RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince nominowany do 5 statuetek Grammy 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince nominowany do 5 statuetek Grammy 2007
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Potwierdzam, że nie dostał żadnej. Co ciekawe, siedział obok Tamar.

Pon 12 Lut 2007 08:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Bo byli nominowani za duet.

Chyba, że komuś się wydaje, że to coś więcej niż tylko nominacja Mruga 2
Ale mnie się NIE wydaje... Suszę zęby

www.treksfera.pl
Pon 12 Lut 2007 15:08 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Prince jak się zdaje, chciał uhonorować Tamar za współpracę nad albumem "3121". Jej wkład był w sumie niemały (wokalnie, oczywiście).
Szkoda, że się nie udało...
Dla mnie i tak "3121" to najlepsza płyta zeszłego roku.

Pon 12 Lut 2007 15:18 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dipper
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawe czy by coś dostał, gdyby głosowanie tych co to przyznają, odbyło sie po występie P. na Super Bowl Pytajnik

Pon 12 Lut 2007 18:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Nie sądzę. Wszystko opiera się o muzycznych potentatów, wytwórnie i grube pieniądze. Nagrody są im potrzebne do nakręcenia marketingowej maszyny, żeby tryby szybciej się obracały i wypluwały miliony... których nawet 'artyści' nie zobaczą.
Pesymistyczna wizja, ale tak jest. Z Oscarami to samo.

PS. Ale są też pozytywne aspekty tych sytuacji. Czujesz się doceniony i dumny ze swojej pracy.

www.treksfera.pl
Pon 12 Lut 2007 20:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Nagrałem i przeglądnąłem dziś wieczorem transmisję z Pro7. Pięknie spóźnili się emisją, opuszczając początek i występ The Police (i tu, zgodnie z tradycją ceremonii, podziękuję Bogu za...youtube). Można było za to naoglądać się na początku Prince'a, bijącego brawo tym, którzy z nim wygrali. Może go to zmotywuje do odważniejszej płyty?
Nagrody dla rocka, muzyki alternatywnej, dance- Madonna czy te, w których wygrał Timberlake, w ogóle nie wyemitowali. Rozdali je w czasie antenowych reklam, byśmy zadowolili się jedynie informacją na ekranie, kto w międzyczasie wzbogacił się o gramofon. I nie mówię o skrócie ceremonii, tylko o emisji live.
Za to mogliśmy obejrzeć wielce pasjonującą kategorię country w różnych odmianach (i nie mówię o alt-country, bo to inna bajka). O dziwo, darowano nam nagrodę za najlepszą polkę.

grammy.com

Bez sensu transmisja, jak co roku. Nieadewatne nagrody,ale na to nie liczę już od czasu, jak dorosłem. Ale chociaż show... Nie było show. Gala nijaka, bo jak się czeka na tuzy, a tuzy są na napisach, to co to za zabawa?
Pon 12 Lut 2007 22:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
"Twórcy" Grammy nigdy nie byli Prince'owi przychylni... w sumie on też do nich miłością nigdy nie pałał: stąd "tylko" 6 statuetek do tej pory.

Czw 15 Lut 2007 15:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Parę lat temu Beyonce 'zdobyła' 5 na jednym rozdaniu. To mówi samo za siebie.

www.treksfera.pl
Czw 15 Lut 2007 15:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dipper

Post Odpowiedz z cytatem
Santana za "Supernatural" też ich sporo zgarnął - chyba z 8 o ile pamięć mnie nie myli

Czw 15 Lut 2007 22:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się tam nie podniecam tym towarzystwem wzajemnej adoracji. Sukces komercyjny się liczy a nie muzyka - to po pierwsze. Poza tym - można się wstrzelić w rok posuchy i zdobyć worek statuetek czymś niewiele ponadprzeciętnym, lecz również mozna wylądować z niczym w roku wielu gigantycznych spraw muzycznych.
Możemy tu sobie wymieniać wiele takich przykładów.
Może na początek - na podstawie czegoś rzeczywiście dobrego - U2. Pierwsze nagrody otrzymali za "Joshua Tree" - można by powiedzieć, że "ledwo" 2 nagrody, jak pamiętam. "Ledwo", bo za ostatni album, który nie jest dziełem epokowym, jak wyżej wspomniane "J.T.", Irlandczycy dostali grad gramofonów.
Z bardziej znanych wykonawców - Sting. Bodajże w ciągu najlepszego okresu solowego 1985-1887, gdy wydał 2 znakomite płyty studyjne, załapał się tylko na Grammy Prize za koncertowy "Bring on the Night" ( inna sprawa, że koncerty w atomowym składzie, z Hakimem, B. Marsalisem, Kirklandem...).
No dobra - Prince: poza "Purple" rzadko kiedy doceniany. Wiele jego b. dobrych albumów przeszło zupełnie bez echa...Nawet w epoce Sign, Lovesexy, Diamonds...

Czw 15 Lut 2007 23:09 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem

grammy.com

Fotę powtórzę, bo warto. Szacuneczek dla Symbol za jego szacunek dla audytorium. Wreszcie na stare lata nauczył się naprawdę porządnie i elegancko ubierać. Nie wygląda, jak wyjęty z łóżka. Klasa sama w sobie.

Czw 15 Lut 2007 23:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
W/g mnie wygląda tragicznie... krawca, który przygotowuje jego ostatnie kreacje powinni powiesić, bo Prince wygląda jak typowy alfons, który nagania klientów panienkom, po prostu straszne Confused

A co do U2 i ich "dzieła" Joshua Tree... to jeśli pamięć mnie nie myli, to był to rok 1987/1988 i dlatego Prince nie dostał Grammy za SOTT - podobno jedna z najlepszych płyt w historii... więc o czym mówimy?

Pią 16 Lut 2007 08:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Fab- No fakt,alfonsowato troche,ale sam bym się tak ubrał Suszę zęby Nie no dla mnie wygląda bosko,mimo wszystko Suszę zęby
Pią 16 Lut 2007 13:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też uważam, że Prince kiedyś ubierał się lepiej.
W tym wypadku lepiej znaczy kontrowersyjniej (czyli wszystko przed 2001 r.).

Pią 16 Lut 2007 16:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Ktoś mu chyba pimped his closet... Ale ja nadal uważam, że jest sexy, nieważne co założy. Z ostatnich lat to najbardziej podobały mi się te garnitury z niesymetrycznymi połami.
(Czarnobiały... A poza tymi to oczywiście ten czerwony z sesji Versace - Carolinah Mruga 2)

Kontrowersyjniej... ekhem... słonik Seymour (Muppets 2night) i jego spodnie.

www.treksfera.pl
Pią 16 Lut 2007 19:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Wg. mnie wygląda dobrze, nie wiem czemu się czepiacie.

Nie 18 Lut 2007 13:11 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
no właśnie i ja nie bardzo wiem o co chodzi...
stylish jest i tyle. przecież to złote u Donatelli było bardzo apetyczne... Embarassed

a co do poprzednich garniturków to ten czerwony był pyszny, i w groszki. i ten żółty achhhhhh
<wielokrotny orgazm>
no pokażcie mi innego faceta który by dobrze wyglądał w kropkach i w żółtym Suszę zęby

tylko ta chustka a'la babcia klozetowa...:| po cóż ona? może tak kryje sobie odrosty? na swych naturalnych kruczoczarnych włosach.. Rolling Eyes ale siwy Prince.. też nie bardzo pasuje.. biedak, i tak źle i tak niedobrze..

Nie 18 Lut 2007 13:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie mówię, że jest sexy... Język

Bandana... No właśnie, co on chce uzyskać? Przypomnieć czasy Gett Off? Nie ukrywam, że Diamonds & Pearls to dla mnie najlepszy okres Księcia (jak na razie), ale teraz tę chusteczkę powinien odłożyć w kąt (Albo mnie wysłać!).

Siwy Prince? Nie ujrzymy tego. On się tak nie pokaże. Only DYED (jeśli ma już włosy przyprószone srebrem) or natural black.

www.treksfera.pl
Nie 18 Lut 2007 16:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że ten wątek powinien umrzeć śmiercią naturalną. Nagród było ZERO, więc nie ma o czym mówić Confused

Sob 03 Mar 2007 23:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Jest o czym. Właśnie o tym, że nie dostał... Mruga 2

www.treksfera.pl
Nie 04 Mar 2007 11:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: