RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
3121 fragrance
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

3121 fragrance
Autor Wiadomość
Arachne
The Gold Experience

Post 3121 fragrance Odpowiedz z cytatem
http://muzyka.onet.pl/10172,1532824,plotki.html

http://www.3121perfume.com/

Ktoś się siódmego lipca będzie przymierzał do tych perfum? Myślicie, że będą tego dnia w naszych POLSKICH perfumeriach?

www.treksfera.pl
Sob 19 Maj 2007 15:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
ja będę chciała na pewno powąchać to 'cudo', ale ze wszystkich perfum gwiazd na razie nic dla mnie nie przebije Lovely by Sarah Jessica Parker Uśmiech...

Arachne napisał:
Myślicie, że będą tego dnia w naszych POLSKICH perfumeriach?

co do polskich sklepów to nawet Lovely dotarło bardzo późno więc na to bym nie liczyła Uśmiech...

Sob 19 Maj 2007 15:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
No fakt... To jest w sumie nawet oczywiste. Ale np. do Douglasa to 3121 powinno dotrzeć po jakimś czasie.

PS. U mnie w Łodzi na ul. Zachodniej jest GARGANTUICZY (Kill Billa się oglądało Język) plakat Kylie Darling. Strasznie wielki. Nie miałam okazji wąchać samych perfum, bo z reguły nie wchodzę do perfumerii, jeśli nie muszę. Natłok zapachów źle na mnie działa. Ale dla 3121 zrobię wyjątek.

Swoją drogą cena też pewnie będzie przystępna... DLA PRINCE'A OCZYWIŚCIE. Chytrus

www.treksfera.pl
Sob 19 Maj 2007 17:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Nie liczyłbym dziewczyny na dostępność tych perfum gdziekolwiek poza zamówieniami na 3121.com i koncertami Prince'a w Londynie.
To na stówę będzie tak jak z perfumami "Get Wild!" w 1995 roku (tylko sklepy P. w USA i Londynie).

Ale zobaczymy...

Sob 19 Maj 2007 22:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
wkurza mnie takie gwiazdorzenie... nie dość że poszedł w ślady paris hilton i celine dion to jeszcze i ekskluzywność dystrybucji... Rolling Eyes
wąchałam te stare perfumy ale już nieco zwietrzałe były i pachniały tylko starym pudrem :| na męskie na pewno nie wyglądały, miały korek z białym puszkiem Suszę zęby

ja mam bzika na punkcie perfum Embarassed
właściwie każdy moment mojego życia pachnie jakimiś perfumami..ciekawe czy w tym roku londyn będzie mi sie kojarzył z zapachem 3121 Suszę zęby Uśmiech...

Nie 20 Maj 2007 14:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Oj, perfumy "Get Wild!" pachniały wspaniale... w Londynie w marcu 1995 roku. Smile
Teraz, po 12 latach to na pewno tylko "puder".

Wto 22 Maj 2007 07:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
No i Grubluk miałeś rację. A na 3121 nowe rewelacje na temat nut zapachowych perfum, formy wydania, CEN!, dostępności itd.

www.treksfera.pl
Wto 22 Maj 2007 13:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Wtedy były to tylko perfumy. Widzę, że tego lata czeka nas cała gama kolekcji kosmetyków marki 3121.

Jednak zamiast nowych zapachów ja wolę nowy album oraz płytę DVD. Czy tak będzie?... Confused

Wto 22 Maj 2007 17:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Pomarzyć zawsze można Wink

Nie 27 Maj 2007 09:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Wtedy były to tylko perfumy. Widzę, że tego lata czeka nas cała gama kolekcji kosmetyków marki 3121.
(...)

Balsamy do zwłok... Właśnie, Prince mógłby się wreszcie przyznać czego używa. Nawet jeśli to "coś" ma PHD z chirurgii plastycznej... Przynajmniej stałby się bardziej... wiarygodny?

www.treksfera.pl
Pon 18 Lut 2008 10:18 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Prince musi zapłacić 4 miliony $ kary za nie wywiązanie się z umowy zobowiązującej go do reklamy perfumów 3121.

Cytat:
The Hollywood Reporter reports that Prince will pay nearly $4 million to a company called Revelations Perfume and Cosmetics for failing to promote one of its scents. The perfume line 3121 was tied in with the 2006 Prince album by the same name under conditions that went something like this: Revelations would sell perfumes based on the album and Universal Publishing Group would receive 50 percent of the perfume profits, so long as Prince promoted the scents. (Really wishing it was possible to smell things through the internet right about now.)

But according to Revelations, Prince didn't meet his obligations, refusing interviews and live events, neglecting to hand out promotional samples at concerts, and continually dismissing requests that his image appear on the packaging. The company filed a lawsuit in 2008 after perfume sales didn't meet the agreed minimum, and the deal had to be scrapped. Prince's legal defense was that he informed Revelations he wouldn't perform his duties and thereby shouldn't be responsible for their out-of-pocket 3121 losses, an argument that was dismissed by a New York judge on Friday.

Prince's lawyer told the Hollywood Reporter: "This was a default judgment, not based on any trial on the merits and without any ability of Prince to challenge the factual assertions of the plaintiff. The Judge's refusal to set aside the default for good cause is currently being appealed. Every 'fact' in the Judge's opinion was an adoption of the assertions made by the plaintiff due to said default judgment and are vehemently denied by Prince."

źródło

Pon 16 Kwi 2012 21:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Haha, klasyka, Prince jako rozwydrzone dziecko Very Happy Ale dla nas to dobry znak - może Prince będzie chciał sobie odrobić te miliony poprzez trasę koncertową Twisted Evil

Pon 16 Kwi 2012 23:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Kupiłem te perfumy i to koszmar. Porównanie do balsamu do zwłok jest jak najbardziej na miejscu. Zwykle perfumy dzieliłem na zachwycające, takie sobie i nijakie. Te nie mieszczą się w żadnej z tych kategorii i muszę dodać nową: odpychające :|

Sob 03 Paź 2015 15:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Dodam jeszcze, że jeśli ktoś miałby ochotę, to mogę bezkosztowo odstąpić Twisted Evil

Sob 03 Paź 2015 15:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli kupiłeś je teraz to nic dziwnego. Ile miałby się trzymać ten zapach? Przecież one były sprzedawane 8 lat temu...
Nie 04 Paź 2015 10:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Kupiłem je właśnie 7 lub 8 lat temu, ale perfumy odpowiednio przechowywane, tj bez kontaktu ze światłem i w stałej temperaturze utrzymują zapach bardzo długo, podobno znaleziono nawet jakieś niezłe perfumy całkiem dobrze zachowane w egipskiej piramidzie, więc z 3121 nie o to chodzi Shocked Od początku były takie i trzymałem je przez sentyment, ale zaczynam mieć ich po prostu dosyć. Chyba zakopię je w ogródku ku uciesze przyszłych archeologów Smile

Nie 04 Paź 2015 14:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Perfumy 3121 raczej nie pochodzą z piramidy... Wink
Nie 04 Paź 2015 18:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
To piramidalna pomyłka faraona spod znaku Symbol

Nie 04 Paź 2015 20:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Wyszły Perfumy Purple Rain! Odpowiedz z cytatem
Prada właśnie wypuściła nowe perfumy dla kobiet i mężczyzn (unisex) o nazwie Purple Rain. Nie wiadomo, czy jest to jakieś skojarzenie z Prince'm, czy przypadkowa zbieżność nazw?

Purple Rain został wydany w 2015 roku, a twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy są kwiatowo - drzewno - piżmowe i zawierają takie składniki, jak irys, wetyweria i neroli. Purple Rain to część butikowej kolekcji "Prada Olfactories", na którą składa się 10 zapachów. Kolejna informacja studzi nieco emocje - pewnie nigdy nie znajdziemy Purple Rain w Sephorze ani Douglasie, ponieważ "Prada Olfactories" ma być dostępna tylko w trzech miejscach na świecie: w Paryżu, w Nowym Jorku i w Mediolanie.

Może Perfumy Purple Rain mają coś wspólnego z muzyką, bo muzycznie kojarzy mi się nazwa jeszcze jednych perfum z tej serii - Tainted Love. To utwór z lat 60, a w latach 80 był przebojem w wykonaniu Soft Cell, potem grał go m.in. The Cure. Może Wam się coś skojarzy - więcej informacji i nazwy 10 perfum z tej serii znajdziecie TUTAJ

Ostatnio zmieniony przez Mirek B(+> Sro 07 Paź 2015 13:00
Sro 07 Paź 2015 12:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Coś może być na rzeczy, może to przynajmniej inspiracja Prince'm?
Zobaczcie grafiki do tej serii perfum Prady, mogą się kojarzyć ze stylistyką Symbol nieprawdaż?

Perfumy o nazwie Purple Rain są drugie od lewej:

Click to view this image at its original size
Click on the image to view it at its original size

Sro 07 Paź 2015 16:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: