RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
2008-12-18 Prince prezentuje nowe utwory!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

2008-12-18 Prince prezentuje nowe utwory!
Autor Wiadomość
Princetka
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
a ja jestem zaskoczona, że tak krytycznie przyjmujecie (nie wszyscy, ale zdecydowana większość) nowe jak to nazwał Claudinho "wypociny" Małego.
Nie żebym była całkowiecie bezkrytyczna, ale być może mój entuzjazm to wynik tego, że Mały łaskawie objawil się w sieci i mam nadzieję na to, że wreszcie pomyśli o nas - fanach, a nie o sobie (czy raczej swojej wizji siebie, której z uporem maniaka się trzyma) :|
Crimson And Clover WYMIATA!
Wysłuchałam oryginalu i cieszę się, że Mały odkurzył taki fajny numer dodając do niego swój własny oryginalny riffff Oh, yeah! Very Happy

Sro 07 Sty 2009 22:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Tak sobie nawet pomyślałem,że może fajnie by było jakby Mały,skoro i tak już powiela swoje własne pomysły i zjada swój własny muzyczny ogon,wypuścił płytkę z coverami lub nowymi aranżacjami swoich kawałków...
Singlami mogą być - Crimson...I Corvetta z Coachelli Mruga 2
Dla mnie bomba,nic lepszego w tym momencie nie widzę Język
Sro 07 Sty 2009 22:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie natomiast ciekawi, którego dnia stycznia ruszy całe przedsięwzięcie. Miałem małą nadzieję, że dziś... jednak nic z tego.

Sro 07 Sty 2009 23:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
L8yBejbi
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho napisał:
Ja z kolei ze smutkiem stwierdziłem,że jedynie Crimson nadaje się do słuchania...

nie zostawiasz miejsca dla colonized mind [?]
Sro 07 Sty 2009 23:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Thorne
1999
1999

Post Odpowiedz z cytatem
Wydawało mi się zawsze, że Artysta duchem jest ze 2 razy młodszy, niż wiekiem. A po tych utworach zdecydowanie "widać", słychać i czuć, że Prince ma 50 lat. A to oznacza, że... no... po prostu niska ocena. Jeśli nie b. niska... Czekam na to MPLSOUND (dobrze, że mi padły sterowniki do karty dźwiękowej i nie mogę słuchać nic bezpośrednio z neta, bo jeszcze bym się zawiódł tym utworem, który można ponoć przesłuchać na stronce Prince'a). Ostatnim, naprawdę niesamowitym utworem Prince'a z ostatnich lat, o którym pamiętam i który mi się miło wciąż kojarzy jest...Black Sweat. Od tego czasu nic nie wywołało we mnie takich emocji. Nawet Chelsea Rodgers, które wprawdzie świetne wokalnie, bogate muzycznie, ale... sztuczne jakieś...

Sad
Sro 07 Sty 2009 23:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Thorne, to (w pewnym sensie) dobrze że padła Ci karta dźwiękowa, bo Another Like Me jest w/g mnie bardzo sztucznym utworem. Jesli zawiodłeś się na 4 kawałkach z Lotus Flow3r, myślę że tego z MPLSOUND w ogóle nie będziesz chciał słuchać. Ale zobaczymy co napiszesz, jak już go dorwiesz.

Sro 07 Sty 2009 23:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
L8yBejbi napisał:
nie zostawiasz miejsca dla colonized mind [?]

Dobrze - zostawię ten kawałek specjalnie dla Ciebie Very Happy

Black Sweat mnie może nie zachwycił,ale zachwycił członków mojej rodziny, którzy na Małego reagują jak diabeł na święconą wodę Mruga 2 Coś więc musi w tej piosence być Mruga 2
A Chelsea jest plastikowa trochę,co nie znaczy,że nie przestałem jej kochać Twisted Evil
Czw 08 Sty 2009 12:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarolissimus
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
to znaczy, że przestałeś ją kochać Wink
Czw 08 Sty 2009 12:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Jejku mniejsza o to - Nie znaczy,że przestałem jej kochać! Twisted Evil
Się czepiają wszyscy...Co za okropne forum Twisted Evil
Czw 08 Sty 2009 14:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Thorne
1999
1999

Post Odpowiedz z cytatem
Edit: proszę nie cytować postów bezpośrednio powyżej.
Negacja negacji daje twierdzenie. Smile

Black Sweat to rewelacyjny utwór. I ja takich teraz oczekuję od Prince'a. A nie tego, czym nas teraz uraczył. Czy on już nic zachwycającego nie ma w tym sejfie ?!?! Evil or Very Mad
Czw 08 Sty 2009 17:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Fenomen Prince'a polega m.in. na tym, że dla niego nie istnieją ograniczenia muzyczne. Każdy z forumowiczów ma inne oczekiwania i nie każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany nowym materiałem.
Taka dola bycia fanem Księcia. Cool

Czw 08 Sty 2009 18:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Thorne napisał:
Negacja negacji daje twierdzenie. Smile
Black Sweat to rewelacyjny utwór. I ja takich teraz oczekuję od Prince'a. A nie tego, czym nas teraz uraczył. Czy on już nic zachwycającego nie ma w tym sejfie ?!?! Evil or Very Mad

Słusznie prawisz,co do oczekiwań Uśmiech... Artysta,chcąc być Artystą przez duże A,musi trzymać poziom...
Eh z tymi negacjami to zawsze miałem problemy Mruga 2
Czw 08 Sty 2009 18:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Lubię te nowe utwory. Nie są może zbyt wyszukane, nie są jakieś wyjątkowe... są po prostu genialne w swojej prostocie. To mi się w nich podoba. Cieszę się, że Prince potrafi nagrać coś bezpretensjonalnego, cieszę się, że w końcu coś jest dla mnie. Dlatego P. jest ok, każdy znajdzie coś dla siebie.

Czw 08 Sty 2009 20:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Thorne
1999
1999

Post Odpowiedz z cytatem
Dlaczego nie można cytować postów powyżej ? Chciałem być precyzyjny. Nie powiem! (omg)

Co do tematu - jestem wciąż nieusatysfakcjonowany... Kilka razy jakiś parę chwil temu przesłuchałem sobie "Wall of Berlin". Utwór jest ciekawy. Żywiołowy. Podoba mi się te moment przyspieszenia - taka, jakby, dysproporcja między "żywością" utworu a wokalem Prince'a, który tonuje tę "żywość". Very Happy No ale... to wciąż nie to. Nie to, czego ja oczekuję.
Czw 08 Sty 2009 20:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Prince kiedyś powiedział: "Oczekujcie nieoczekiwanego". I to ma potwierdzenie w jego muzyce przez ostatnich 30 lat. Smile

Czw 08 Sty 2009 21:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę, że Filipy na tym forum mają podobne gusty muzyczne Wink , albo przynajmniej są mniej sceptycznie nastawieni! Język
Jak już tak rozmawiamy o tych nowych utworach to chciałem się Was zapytać co sądzicie o utworze "Here Eye Come" ?
Dla mnie ten kawałek jest nawet, nawet - kobietka ma głos przyjemny ( według mnie o wiele lepszy od Tamar ) a gitarrra Małego w tle też jest niczego sobie, myślę ze płytka może być ciekawa.

ps. Ale i tak bardziej jestem podekscytowany Prince'owsko gitarowym Kwiatkiem LOL
Pią 09 Sty 2009 14:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Utwór o którym wspominasz, nie jest specjalnie nowy. Pamiętam jak na jesieni 2007 można było go posłuchać na 3121.com. Generalnie jest ciekawy, bardzo klimatyczny. Poczekamy jak wypadnie całość materiału Bria'i Valente.

Ogólnie rzecz biorąc, Prince nagrał 2 albumy dla 2 grup fanów. Zdania na temat ich zawartości na pewno będą podzielone (skoro już są, przy znajomości zaledwie 5 piosenek).

Pią 09 Sty 2009 17:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ROBEST
For You
For You

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Dzięki za link, choć ja o tym wiem już od kilku dni. Smile

Proponuję tłumaczenie, aby wszystko było jasne: ...

Wow! Trudno nie zazdroscic mega spotkania z Prince´em Suszę zęby
Super, ze Ksiaze wydaje nowa muzyke - nie moge sie doczekac.

Pią 09 Sty 2009 20:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Robest, liczę że niedługo będziemy czytać twój text z takiego spotkania!

Pią 09 Sty 2009 22:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ROBEST
For You
For You

Post Odpowiedz z cytatem
No GrublukTheGrim mam tez taka nadzieje Suszę zęby

Sob 10 Sty 2009 01:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Skocz do: