RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
2010-07-13, Wiedeń, Austria
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

2010-07-13, Wiedeń, Austria
Autor Wiadomość
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Bo Prince to VIP (głównie w jego mniemaniu) a Polska to Polska, nie odznaczamy się czymś nadzwyczajnym co by go zachęciło... Wink Czytaj: pieniędzmi Very Happy

Czw 13 Sty 2011 17:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Oj tam. Artyści sprawdzają takie rzeczy jak pozycje ich płyt na listach i ich sprzedaż, ilość odtworzeń w stacjach radiowych. W PL Prince niewesoło z tym ma. Jakoś nigdy nad Wisłą nie był kochany i promowany. Myślę, że obawia się wtopy i zwyczajnie jeździ przede wszystkim tam, gdzie ma rynek. To niekoniecznie tylko kwestia kasy, ale też prestiżu i nie męczenia się gdzieś, gdzie prawdopodobnie jest garstka go słuchających.
Z drugiej strony zapomina, że jesteśmy go wygłodniali i że Polska uwielbia legendy, które nas jeszcze nie odwiedziły.
Mógłby spokojnie wystąpić w Kongresowej wypełnionej po brzegi. Byłby hołubiony. Tak bym go wpierw usytuował, nie na żadnym stadionie. Szkoda, że jazzowi muzycy typu Stańko czy Możdżer muzycznie jakoś z nim nie współpracują. Mają pozycję w świecie jazzu, a to z pewnością by Prince'a zaciekawiło.
Jak powiedział FAB- komuś by się musiało zachcieć zaryzykować.

Czw 13 Sty 2011 22:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julija_19
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z kaemem.
U nas mało ludzi słucha Księcia, a młode pokolenie raczej w ogóle go nie zna (chociaż w moim otoczeniu nie ma ani jednej osoby, która by nie kojarzyła choć jednej Prince'owej piosenki - oczywiście jest to moja zasługa Cool). Również zgadzam się z przedmówcą, jeżeli chodzi o to, że Prince mógłby bać się porażki (nawet on!) u nas, chociaż już wiele razy dyskutowałyśmy z moją przyjaciółką na ten temat i uzgodniłyśmy, że gdyby już koncert się odbył, to na pewno zleciałoby się mnóstwo ludzi z krajów z nami sąsiadującymi.
Ktoś również kiedyś zauważył, że gdyby jakiś czas przed ewentualnym koncertem zaczęła się promocja w prasie, Internecie i TV, to mielibyśmy cały wypchany stadion.
No, ale cóż. Na razie Prince jest w Stanach, daje koncerty, na które bilety chodzą po 1500$, a my możemy natenczas tylko marzyć i spekulować Mruga 2

Czw 13 Sty 2011 23:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawie się czyta te nasze wywody odnośnie Openera w tym wątku w świetle ostatnich informacji Very Happy Dobrze Grubluk, że się nie zakładałeś Wink Przepraszam za odświeżanie starego wątku, słucham koncertu z Wiednia, przeczytałem swoją recenzję i słowa królika i tak sentymentalnie mi się zrobiło Wink

Sro 11 Maj 2011 20:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
U nas mało ludzi słucha Księcia, a młode pokolenie raczej w ogóle go nie zna
, no właśnie, ostatnio w empiku znalazłem singiel Prince za 5 zł którego nie miałem, idę do kasy, pani nie może wbić kodu i mówi że musi zadzwonić na dział żeby sprawdzić. I Pyta się: TO JEST MUZYKA?? Padłem z wrażenia
Sro 11 Maj 2011 22:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julija_19
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
EDIT
Co jest?... Trochę brak słów...

Czw 12 Maj 2011 06:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ametyst
For You
For You

Post Odpowiedz z cytatem
Ech...! ja ostatnio na jednej z pubowych imprez poprosiłam DJa, żeby puścił coś Prince'a. A on do mnie: jak to się pisze?
Czw 12 Maj 2011 08:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: