RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PRINCE wprowadzony do UKMHOF
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

PRINCE wprowadzony do UKMHOF
Autor Wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
W moim pojęciu "boysband" to zespół złożony z kilku młodych chłopaków (minimum 2), którzy śpiewają, tańczą lub nawet grają na jakichś instrumentach. Ważne też jest aby podobali się płci przeciwnej i ją przyciągali do swojego wizerunku i muzyki.
W takim układzie do tego nurtu (oprócz wspominanych wcześniej) mogę też z pewnością zaliczyć The Beatles i The Jackson 5 (pomimo powstania terminu "boysband" na początku lat 90-tych).
Oczywiście np. The Beatles w pewnym momencie przestali być boysbandem, a stali się ikoną rock'n'rolla. Sprawa jest niewątpliwie dyskusyjna, nie ma sensu tutaj się w ten temat wgłębiać, ale byli oni przecież na początku "ładnymi chłopcami" za którymi szalały dziewczyny, czyż nie? Dopiero ich zdolność do tworzenia samodzielnej, odkrywczej muzyki pozwoliła im zaistnieć jako prawdziwie twórczy zespół.
The Jackson 5 byli przez znakomitą część swojej kariery pod opieką artystyczną głowy rodziny Jacksonów - ich ojca. To też symbol boysbandu - manager, który decyduje o wizerunku i repertuarze grupy.
Tak to wygląda w mojej opinii.
Nie przekreślałbym więc wszystkich wykonawców, którzy zaczynali swoją karierę muzyczną w ten sposób.
Człowiek, który sprzedaje kiełbaski z grilla przy autostradzie, może po pewnym czasie zostać właścicielem sieci restauracji szybkiej obsługi. Wszystko zależy od jego indywidualnej kreatywności i siły charakteru. Wink

Sro 22 Lis 2006 15:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jack-torrance
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
To była tylko moja osobista opinia. Ale i tak nie sądziłem, że ktoś mógłby wrzucić do jednego wora The Beatles i N'Sync..

Sro 22 Lis 2006 15:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Tjaaaa... Wszystko zależy od punktu widzenia.

www.treksfera.pl
Sro 22 Lis 2006 15:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Spoko jack-torrance!
Liczy się dyskusja. Smile
Dzięki za podsycenie tematu (i mnie)!

Sro 22 Lis 2006 16:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sam bym chętnie wystąpił w boysbandzie - Masz wszystko - kase,dziewczyny i zazdrość innych facetów Mruga 2 Czego chcieć więcej Mruga 2 Teraz sie spiesze,ale jak wróce to skrobne moje zdanie na ten temat Mruga 2
Sro 22 Lis 2006 16:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, wszystko, ale niekoniecznie szacunek. Chyba, że jest się cholernie dobrym.

Claudinho napisał:
W świecie współczesnej muzyki 60-70 % ludzi jest nikim...
Można do znudzenia o tym pisać...
Nie chce tutaj wyjść na fana muzyki Beyonce,fanem jestem,ale jej urody Mruga 2
Jej nowa płyta posiada tylko jedną piosenke,którą przesłuchałem do końca(!) i do której czasem wracam,tą piosenką jest Irreplaceable. To chyba o czymś świadczy,ze tylko 1 piosenka nadaje sie do słuchania Mruga 2 i wcale nie świadczy dobrze Uśmiech...

A mnie się podoba Ring The Alarm. Irreplaceable jest fajne, a reszty nie znam.

www.treksfera.pl
Sro 22 Lis 2006 21:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jack-torrance
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Spoko jack-torrance! Liczy się dyskusja. Smile Dzięki za podsycenie tematu (i mnie)!
O to chodziło!

Claudinho napisał:
zazdrość innych facetów Mruga 2
Z mojej strony tylko politowanie Uśmiech...

Nie 26 Lis 2006 20:52 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: