RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince w Londynie - sierpień, wrzesień 2007 :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince w Londynie - sierpień, wrzesień 2007 :)
Autor Wiadomość
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Poprawka, dodatkowo jeszcze 28 sierpnia. Fajnie mieć urodziny w okolicach tej daty i dostawać takie prezenty Uśmiech...
Sob 30 Cze 2007 20:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:

Alien: 1 sierpnia
Assi: 9 września
Carolinah: 9 września
cherie7: 11 września
darek: 31 sierpnia
Electric Man: 31 sierpnia
FAB: 31 sierpnia
GrublukTheGrim: 12 września
kaem: 25, 28 sierpnia
Kale Jan: 9 września
marcinnin: 14 sierpnia
MarcusMD: 1, 14, 31 sierpnia; 21 września
Olla: 1, 14, 31 sierpnia; 21 września
Peyo: 31 sierpnia
rfk: 1 sierpnia

Sob 30 Cze 2007 20:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ola
Admin's Sex Toy

Post Odpowiedz z cytatem
Na Ticketmasterze wlasnie pojawily sie bilety na aftershows Prince'a w IndigO2.
Wiec jesli ktos bylby zainteresowany... Wink

www.olawojtowicz.com
Pią 13 Lip 2007 09:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
A ja chciałbym ponowić swoje pytanie:
Czy ktoś już otrzymał pocztą bilety? Dlaczego to tak długo trwa?... Przecież pierwsze koncerty już za prawie 2 tygodnie!
:|

Pią 13 Lip 2007 13:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
^ Sądzę, że ten LINK może odpowiedzieć na Twoje pytania.

Pią 13 Lip 2007 14:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Wiem, czytałem to już dawno temu... Dzięki.
Jednak jeśli mam czekać aż do tygodnia przed koncertem, to znając naszą pocztę bilety na 12 września dostanę... 20?

Pią 13 Lip 2007 14:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Kupiłem dziś bilety na aftershow Suszę zęby

Pią 13 Lip 2007 21:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rfk
newbie
newbie

Post 2 bilety na show 1.08 w Londynie Odpowiedz z cytatem
Czolem,

Prawdopodobnie bede mial dwa wolne bilety na koncert Prince w 02 Arena w Londynie - 1.08.
Jesli ktos jest zainteresowany, to prosze o kontakt na email rfk malpa poczta onet pl.

Pozdrawiam,

rfk

PS. Moje bilety kupione przez Ticketmaster wciaz nie dotarly... nawet nie sa wslane (Your tickets have not yet been dispatched.). Troche zaczynam sie martwic, bo lece do Londynu 30.07... A jak u Was? Macie juz bilety?
Nie 15 Lip 2007 11:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Biletów nie dostał jeszcze nikt... więcej TUTAJ.

Nie 15 Lip 2007 11:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ola
Admin's Sex Toy

Post Odpowiedz z cytatem
Jesli nie dostaliscie jeszcze biletow - nie przejmujcie sie, wiem z doswiadczenia, ze w razie jakichkolwiek problemow wytarczy skontaktowac sie z Ticketmasterem i wszystko da sie zalatwic Uśmiech...
Jesli ktos nie doszukal sie info na stronie, ponizej odpowiedz Ticketmastera na czesto zadawane pytanie - "When will I receive my tickets?"

"Ticketmaster aims to dispatch all tickets as soon as possible. However for many major music and sporting events we are often provided with special souvenir or security tickets by the event organiser or promoter, which unfortunately are not supplied to us for dispatch until closer to the event date.

Please allow up to 7 working days before the event date to receive your tickets. If your tickets have not arrived seven days before the show please use the "Ask a Question" facility above, where our staff will look into your query for you. Please include your reference number and the name and postcode the booking is under.

International delivery takes longer than domestic delivery, therefore as much time as possible should be left for the tickets to be received. If you do not receive your tickets 10 days before you leave for the UK, please use the "Ask a Question" facility above, where our staff will look into your query for you. When contacting us please provide the confirmation number and the name of the card holder."

Wiec jesli bilety nie pojawia sie na dziesiec dni przed Waszym wyjazdem do Londynu, U will B prepared and know what to do Wink

Pozdro,

Ola

BTW moze jakies spotkanie w Londynie?
Idziemy z Marcusem min na koncert 01.08

www.olawojtowicz.com
Nie 15 Lip 2007 12:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Prince zrobił małe świństwo swoim fanom...
Na stronie 3121.com dawni członkowie NPGMClubu (i nie tylko) mogą kupować lepsze miejsca na wszystkie 21 koncertów w Londynie. A podobno wszystkie zostały wysprzedane. :|
Ticketmaster podobno nie reaguje na prośby o zamianę miejsc (oni także nadzorują ten etap sprzedaży). Czy ktoś kto z trudem zdobył miejscówki (większość z nas) będzie miał teraz pieniądze i czas na kupowanie nowych?

Evil or Very Mad

Pią 20 Lip 2007 18:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
No cóż... już od dawna twierdzę, że Prince ostatnio skupił się tylko na zarabianiu kasy. Może by tak dla odmiany zajął się graniem?

Pią 20 Lip 2007 21:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Prince zrobił małe świństwo swoim fanom...
Na stronie 3121.com dawni członkowie NPGMClubu (i nie tylko) mogą kupować lepsze miejsca na wszystkie 21 koncertów w Londynie. A podobno wszystkie zostały wysprzedane. :|
Ticketmaster podobno nie reaguje na prośby o zamianę miejsc (oni także nadzorują ten etap sprzedaży). Czy ktoś kto z trudem zdobył miejscówki (większość z nas) będzie miał teraz pieniądze i czas na kupowanie nowych?

Evil or Very Mad

jak to zobaczylam to malo sie wscieklam.. po tych wszystkich hecach z biletami i jak kupilam bilety na aftershow...i te bilety sa OCZYWISCIE na floor.....
chyba zaczne sluchac Laury Pausini.

Nie 22 Lip 2007 14:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
No cóż... cała ta sytuacja jest zdecydowanie in minus. Ja osobiście czuję się oszukany. Teoretycznie trzeba winić firmę AEG, która była odpowiedzialna za dystrybucję biletów i zagospodarowanie O2... ale nie chce mi się wierzyć, że taka forma sprzedaży nie była uzgodniona z Prince'em. Najbardziej szkoda mi ludzi, którzy kupili bilety VIP-owskie za 235 funtów, a teraz okazuje się, że mogą kupić takie same miejsca za standardową cenę 31,21.
No cóż, Prince'owi chodzi już tylko o kasę i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

Nie 22 Lip 2007 15:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rfk
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Dotarly moje bilety na srodowy koncert Uśmiech...

w poniedzialek lecimy już do Londynu... odliczam godziny...

Uśmiech

Pozdr,

rfk
Sob 28 Lip 2007 17:09 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Wow! Super design ticketów.
Czekamy na wrażenia po powrocie!

Sob 28 Lip 2007 19:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
rfk... dobrej zabawy Uśmiech...
Czekam na relację po powrocie...

Sob 28 Lip 2007 20:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rfk
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
^Dzięki Very Happy - bede mial w mieszkaniu w Londku siec, wiec zaraz po powrocie postaram sie przelac emocje w slowa i juz z gory przepraszam za brak ladu i skladu w poście Mruga 2 Czekalem na ten koncert od co najmniej 15 lat, wiec zastanawiam sie, czy nie nabyc wczesniej pampersa dla doroslych Wink

Pozdrawiam,

rfk
Sob 28 Lip 2007 20:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
^Będzie dobrze Suszę zęby

Sob 28 Lip 2007 21:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Na stronie ticketmastera status mojego zamówienia biletów zmienił się na "przygotowywane do wysłania". Mój koncert dopiero12 września, spokojnie zdążą dojść. Very Happy
Jestem spokojniejszy.

Wto 31 Lip 2007 15:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: