RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Song Of The Heart" z filmu "Happy Feet"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

"Song Of The Heart" z filmu "Happy Feet"
Autor Wiadomość
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Przepraszać nie musisz Suszę zęby

Mnie też to troszkę zdziwiło, ale tak jak mówiłam jeśli jeden O stanie obok drugiego O to będzie OO i będzie całkiem nieżle dla Prince'a! Mr. Green
Natomiast utwierdzi mnie to w przekonaniu, że Oscary to nagroda tracąca na wartości.
Piosenka jest fajna, ale między Oscarem za nią, a Oscarem za Purpurowy Deszcz... No cóż, dzieli je Wielki Kanion.

www.treksfera.pl
Sob 25 Lis 2006 22:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chciałbym aby ten utwór był nominowany i nawet wygrał!
Zgadzam się, że może nie jest wart Oscara, ale kto wie czy by trochę o naszym idolu nie popisali w takich okolicznościach w Polskiej prasie i poopowiadali w TV? Czyta gazetę

Sob 25 Lis 2006 23:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ROBEST
For You
For You

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:
WB stara się by "The Song Of The Heart" było nominowane do Oscara... uważam, że to świetna wiadomość!
Jak na razie jest to informacja nie potwierdzona oficjalnie, natomiast widziałem dowody na to na własne oczy... zobaczymy jak będzie.

Wypas info Smile Jestem naprawde ciekawy, jak sie to potoczy

Robest
www.princewanted.pl

Nie 26 Lis 2006 01:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Ja chciałbym aby ten utwór był nominowany i nawet wygrał!
Zgadzam się, że może nie jest wart Oscara, ale kto wie czy by trochę o naszym idolu nie popisali w takich okolicznościach w Polskiej prasie i poopowiadali w TV? Czyta gazetę

No przydałoby się, tyle razy co ja widziałam Prince'a w polskiej TV to możnaby na palcach jednej ręki policzyć (pomijam teledyski na VH1.).

www.treksfera.pl
Nie 26 Lis 2006 10:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:

No jest jakaś szansa Razz

Nie 26 Lis 2006 12:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
A rozdanie i tak będzie o jakieś 1 w nocy więc raczej sobie nie obejrzę... chyba, że nagram. Na razie trzeba poczekać do ogłoszenia nominacji.

www.treksfera.pl
Nie 26 Lis 2006 12:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Prince i tak nie przyjdzie na rozdanie. No wiecie, on nie lubi takich spotkań a poza tym Vegas...

Nie 26 Lis 2006 14:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
A może się skusi?! Kiedyś nagrody odbierał...

EDIT: I teraz też, właśnie mnie olśniło, że widziałam fotkę z Grammy z 2004 kiedy był tam z Manuelą.

www.treksfera.pl

Ostatnio zmieniony przez Arachne Nie 17 Gru 2006 20:25
Nie 26 Lis 2006 16:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
W niektórych kinach w Polsce w ten weekend odbywały się pokazy przedpremierowe Happy Feet.
Ktoś z Was może na nich był? Mi niestety nie wystarczyło czasu. Jeśli byliście, napiszcie coś o filmie!
Ja wybieram się teraz dopiero w dzień premiery (czyli 1.12.).

Pon 27 Lis 2006 00:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Ja koło 7. Mam nadzieję, że mi tego nie zdejmą po tygodniu.

www.treksfera.pl
Pon 27 Lis 2006 16:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Nie powinni, bo film 2 tydzień z rzędu na 1 miejscu w USA. Razz
Jest to trzecia tak popularna animacja w Stanach w tym roku po "Epoce Lodowcowej 2" i "Skoku Przez Płot". A więc hit! Spooooczko

A ja będąc dziś w Cinema City Promenada w W-Wie widziałem tam bardzo duży 'stand' reklamowy filmu "Happy Feet", na którym było napisane że film zawiera piosenkę "Song Of The Heart" Prince'a i nowe utwory innych wykonawców.
Fajna sprawa.

Pon 27 Lis 2006 22:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Hahaha... Idę jutro, na 14:30 do "Bałtyku"! Dzwoniłam do kina i jeszcze mają sporo miejsc. Nie sądzę, żeby mi jakieś ładne nie zostało... Mruga 2 Pójdę i będę tupać razem z pingwinkami! Hahaha!

www.treksfera.pl
Czw 30 Lis 2006 19:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
A ja na 16:45 do Cinema City. Później skrobnę może jakąś małą recenzję. Wink
Takie mam przeczucia, że film będzie genialny albo... beznadziejny! Nic pomiędzy.

Czw 30 Lis 2006 23:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie... Co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem...

Film...
Był...
GENIALNY!

Dawno nie widziałam tak dobrego filmu muzycznego (i tanecznego). Musical na miarę Deszczowej Piosenki.
Po prostu albo się rozpływałam, albo podrygiwałam w fotelu do rytmu muzyki. Popłynęłam... A Kiss? Kiss... Bajeczne Kisssssss... Nicole i Hugh dali radę piosence i to jeszcze jak!
Poza tym rozpoznałam jeszcze Heartbreak Hotel, malutki fragment Shake Your Bon Bons, trochę hip-hopu, ale w dobrym guście.

Spodobał mi się także pomysł oligarchii w stadzie pingwinów. Trochę mi też zaleciało socjalizmem, kiedy Cesarskie trzymały się w kupie, dla dobra ogółu. Ale to normalne, na lodowcu w końcu zimno jest. Mr. Green

A pingwinki Adeli czyli Amigos i Lowelas dały filmowi całkiem przyjemny klimacik. Dobry humor w stylu Shreka.

Kto nie pójdzie, niech żałuje.

A co do soundtracku to odwołuję moją wcześniejszą wypowiedź. MUSZĘ GO MIEĆ W CAŁOŚCI!

www.treksfera.pl
Pią 01 Gru 2006 18:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Happy Feet... Piękny film.
Kto oczekuje wygłupów w stylu Shreka lub Skoku Przez Płot, niech sobie daruje.
Wspaniała, ciepła opowieść o przeznaczeniu, rodzinie i tolerancji. Bardziej dla dorosłych niż dla dzieci (ale dla nich też, nie przesadzajmy).
To co bardzo urzeka w obrazie, oprócz scenariusza jest to animacja! Pingwiny, foka, orki i słonie morskie w scenach gdy nic nie mówią, wyglądają jak wycięte z reportażu z Animal Planet! Ludzie, którzy pojawiają się w filmie nie są generowani komputerowo, tylko doklejeni ze zwykłej taśmy (jednak mogę się mylić, technika się rozwija). Daje to również niesamowity efekt autentyczności i realizmu historii.
Muszę też napisać, że w pewnej dramatycznej scenie (nie napiszę jakiej, bo nie chcę Wam psuć przyjemności z oglądania) już sądziłem że będzie to film bez wyraźnego happy endu i bardzo się denerwowałem o los głównego bohatera, Mambo (zupełnie jakbym dzieckiem był, czy co?). Jednak dobitnie świadczy to o trosce autorów o emocje na najwyższym poziomie w tym filmie.
Kiss pojawia się na samym początku (jest super, jakby napisane do tego filmu - zresztą tu wszystkie covery tak właśnie brzmią) i jeszcze w małym fragmencie pod koniec. Song Of The Heart oczywiście na napisach końcowych, ale w trochę dłuższej wersji niż ta, którą można było pobrać w sieci. Wydłużenie obejmuje Prince'owy 'speed vocal' w stylu Camille. Ciekawe jaka wersja jest na soundtracku..?
Nie dziwię się, że Prince napisał szybko kawałek do tego filmu. Gdybym był muzykiem, to po obejrzeniu go miałbym taką samą ochotę!
A zatem... Do kin i po soundtrack everybody! Very Happy

Sob 02 Gru 2006 01:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Miałem wczoraj okazję obejżeć "Happy Feet".
Muszę przyznać, że film robi wrażenie. Momentami się dłuży, ale generalnie przesłanie, które ze sobą niesie jest bardzo ważne. Każdy z nas jest trochę inny co nie znaczy, że gorszy. Trzeba to szanować i stać ponad różnicami, które tak naprawdę sprawiają, że możemy wykazać się swoim człowieczeństwem.
Generalnie film przypomniał mi o utworze "Starfish and coffee" - "...otwórz swój umysł, może zrozumiesz..." i tego Wam wszystkim życzę Uśmiech...

PS. "Kiss" było w/g mnie denne Mruga 2 a jeśli chodzi o "The Song Of The Heart"... nadal kocham tą słodką piosenkęWykrzyknik

Pon 04 Gru 2006 11:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
No ale dlaczego zaraz denne Question

www.treksfera.pl
Pon 04 Gru 2006 17:27 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Taka jest moja skromna opinia, która jest wyraźnie inna od Twojej. Cieszę się z tego, bo to znaczy, że się różnimy od siebie i dlatego życie jest takie fajne Uśmiech...

Edit:
Promo singiel "The Song Of The Heart", prod. USA, wytwórnia: LAVA/WARNER, nr katalogowy: brak, opakowanie: kartonowa koperta.
TRACKLISA:
RADIO EDIT 3.00
ALBUM EDIT 3.40

Pon 04 Gru 2006 17:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
No to lux Suszę zęby

Tja... Trzeba tylko iść do MM i pomolestować obsługę Suszę zęby Bo czasem nie wystawiają pewnych rzeczy. Chyba u mnie nie ma nawet regału z singlami... Choć... mogę się mylić.

www.treksfera.pl
Wto 05 Gru 2006 21:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Jak zauważyłem jest to promo singiel, takie single trafiają tylko do stacji radiowych, w sklepach nie można ich kupić. Oficjalne single powinny trafić do sklepów za kilka tygodni... mam nadzieję, że trafią.

Wto 05 Gru 2006 22:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: