RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince - dyskusja na temat albumu

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince - dyskusja na temat albumu
Autor Wiadomość
Ola
Admin's Sex Toy

Post Prince - dyskusja na temat albumu Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz ochotę podyskutować o albumie Prince możesz zrobić to tutaj.
Jeśli przeczytałeś na stronie prince-online.com recenzję tej płyty i chcesz o niej podyskutować, zapraszam do dyskusji Very Happy
Czw 10 Sie 2006 16:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna i lekka płyta, która dostarcza wiele frajdy przede wszystkim osobom, które kochają muzykę soul i jej klimat z przełomu lat '70 i '80.
Jednak to IWBYL było największym hitem z tego LP (a nie IFFY). Dotarło do 11 pozycji na Amerykańskim Billboardzie na liście pop.
W sumie z 4 pierwszych nagranych przez Prince'a albumów, do tego wracam najczęściej.
I to tyle w tej kwestii, jeśli o mnie chodzi. Cool

Czw 10 Sie 2006 22:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tande
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Jak pierwszy raz w życiu chwyciłem w ręce album PRINCE z tym rozgogolonym lalusiem na okładce LOL
wówczas pani z wypozyczalni (takowe istniały w III RP przed wprowadzeniem ustawy - prawo autorskie) zapytała się mnie...czy na pewno to TA płyta, którą chciałem pożyczyć Mr. Green
Album, no cóż, może nieco infantylny, cukierkowaty, ale podszyty tym princowskim seksizmem z przymróżeniem oka. przede wszystkim fajne granie. Gościu uwija się przy wszystkich instrumentach. Nieźle gra. Przecież wszystkie wczesne albumy nagrywał w zasadzie samodzielnie.
CO najważniejsze - sporo dobrej muzyki, która - pomimo kilku sennych i melancholijnych chwil - nie nudzi.
No i gitara - to zawsze u Prince'a ceniłem.

Pią 29 Gru 2006 21:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: