RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koncerty
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Koncerty
Autor Wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Ja byłem na One Nite Alone w Berlinie i też nie siedziałem mimo, że również była to sala typu kongresowego. Krzesełka miały nawet takie składane stoliczki do zapisywania notatek. Ale nie o to chodzi.
Na Kravitzu i Michaelu miałem przyjemność być i ten pierwszy tłumów nie ściągnął, na temat M. nie muszę pisać.
Prince z pewnością ściągnął by wielu ludzi chcących zobaczyć go po raz pierwszy i być może ostatni. Ta myśl była by przewodnia.
Jak po raz pierwszy w Polsce wyświetlany był film Purple Rain na dużym ekranie w Stodole w 86, przyszło mnóstwo ludzi ze świata szoł biznesu. Teraz było by tak samo.
Kaya widziała Małego na żywo ( w sensie Prince'a Embarassed ) i była pod wielkim wrażeniem. Jedyne co Ją irytowało to to, że grał mnóstwo krótkich wstawek utworów, jak to ma w zwyczaju.
Inna sprawa to fakt, że ze względu na formę show Prince przestał dawać widowiskowe koncerty na stadionach i wszedł pod strzechy.

Sob 03 Kwi 2010 10:49 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: