RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy Album "Planet Earth"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Nowy Album "Planet Earth"
Autor Wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja po prawie 30%... Jest tak samo (czyli extra!).

Pią 06 Lip 2007 22:09 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem po 40% - piosenka "somewhere here on earth" mną wstrząsnęła - kawałek jakby pisany dla mnie Uśmiech... Zadymiona knajpka,mała scena,takie są moje pierwsze skojarzenia Uśmiech...
piosenka oceniana na 4+
pozostałe,które słyszałem na 2...w porywach 2+
Pią 06 Lip 2007 22:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem już po 50%... no i te ostatnie 20% jest naprawdę spoko Uśmiech...

Sob 07 Lip 2007 09:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem tego samego zdania,co kolega FAB Uśmiech... Tyle,że ostatnie 10 % lepsze od pierwszych 30,ale gorsze od poprzedzających je 10 Język
Sob 07 Lip 2007 11:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Może viohę robię, może się nie znam, może to wynika z największego osłuchania, ale nawet patetyczne apele ekologiczne nie przebijają pierwszego singla, który też rewelacją nie jest, ale buja miło przynajmniej.
Sob 07 Lip 2007 12:11 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w sumie mam taką nadzieję, że więcej albumu nie "wycieknie", bo chcę mieć większą frajdę za 2 tygodnie. Kupić CD, załadować do stereo i cieszyć się z odkrywania tej muzyki. Nie wiem czy tak się jednak uda...

Sob 07 Lip 2007 17:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
ja juz tez po poloweczce i troche mnie zaskoczyl ten jazz w somewhere on earth ale raczej pozytywnie, jest niczym smooth jazz. ale gdzie jest w tym jest Prince? jakos to malo odkrywcze.. liczylam na wiecej i chce wiecej. przynajmniej apetyt mi sie troche zaostrzyl..
a singiel zakupilam za cale 3 euro.

Sob 07 Lip 2007 19:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Mało odkrywcze? Ja właśnie uważam,że odkrywcze,bo dawno czegoś takiego nie było,chyba,że mi coś uciekło ostatnio Uśmiech... Takiego Prince'a cenie i takiego szukam,ale fakt jest taki,że każdy szuka tego "swojego" Prince'a...Dla jednego będzie to mało odkrywczy gniot a dla innych wyjątkowy,wręcz idealny utwór Uśmiech...
Sob 07 Lip 2007 20:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Prince nagrywający mało odkrywcze gnioty?... Ooo. A może ja jestem niechcący na forum jakiegoś innego artysty? Wink

Sob 07 Lip 2007 20:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Nikt na tym forum nie powiedział,że Prince nagrywa mało odkrywcze gnioty Twisted Evil
Aczkolwiek czasem ciśnie mi się to na usta Język
Sob 07 Lip 2007 20:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Te 50% jakoś mnie nie nastraja zbyt dobrze. Ale źle też nie jest. Ostatnio trudniej P. o płytę na 100% dobrą/świetną. Także poczekam aż dorwę płytkę w swoje łapki. Very Happy

Nie 08 Lip 2007 12:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
No to już... 100% jest marne :|

Nie 08 Lip 2007 19:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się...Porażka troche...
Puściłem cały album na spotkaniu z przyjaciółmi...Po 30-40 minutach kazali wyłączyć,co uczyciłem z niekłamaną przyjemnością,ale i z wielkim żalem...Jedyne pozytywne słowa padły na "somewhere here on earth",co oczywiście bardzo mnie ucieszyło,ale to niestety jedyny powód do radości...Kasy na płyte na pewno nie wydam,możecie nawet powiedzieć,że jestem złodziejem Język
Pon 09 Lip 2007 00:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
FAB i Claudinho, smucą mnie Wasze komentarze... Zresztą już kiedyś o tym pisałem przy okazji premiery CD 3121.

Uczucie, że jestem na innym forum, niż forum sympatyków Prince'a pogłębia sie we mnie jeszcze bardziej. Sad

Pon 09 Lip 2007 07:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Sympatyk nie znaczy człowiek,który ślepo kupuje i kocha to,co daje mu ta druga osoba Uśmiech...
Wybacz,że nie podoba mi się płyta Prince'a,nawet bardzo - już przyjemniej mi się słucha nowej płyty Enrique Iglesiasa Mruga 2 A jeśli Enrique,którego bardzo nie lubie,robi płytę,która podoba mi się bardziej,niż Prince'a,to Mały powinien się wziąć do roboty Mruga 2
Pon 09 Lip 2007 09:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatecznie wypowiem się za 2 tygodnie, ale Prince nie nagrał jeszcze płyty, która by mi się nie podobała (wiadomo - jedne mniej, inne bardziej). Nie sądzę aby ta miała odstawać od reszty.
Prince właśnie m.in. dlatego jest moim idolem absolutnym, bo KOCHAM jego wszystkie płyty i całą twórczość. Wzloty i upadki formy są dla każdego twórcy rzeczą naturalną. Prince miał je wielokrotnie w ciągu swojej całej kariery.
Stąd mój niepokój, zażenowanie i smutek. Płyty jeszcze nie ma w sklepach, a tu już pierwsze osoby krytykują ostro jej zawartość.
Czuję się trochę tak, jakbym miał dostać prezent na gwiazdkę, a ktoś wpierałby mi, że ten upominek jest absolutnie do kitu (choć napewno nie jest!).
Jeszcze zobaczymy, ale na 100% płyta będzie spoko.

(Claudinho, twoje porównanie płyty Enrique Iglesias'a i Prince'a mnie rozwaliło, bo słyszałem ten pierwszy album - i płakałem przy nim gorzko...) Wink

Pon 09 Lip 2007 12:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Fajnie,że jesteś taki honorowy i wolisz posłuchać płytę kiedy oficjalnie wyjdzie,ja mam inną mentalność Mruga 2
Wyobraź sobie,że ja tak gorzko płacze,kiedy słucham "Planet Earth" - może po prostu za dużo wymagam,choć nie wydaje mi się,od początku mówiliśmy,że ta płyta będzie co najmniej dziwna Mruga 2 3121 też nie należy do moich ulubionych,ale chętnie do niej wracam,bo przyjemnie się jej słucha,a przy PE się po prostu męczę...
A jeszcze słówko co do Enrique - Nie potrafi śpiewać,to męska mandaryna w wydaniu międzynarodowym,multiplatynowym i ogólnie gościa nie znoszę,ale nagrał fajną,lekką,prostą płytę,przy której nie trzeba myśleć,wsłuchiwać się i która o dziwo mnie nie drażni i mnie nie zmęczyła,może dlatego,że nie mam czasu by posłuchać ją 2 raz Język ...Pamiętaj,że ja mam bardzo kontrowersyjne poglądy na wiele spraw Mruga 2
Nie dziwie się teraz dlaczego płyta będzie rozdawana z gazetą Uśmiech... Poza tym jehowi się lubują w gazetkach i innych takich,więc jest to także metoda "nawrócenia" Mruga 2
Pon 09 Lip 2007 13:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Nie jestem aż taki honorowy... Smile Po prostu nie wiem gdzie tą płytę w sieci mozna już pobrać.

Najkrócej ujmując: Smuci mnie Wasza negatywna ocena płyty Prince'a, bo uważam że premiera każdego jego nowego albumu powinna być przyczyną wielkiej radości fanów. A w tym przypadku tak nie jest.
Na szczęście dziennikarze (w tym takie autorytety, jak np. M. Niedźwiecki) piszą i mówią o albumie same dobre rzeczy.

Pon 09 Lip 2007 14:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Pozwolę sobie na kilka słów na temat płyty:

To co mi się nie podoba:
Płyta trwa tylko 45 minut!! W sumie to nie argument, ale w takim wypadku trzeba liczyć, że album zawiera dużo treści... niestety. Słuchając piosenki po piosence czekamy aż nadejdzie "ten" moment, że damy się ponieść, że coś nas wciągnie i zaciekawi. Niestety, czas płynie, dźwięki też i nic sie nie dzieje. To jest chyba największy problem. Album jest płaski. Miałem wrażenie jakby to wszystko było nagrane dla dziecka. Proste, mało skomplikowane utwory... nic więcej.

To co mi się podoba:
SHOE, utwór, który oczywiście nie jest niczym nowym, ale przypomina dobre czasy. W/g mnie zwraca uwagę, albo się go lubi albo nie.
Album ma jedną dużą zaletę w porównaniu do "3121". Znajdziemy dużo aranżacji, są smyczki, instrumenty dmuchane. Generalnie sporo żywych instrumentów. Trochę tu pomysłów z "Musicology". I to wszystko.

Podsumowanie:
4/10

Sro 11 Lip 2007 08:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jarolissimus
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Może nie będzie tak źle, w końcu zdania są podzielone. A tak swoją drogą, gdzie to można zassać, bo z tej płyty znam tylko "guitar" a ciekawość daje o sobie znać.
Sro 11 Lip 2007 13:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: