RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy Album "Planet Earth"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Nowy Album "Planet Earth"
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszym świecie podobno nie ma rzeczy za darmo... więc moja odpowiedź brzmi: TAK, na pewno było warto. Zwłaszcza dla Prince'a, który na tym zarobi kupę kasy.

Edit:Naszła mnie jeszcze refleksja na temat tego klipu na interii... "Prince pisze sobie czasem <<niewolnik>> na policzku", "zmienił sobie imię, bo się nie godził na kontrakt". Media strasznie potrafią zniekształcić rzeczywistość... tragedia.

Pią 20 Lip 2007 21:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
I wygrzebują teksty sprzed 10/15 lat...

Ech, ja na razie nie wiem co powiedzieć... Potrzebuję więcej czasu na przyswojenie materiału. Słucham tego na Onecie, płytę na pewno kupię, ale... No właśnie, "ALE". Póki co czuję lekki niedosyt ...

PS. I'm back... Chytrus

www.treksfera.pl
Nie 22 Lip 2007 10:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Planet Earth już jest w sklepach!
Niestety, w tym albumie nie znajdziemy książeczki z tekstami i fotkami

u mnie nie ma nawet tracklisty Suszę zęby dopiero na kompie widac.

witaj Arachne back Uśmiech...

Nie 22 Lip 2007 14:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
A ja po przeniesieniu zawartości CD na telefon (SE W200i) mam tracklistę! Język 2

Nie 22 Lip 2007 15:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Jednym słowem nic tylko klaskać uszami... :|

Dzięki za powitanie Carolinah. Za mój "back". Mruga 2

www.treksfera.pl
Nie 22 Lip 2007 19:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Brooks2
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
PE przesłuchałem już dzięki Internetowi, dziś kupiłem płytę w MM, tak, jak Grubluk The Grim. Przeczytałem Wasze posty i pozwolę sobie na mój pierwszy subiektywny komentarz.
Faktem jest, że muzyka generalnie ma się źle. Myślę, że tacy wykonawcy jak właśnie Prince, powinni wskazać innym światło w ogólnie panującym marazmie. Zgadzam się z Grublukiem, że w Planet Earth nie ma niczego odkrywczego, i w przypadku samego Prince'a i jeśli chodzi o muzykę jako taką. Od jakiegoś czasu brak mi albumów - kamieni milowych. Wydarzeń, które oprócz genialnej muzyki, niosą z sobą kulturowy, obyczajowy ładunek. Czekam z utęsknieniem na Prince'a, który kopie w tyłek muzyczne konwenanse i tandetne mody, wszechobecne w dzisiejszym świecie. Zapewne wiele razy pisano o tym tu, na forum, że jednak Prince prawdziwy, to explicit Prince. Albo nawet nie explicit, ale w inny, subtelny sposób - z 'cojones'. Moje czekanie to chyba jednak marzenie ściętej głowy. Dzisiejszy Prince, choć nonkonformistyczny, prezentuje sie w wersji light.
I choć Prince niesie już inny sztandar, choć te utwory przypominają te, które znamy, to jest kilka z nich, które mi się podobają. Chelsea Rodgers za wokale, bas i konstrukcję utworu (wolę Cindy C). The One U Wanna C i Guitar słucham bez przeskakiwania, a z Planet Earth podoba mi się gitarowa końcówka utworu.
Kiedy album Planet Earth okrzepnie już w naszych pierwszych komentarzach, może znajdziemy wiecej tego, co lubimy? Narazie, dla mnie, PE jest OK. Ale rzucanie palenia też podobno jest OK, a przestać palić nie zamierzam. A teraz posłucham sobie Cloreen Bacon Skin...

That's a nice coat, Alfred!
Nie 22 Lip 2007 22:27 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarolissimus
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
A mi płyta się podoba. Zgadzam się z tym, że nie jest czymś nowym w muzyce, ale to nie znaczy, że należy ją krytykować. Bardzo podobają mi się piosenki nr 3, 4, 5, 7 - 10. Szkoda tylko, że na tej płycie nie znalazła się piosenka, którą Prince zaśpiewał jako przedostatnią na Superbowlu. Dla mnie rewelacja no i dowód na to, że jest w świetnej formie.
Pon 23 Lip 2007 23:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Przypominam i zapraszam do małej ankiety na temat Planet Earth, którą zamieściłem tu:

http://www.prince-online.com/forum/viewtopic.php?t=573

Wto 24 Lip 2007 00:49 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Prince na 3121.com zamieścił oficjalnie texty piosenek z Planet Earth. Możecie je pobrać tu:

http://www.3121.com/planetearth/index.html

Miłego śpiewania! Very Happy

Wto 24 Lip 2007 14:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
To teraz już wiem, dlaczego płyta nie ma artworku z tekstami i podziękowaniami. Wszystko wrzucił do netu, a sobie... więcej kasy do kieszeni.

"Ultimate power & glory 2 the most high - Johovah..."

PS. Grubluk, 1000 postów. Gratuluję.

www.treksfera.pl
Czw 26 Lip 2007 14:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
carolinah napisał:
juz bardziej mnie ekscytuja jego nowe perfumy niz ta plyta Suszę zęby

Beksa

ilez mnie jeszcze rozczarowan w zyciu czeka Smuteczek

te perfumy pachna jak jasminowy odswiezacz do powietrza Smuteczek

Sro 05 Wrz 2007 21:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że nie jak cytrynowy odświeżacz... albo sosnowy powiew.

Naprawdę, aż tak źle?

www.treksfera.pl
Czw 06 Wrz 2007 14:49 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Smuteczek naprawde.

musze cos wyznac Uśmiech...
jedna z moich pasji sa perfumy, potrafie rozroznic wiele zapachow, kadzy okres mojego zycia kojarzy mi sie z innym zapachem. mam bzika i tyle. obecnie poluje na Insolence Guerlaina.
a tu taka przykra niespodzianka...
nawet nie moge nazwac tego perfumami Smuteczek bo perfumy maja swoje fazy, tzw nuty, najpierw jest nuta glowy potem serca a potem nuta bazy. pierwsza nuta pachnie zwykle swiezo i krotko, potem jest faza slodka, a na koncu namietny zapach ktory zdaje sie trwac i trwac w nieskonczonosc...
Oczekiwalam od Prince zapachu intrugujacego, slodko gorzkiego, niegrzecznego
a tu co jest? jedynie natretny zapach jasminu ktory przypomina mi odswiezacz do powietrza mojej ciotki (trwalosc porownywalna, oklo 2 godzin. nawet Avon ma lepsze zapachy, np Celebre ktore bardzo lubie), albo herbate jasminowa liptona, ktora zakupiona w ilosci hurtowej 10 lat temu do dzis jeszcze mozna znalezc u mnie w domu.
sprobowalam na sobie 3121 i nie polecam nikomu a zwlaszcza facetom, ktorym zapach unisex pewnie sie kojarzy z CK one, nic z tego tu nie znajda. i o ile wyobrazam sobie wyfiokowana paniusie w futrze pachnaca jasminem, o tyle mezczyzny nie..

Czw 06 Wrz 2007 17:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Recenzja Planet Earth z Rolling Stone:

3,5 gwiazdki
"I love you, baby, but not like I love my guitar," Prince leers in "Guitar," between blasts of heroically pointless Edge-style soloing. It's his most slamming summer jam since "P Control" in the summer of '94, or "Alphabet St." in the summer of '88, or maybe "Delirious" in the summer of '83. What did people do for fun in the summer before Prince? Planet Earth is one of those albums he makes when he's trying a little harder than usual, if not hard enough to alienate his core audience, which loves him for indulging himself. "Planet Earth" and "Lion of Judah" continue the hard-rock groove, while "Future Baby Mama" and "Somewhere Here on Earth" revisit his smooth R&B side. As for "Guitar," he's decided to jack the post-punk revival, so he swipes a guitar riff from U2 ("I Will Follow") and a bass line from Duran Duran (the same song that provides his album title). Wily bastard.

źródło

Ciekawe te zapożyczenia. Nie wiedziałem.
A wie ktoś, jak płyta radziła sobie w Stanach na Billboard Chart?
Sro 03 Paź 2007 13:10 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
carolinah napisał:
Smuteczek naprawde.

nawet nie moge nazwac tego perfumami Smuteczek bo perfumy maja swoje fazy, tzw nuty, najpierw jest nuta glowy potem serca a potem nuta bazy. pierwsza nuta pachnie zwykle swiezo i krotko, potem jest faza slodka, a na koncu namietny zapach ktory zdaje sie trwac i trwac w nieskonczonosc...

sprobowalam na sobie 3121 i nie polecam nikomu a zwlaszcza facetom, ktorym zapach unisex pewnie sie kojarzy z CK one, nic z tego tu nie znajda.

Co do CK one...jak to kiedyś dostałem, praktycznie nie miałem o CK zielonego pojęcia. jak się potem okazało , NA SPECJALNE OKAZJĘ stosowałem wodę znacznie lepszą (bogart, czy jakoś tam, nie pamiętam) i znacznie tańszą. CKone zużyłem jako coś nazwyklejszego na codzień. Zdziwiłem się dopiero wtedy, gdy...zapytałem kiedś w sklepie o cenę CKone Very Happy

Polecam sklepy celne z towarami przejętymi z przemytu. Znam taki jeden sklep ( nie w Wawie), gdzie mają walizkę pełną różnych markowych wód - "długopisów" w opakowaniach po 7 ml. Sztuka po 10 zł, więc można poszaleć Uśmiech...

Co do zapachów, na początku to też czuć alkohol w wodach toaletowych, który potem wyparowuje i zostaje to co najlepsze Uśmiech...

Sro 03 Paź 2007 18:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Sam sobie poszukałem...
Planet Earth dotarł do 3 miejsca na Billboard Chart z 96 000 sprzedanymi egz. w 1 tyg.
Wychodzi na to, że drugim singlem jest Chelesa Rodgers, który ujrzał już (!) światło dzienne 6 sierpnia. Singiel podwójny, bo na nim również znalazł się Mr. Goodnight.
żródło - po prawej też linki do wielu celnych, wg mnie, recenzji.
Istnieje strona Chelesa Rodgers.
Ciekawostka jeszcze jedna, propos ost. albumu. Future Baby Mama jest grane w radio w USA i też tam tak funkcjonuje- jako singiel radiowy.

Dawno Prince nie miał tak celnej selekcji utworów na singiel, moim zdaniem. Szkoda tylko, że promocja coś kuleje. Nawet nie wiedziałem, że CHR jest na singlu, nie wspominając o usłyszeniu piosenki w radio czy w TV.
Sob 06 Paź 2007 23:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Zaraz, zaraz... Chelsea i Pan Dobranocka wychodzą na singlu, a Prince kręci teledysk do Gdzieś Tu Na Ziemi w Pradze?

Interesting, indeed...

Co do selekcji, to Planet Earth jest równą płytą (bardzo równą), więc wybór był łatwiejszy.

www.treksfera.pl
Nie 07 Paź 2007 11:29 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Guitar jako singiel - ok Uśmiech... Jakoś funkcjonuje w radiu,zdarza mi się słyszeć...
Mr. Goodnight i Chelsea to jakieś nieporozumienie chyba Język
Somehere here on earth to według mnie jedyny sensowny kawałek na singiel,ma fajny klimat,teledysk w Pradze? No trudno,jak chce,niech robi Mruga 2
Nie 07 Paź 2007 12:27 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: