RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ZAMKNIECIE STRONY I FORUM OD PONIEDZIALKU..!

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

ZAMKNIECIE STRONY I FORUM OD PONIEDZIALKU..!
Autor Wiadomość
MarcusMD
Administrator

Post ZAMKNIECIE STRONY I FORUM OD PONIEDZIALKU..! Odpowiedz z cytatem
Witam,

Nie - to nie zart prima aprilisowy. Wlasnie wrocilismy do domu po malym wypadzie do Stonehedge, wlaczylem kompa i w piatek otrzymalem list od prawnikow Prince'a! Żądaja oni natychmiastowego zlikwidowania wszystkich zdjec ze strony i z forum, ze juz o teledyskach nie wspomne - to ma poleciec natychmiast! Jesli nie zastosujemy sie do ich żądań, w poniedzielek o 12 czasu jakiegośtam wnoszą sprawę o naruszenie praw autorskich..Wykrzyknik Ponadto, nie mamy prawa do używania imienia Prince'a w nazwie strony - również naruszenie praw autorskich..

Przykro mi że psuję Wam nastrój ale w obecnej sytuacji nie widzę innego wyjścia jak zdjąć stronę i forum z internetu. Nastąpi to w Poniedzielek o 10:00

Dziękujemy wszystkim za współpracę

Marek

http://www.omdesign.co.uk - Creative web design studio from London - Handcrafted pixels since 2004
Nie 01 Kwi 2007 14:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Shocked :| Evil or Very Mad

Pięknie, K...urcze, pięknie...

Po prostu brak mi słów.

(robić sobie żarty z Arachne...)

www.treksfera.pl

Ostatnio zmieniony przez Arachne Nie 01 Kwi 2007 21:12
Nie 01 Kwi 2007 14:52 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
ja tam czekam na potwierdzenie TYCH SŁÓW...po godz. 24.00 z niedzieli na poniedziałek 2 kwietnia Very Happy

Nie 01 Kwi 2007 17:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Wpadłam na pomysł:

W przypadku rzeczywistego zamknięcia strony proponuję założyć tymczasową skrzynkę kontaktową w postaci JAKIEGOKOLWIEK bloga. Mogę się podjąć jego stworzenia w środę.

www.treksfera.pl
Nie 01 Kwi 2007 17:21 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
ale śmieszne :| Suszę zęby

Nie 01 Kwi 2007 17:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
jack-torrance
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Kto się jeszcze nabrał oprócz Arachne? Very Happy

Nie 01 Kwi 2007 19:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Co to za jaja z okazji 01.04 Pytajnik

Nie 01 Kwi 2007 20:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ja wiem... Marcus napisał, że to nie jest żart na Prima Aprillis, a ja sądziłam, że Administrator nie będzie żartował z takich rzeczy.

A jeśli jest to żart, to... No cóż, ostatnio mam drętwe poczucie humoru jeśli chodzi o takie sprawy. Jestem zlasowana kompletnie i łyknę wszystko... Czekam do świąt.

Fajnie sobie robić jaja z Pajęczycy, co? Rolling Eyes Suszę zęby Się wygłupiłam... Ściana

www.treksfera.pl
Nie 01 Kwi 2007 20:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Kochana nie przejmuj się Uśmiech... świadczy to tylko o Twym czystym wrażliwym serduszku Uśmiech...

ja to dopiero naiwna jestem... ale to już inna historia i to nie primaaprilisowa.

Nie 01 Kwi 2007 21:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro to nie żart, to dlaczego nie ma żadnej informacji o tym na głównej stronie?

Nie 01 Kwi 2007 21:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ROBEST
For You
For You

Post Re: ZAMKNIECIE STRONY I FORUM OD PONIEDZIALKU..! Odpowiedz z cytatem
MarcusMD napisał:
Witam,

Nie - to nie zart prima aprilisowy. Wlasnie wrocilismy do domu po malym wypadzie do Stonehedge, wlaczylem kompa i w piatek otrzymalem list od prawnikow Prince'a! Żądaja oni natychmiastowego zlikwidowania wszystkich zdjec ze strony i z forum, ze juz o teledyskach nie wspomne - to ma poleciec natychmiast! Jesli nie zastosujemy sie do ich żądań, w poniedzielek o 12 czasu jakiegośtam wnoszą sprawę o naruszenie praw autorskich..Wykrzyknik Ponadto, nie mamy prawa do używania imienia Prince'a w nazwie strony - również naruszenie praw autorskich..

Przykro mi że psuję Wam nastrój ale w obecnej sytuacji nie widzę innego wyjścia jak zdjąć stronę i forum z internetu. Nastąpi to w Poniedzielek o 10:00

Dziękujemy wszystkim za współpracę

Marek

Nie straszcie mnie Shocked
Mam nadzieje, ze to zart, bo chyba padne na serce Uśmiech...

Nie 01 Kwi 2007 22:08 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asiuniaaa84
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
zawsze jak ktos zartuje na prima aprilis to mowi najpierw ze to nie zart zeby wieciej ludzi sie nabralo, wiec ja sie nie martwie ... poniewaz nie ma o co sie martwic prawda? , pzeciez nie moga nam tego zrobic, pozdrawiam

Nie 01 Kwi 2007 22:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
a poza tym to co można robić w okolicach Stonehenge trzy dni?
tam są tylko kamienie i budki z pączkami... wycieczka na 3 godziny.

Nie 01 Kwi 2007 22:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
asiuniaaa84
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
a i jeszcze jedno, dlaczego nikt wczoraj o tym nie wspomnial tylko dzis i to na prima aprilis? przeciez niby ta wiadomosc dostano w piatek, a wiec mozna bylo ja spokojnie umiescic wczoraj, kurcze sama juz nie wiem :|

Nie 01 Kwi 2007 22:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra, jak widać jest po 10:00... A ja czuję się zrolowana.

Z takich rzeczy nie powinno się żartować... Nawet w April Fool. :| Mruga 2

www.treksfera.pl
Pon 02 Kwi 2007 09:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ola
Admin's Sex Toy

Post Odpowiedz z cytatem
Happy April Fool's Day! Very Happy
Kochani, nie będę Was dłużej trzymać w niepewności. Zamknięcie strony, to Marcusowy żart prima aprilisowy Wink
Chociaż muszę przyznać, że w przeszłości mieliśmy kontakt z ludźmi Prince'a i zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych zdjęć ze strony... Stare dzieje...
Czegoś nas to jednak nauczyło. Dlatego nie dziwcie się nam, że jesteśmy mocno przewrażliwieni na punkcie poruszania niektórych tematów na stronie i forum.
Pozdrawiam cieplutko Okularnik Przepraszam wszystkich, których Marcusowy prima aprilisowy żart przyprawił o stan przedzawałowy Bukiet kwiatów
BTW Milo jest widzieć, że zależy Wam na utrzymaniu tej strony i forum on line Smile

www.olawojtowicz.com
Pon 02 Kwi 2007 10:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jack-torrance
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Nagrodę "Mamy Cię",
w kategorii najlepiej nabrana zwycięża.... Arachne!

Arachne napisał:
Wpadłam na pomysł:

W przypadku rzeczywistego zamknięcia strony proponuję założyć tymczasową skrzynkę kontaktową w postaci JAKIEGOKOLWIEK bloga. Mogę się podjąć jego stworzenia w środę.

Brawo! Brawo! Brawo!

Pon 02 Kwi 2007 10:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Ja pier..le! Bardzo zabawne! Suszę zęby Skumałem się dopiero jak spojrzałem na godzine Suszę zęby
Ja też się nabrałem Suszę zęby
Pon 02 Kwi 2007 11:18 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
No przyznam się, że z własnej naiwności chce mi się śmiać... Ale przyznajcie, że właśnie w takim przypadku taki blog (nie, nie Blog 27) to całkiem niezły pomysł Suszę zęby

Dałam się wkręcić... Trudno, zdarza się. C'est la vie! Mr. Green

www.treksfera.pl
Pon 02 Kwi 2007 13:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: