RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince na plaży!

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince na plaży!
Autor Wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Prince na plaży! Odpowiedz z cytatem
Spieszę donieść, że od wczoraj w gazetach i w tv pojawiły się różne spekulacje nt Prince i gratisowego koncertu w Holandii na haskiej plaży w Scheveningen oraz koncertu dla VIPów w piątek 28 sierpnia br. tylko podobno całe to biuro niezbyt jest wiarygodne i nie ma co się za bardzo nastwiać.
wklejam link, niestety po holendersku http://www.ad.nl/denhaag/3323285/Geruzie_over_tickets_voor_Prince.html

przełożę szybko jeden fragment:
Het is de vraag of het wel Prince is die komt. Sinds de aankondiging van het evenement gonst de de naam van Robbie Williams rond. Reiche wil nog niets kwijt over de artiest. Hij kondigde in maart het grotendeels gratis megaconcert op het strand aan. Daarmee hoopt hij 100.000 bezoekers te trekken. Middels een betaald privé-optreden voor vip-gasten in het Kurhaus en een subsidie van de gemeente Den Haag (50.000 euro) kan hij het evenement financieel realiseren.
- Pytanie brzmi, czy to Prince przyjedzie na ten koncert. Odkąd pojawił się pomysł na ten koncert pojawiało się raczej imię Robbie Williams. Reiche (organizator koncertu) nie chce nic powiedzieć o osobie wykonawcy. W marcu zapowiedział, że część koncertu odbędzie sie na plaży. Dzięki temu chce przyciągnąć 100 000 ludzi. Koncert zostanie sfinansowany przez sprzedaż biletów na drugi koncert dla VIPów [najtańszy bilet 245 EUR- mój przypis] w Kurhuis [to takie sanatorium- spa ] oraz dzięki dotacji gminy Haga w wys. 50 000 EUR.

no, to ja się wybieram jakby co Uśmiech... tylko trzeba sobie miejsce zająć, ale co to jest, noc pod chmurką Uśmiech... oby urlop dali Uśmiech kwaśny

Nie 28 Cze 2009 12:27 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
julija_19
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
o jezu :O a właśnie miałam się pytać, czy Mały nie planuje jakichś koncertów na najbliższą przyszłość.
ja jadę!

Sro 01 Lip 2009 21:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Nie uwierzę, póki nie zobaczę Uśmiech...
P. za często takie numery robi...

Czw 02 Lip 2009 07:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
A może w Jastarni Very Happy

Czw 02 Lip 2009 10:11 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Darth_Gem
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Ponizej kiepskie, bo kiepskie ale zwsze jakies, tlumaczenie na "anglikanski":
-----------------
DEN HAAG - Which world artist on August 28 to Scheveningen, is still (always) is not officially known.

But the Rotterdam ticket agency 4Alltickets claims that Prince this summer invliegt and offers its own Web site even maps to the 'Royal Beach Concert. Fans need for action by the U.S. popidool least 245 euros to pay, reports the site. And VIP tickets are offered for 450 euro.

,, A total of illegal action,''says an angry Bob Reiche, organizer of the event. He has reported from the ticket office. ,, The deal with the artist is just around the ticket has yet to begin. These tickets are not the correct barcodes. In addition, the ticket office for € 450 a vip card, while in 1000 per unit cost.''

A call to the ticket agency to confirm the sale of tickets for a concert by Prince, but not that they are illegal. ,, We have heard from reliable source that Prince is,''declares a sales assistant, who does not want to go.

The question is whether it is Prince who comes. Since the announcement of the event buzzes the name of Robbie Williams around. Reiche wants nothing lost on the artist. He announced in March largely free mega concert on the beach to. Thus he hopes to attract 100,000 visitors. With a paid private action for VIP guests in the Kurhaus and a grant from the municipality of Den Haag (50,000 euro) he financial event.
------------------

I , jak zwykle, nie wierze...pachnie mi tovsezonem ogorkowym i podsycaniem atmosferki dla samego tego festiwalu...

Czw 02 Lip 2009 11:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
a czemu kolega na angielski tłumaczy? i to część którą ja przełożyłam na polski Suszę zęby

myślę, że niedługo pojawi się więcej informacji. tymczasem ja się oddalam do Scheveningen na śledzia Uśmiech...

Czw 02 Lip 2009 14:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Darth_Gem
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
eee, przepraszam, racja, rozpedzilem sie Uśmiech...
ale przeciez skadinad wiadomo , ze GLUPOTY pisze, wiec zlozmy to na karb tego Uśmiech...

Czw 02 Lip 2009 19:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to plotka, taka sama jak z koncertem w Irlandii w zeszłym roku.

Czw 02 Lip 2009 19:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Grubluk, wykrakałeś Beksa

Czw 13 Sie 2009 15:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Ale zagra na to w Monaco Mruga 2

Pią 14 Sie 2009 03:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
W Monaco może a do Polski nie trafia...

Pią 14 Sie 2009 11:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Monaco ma odwrotnie kolory na fladze państwowej. Może mu się pomyliło Confused

Pią 14 Sie 2009 17:37 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: