RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince i Manuela rozwodzą się...
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince i Manuela rozwodzą się...
Autor Wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Prince i Manuela rozwodzą się... Odpowiedz z cytatem
Housequake.com podaje za Star Tribune, że Manuela wniosła 24.05.2006. pozew o rozwód z naszym idolem...
Jednak kryzys ich małżeństwa opisany w niektórych piosenkach z albumu 3121 był prawdziwy. Confused
Co teraz? Zapraszam do dyskusji!

Sro 26 Lip 2006 22:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
No to kolejna pijawka przyczepi się do nogi P... a bilety na koncerty będą droższe by on mógł je nakarmić.

Sro 26 Lip 2006 22:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Ale mnie takie cos wkur** - nieroby pier***** - pare lat dupy daje a potem kasa, kasa i kasa... A sądy są równie poj****.
[post został wyedytowany przez administratora]

Właśnie - sorry wielkie za te przekleństwa Uśmiech...

Ostatnio zmieniony przez Claudinho Czw 27 Lip 2006 14:38
Sro 26 Lip 2006 23:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Peyo
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
A ja uważam, że i dobrze , że tak się stało... bo jak go ograniczała, to skupić sie nie mógł na swojej twórczości... a w końcu pewnie znajdzie taką, która poprostu bedzie go kochała... Mruga 2

Czw 27 Lip 2006 14:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
To może uściślijmy fakty... to Manuela rozwodzi się z Prince'em, to ona złożyła papiery rozwodowe. Według mnie, utwór "Lolita" mówi o Mani:
"Lolita your sweeta, but your never make a cheater out of me"
Coś mi się wydaje, że ona przyprawiła mu rogi... tudzież chciała.

Czw 27 Lip 2006 16:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Peyo napisał:
a w końcu pewnie znajdzie taką, która poprostu bedzie go kochała... Mruga 2

No właśnie, a utwór She Loves Me 4 Me był w końcu o niej... Ludzie się zmieniają (szczególnie kobiety-zmienne są). Confused

Pią 28 Lip 2006 15:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Peyo napisał:
A ja uważam, że i dobrze , że tak się stało... bo jak go ograniczała, to skupić sie nie mógł na swojej twórczości... a w końcu pewnie znajdzie taką, która poprostu bedzie go kochała... Mruga 2

OOO Peyo, Ty w koncu Tu przybyłeś. Very Happy

A wracając do tematu, no cóż, takie życie. Zbytnio nie wnikam co tam u P. sie dzieje.
Sob 29 Lip 2006 12:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Funky
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:
No to kolejna pijawka przyczepi się do nogi P... a bilety na koncerty będą droższe by on mógł je nakarmić.

I bez tych biletów miałby za co ją nakarmić :p

A dlaczego od razu stwierdzacie, że leciała na kasę?
Może z Małym żyje się tak trudno, że już kolejna od niego ucieka Mruga 2

Czw 03 Sie 2006 12:49 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ola
Admin's Sex Toy

Post Odpowiedz z cytatem
Panowie się rozgadali... O kobietach... Nie wszystkie kobiety lecą na pieniądze moi panowie, widać macie jakieś złe doświadczenia życiowe... Przychylam się natomiast do tego, co napisał Funky - Prince jest ekscentrykiem z którym z pewnością trudno się żyje na codzień. Sądzę, że kobieta, która wytrzymała z nim 5 lat zasługuje na medal...
BTW chyba wszyscy artyści są strasznie trudnym materiałem na partnerów życiowych, zawsze skoncentrowani na sobie i swojej twórczości...
Czw 03 Sie 2006 16:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Nie sądzę aby Prince był głupi i w jakiś sposób dał się wciągnąć w jakieś 'porozwodowe karmienie' swoich byłych żon. Nie wiem czy w USA jest coś takiego jak intercyza? Jeśli jest, to P. na pewno wie jak z tego skorzystać! Twisted Evil Wink

Czw 03 Sie 2006 22:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dipper

Post Odpowiedz z cytatem
kiedyś wyczytałem, że w USA większość ślubów jest poprzedzona właśnie intercyzą, więc martwić sie o małego nie musimy

Pią 04 Sie 2006 08:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ola
Admin's Sex Toy

Post Odpowiedz z cytatem
BTW w Anglii ostatnio jest teraz bardzo głośno z powodu kwoty jaką sąd przyznał byłej żonie magnata ubezpieczeniowego Johna Charman'a.
Kwota wynosi 48 milionów funtówWykrzyknikWykrzyknik
W Anglli prawo sprzyja kobietom Wink Panowie, którzy chcą się rozwodzić są puszczani z torbami Twisted Evil
Pią 04 Sie 2006 09:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
failure
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie przepadalam za Manuelą, ale i tak wydawała się troszke lepsza imho od Mayte pod wzgledem intelektualnym itd.

Mimo wielu zmian i zawirowań moje preferencje muzyczne sie nie zmeiniły!

PS 17 days rulez Mruga 2)
Sob 02 Wrz 2006 01:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
O tym rozstaniu napisało nawet...ŻYCIE NA GORĄCO Mruga 2
Polecam lekture Mruga 2 Dzisiaj u babci wyczytałem Mruga 2 Może uda mi sie jakiegoś skana strzelić,jak babcia użyczy gazety Suszę zęby
Sro 04 Paź 2006 18:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Nie sądzę aby Prince był głupi i w jakiś sposób dał się wciągnąć w jakieś 'porozwodowe karmienie' swoich byłych żon. Nie wiem czy w USA jest coś takiego jak intercyza? Jeśli jest, to P. na pewno wie jak z tego skorzystać! Twisted Evil Wink

Ola napisał:
BTW w Anglii ostatnio jest teraz bardzo głośno z powodu kwoty jaką sąd przyznał byłej żonie magnata ubezpieczeniowego Johna Charman'a.
Kwota wynosi 48 milionów funtówWykrzyknikWykrzyknik
W Anglli prawo sprzyja kobietom Wink Panowie, którzy chcą się rozwodzić są puszczani z torbami Twisted Evil

Donald Trump karmi swoje żony. Za każdym razem jak się żenił, pisał nową intercyzę łącząc w sobie różne doświadczenia z poprzednich małżeństw. Ivana Trump (wife no. 1) jest teraz jedną z najbardziej zamożnych kobiet szołbiznesu na świecie (co nie udałoby się jej bez całkiem niezłej sumki którą otrzymała od swojego męża - nie wiem nawet czy nie dostaje corocznych alimentów...).

Prince na pewno podpisał intercyzę z Manuelą. Na jego nazwisko jest zapisane tyle różnych projektów i przedsięwzięć, że musiał to zrobić ze względów oczywistych. Bo wyobraźcie sobie jakby o było, gdyby Manuela zażądała od niego wpływów chociażby z części albumów... Przecież to by była kompletna MASAKRACJA. Książę nie jest laikiem. Wie jakie baby być potrafią... (Ja wiem. SAMA JESTEM JEDNĄ Z NICH Mr. Green)

www.treksfera.pl
Sro 04 Paź 2006 18:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie to w ogóle wkurza coś takiego -
Jak babeczka chce kasy podczas rozwodu to wiadomo,ze dla kapuchy z kimś była...
Darmozjady bez szkoły i do wielkiego świata sie pchają,podczepiając sie pod znane osoby - dużo takich jest...
Nie mówie jednak,ze i tym razem tak musi być...
Sro 04 Paź 2006 19:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho napisał:
O tym rozstaniu napisało nawet...ŻYCIE NA GORĄCO Mruga 2
Polecam lekture Mruga 2 Dzisiaj u babci wyczytałem Mruga 2 Może uda mi sie jakiegoś skana strzelić,jak babcia użyczy gazety Suszę zęby
Gazeta jest już załatwiona, więc skan będzie... i korzystając z okazji, zwracam się jeszcze raz z prośbą, by szukać w gazetach takich rzeczy i informować... niech baza będzie duża. Dział ze skanami pojawi się nidługo.

Sro 04 Paź 2006 19:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Dostane pochwałe od admina ? Mruga 2
Sro 04 Paź 2006 20:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho napisał:
Mnie to w ogóle wkurza coś takiego -
Jak babeczka chce kasy podczas rozwodu to wiadomo,ze dla kapuchy z kimś była...
Darmozjady bez szkoły i do wielkiego świata sie pchają,podczepiając sie pod znane osoby - dużo takich jest...
Nie mówie jednak,ze i tym razem tak musi być...
W teorii podpisywanie intercyzy jest brane przez kobiety jako brak zaufania. A jak przychodzi co do czego...

Ja nie wiem, czemu ludzie się bronią przed tym papierem. Moim zdaniem to powinno być obowiązkowe przy zawieraniu małżeństwa, choćbyś nie wiem jak mały majątek miał.

www.treksfera.pl
Sro 04 Paź 2006 20:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Pochwały nie będzie, bo mnie nie poinformowałeś Mruga 2
Ok, napisałeś o tym na forum... ale ja nie zawsze muszę czytać wszystkie posty... Mruga 2

Sro 04 Paź 2006 21:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: