty 2011 10:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anna Stesia
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
A i przepraszam bo nie w teraz rocku a chyba w Machinie:)
Pon 24 Sty 2011 15:18 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julija_19
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
No tak, miło się rozmawia, ale Mały siedzi teraz w Stanach i nie sądzę, żeby się zastanawiał nad tym, czy przybyć do Polski, czy też nie Uśmiech... Ale niech już lepiej powróci chociażby do Europy, bo pomalutku zaczyna mnie nosić, jeżeli chodzi o chętkę na koncert...

Pon 24 Sty 2011 22:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Pisałem maila do organizatorów Openera w sprawie Małego już chyba jakieś 4 lata temu Język Tak po prostu, co mi szkodziło Uśmiech... Lubię ten festiwal bo to organizacyjnie poziom światowy a cenowo ciągle polski,choć zauważam regularne podwyżki. Mimo wszystko jednak warto tam być i z dużą przyjemnością jestem tam każdego roku.
Zawsze mówiłem i pisałem, że Opener byłby dla Prince'a najlepszym miejscem jeśli chodzi o koncerty i publikę, która na tym festiwalu jest naprawdę dobra.
Dla nas byłaby to szansa bycia pod sceną bez płacenia dodatkowej kasy Uśmiech...
Bilet na 1 dzień kosztuje 165 zł, tyle płacę na średnio znanych artystów występujących w różnych mniejszych i większych klubach europy. tutaj za tą cenę ma się kilkanaście godzin grania z najwyższej półki. Cudzoziemcy często nie wierzą, że Opener jest tak tani...
Ale do rzeczy - marzenia o rowerze na komunię albo grze komputerowej pod choinkę można spełnić, gdyby spełniono moje marzenie występu Prince'a w Gdyni, byłbym w stanie uwierzyć już chyba we wszystkie cudy...

Póki co stoję twardo...choć zdarza mi się na ten temat bujać w obłokach...
Wto 25 Sty 2011 23:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho - no, ale co Ci wtedy odpisali?Pytajnik

Sro 26 Sty 2011 10:37 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Myślisz,że ktoś się pokwapił o odpisanie na maila jakiegoś fana Mruga 2 Oni dostają takich setki Uśmiech...
Nawet nie ma pewności czy w ogóle ktoś go odczytał...
Sro 26 Sty 2011 15:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: