RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dawno, dawno temu....D&P Tour i Act II

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dawno, dawno temu....D&P Tour i Act II
Autor Wiadomość
Lovesexy
newbie
newbie

Post Dawno, dawno temu....D&P Tour i Act II Odpowiedz z cytatem
Very Happy dawno dawno temu....byłam na D&P Tour i Act II x2 w Paryżu....
Stałam na pierwszym koncercie przy samej barierce na froncie Uśmiech... Zawdzięczam to przyjściu o 8 rano pod stadion Bercy z dwoma kanapkami i małą minerałką, zaczeli wpuszczać koło 19.30, a koncert (ponoc zwyczajowo) opóznił się około półtorej godziny Smile
Nie było Carmen na rozgrzewkę, a plota przed wejściem poszła że na bank się na rurze powygina do "Go Go Dancer".
Tyci babskich plotek: pamiętam jak się dziwiłam, że Mayte strasznie potężne kulosy ma, fatalne Cool ...jak jej sie udało tego biednego Prinsia nie zadusic..cholera wie.
Po koncercie 4 m-ce miałam drętwe dwa palce w prawej nodze, bo cały koncert stałam na nich :|
Jak chcecie wiedzieć co wtedy było w repertuarze to .....szukajcie ...ja kiedyś taki do Emancipation wysłałam.
Załączam fotki zalaminowanych biletów, oraz dodatkowo zdjęcie karty członkowskiej magazynu Controversy (Darek je ma....tylko ciii, potrujcie mu niech zrobi scany, bo piekny P. jest na okładeczkach Wink ):

jakby ktoś znalazł opisy do tych dwóch tras to niech wrzuci gdzies na forum!
Pozdrawiam!
Czw 18 Maj 2006 16:54 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
2sexy
Dirty Mind
Dirty Mind

Post Re: Dawno, dawno temu....D&P Tour i Act II Odpowiedz z cytatem
Lovesexy napisał:
Mayte strasznie potężne kulosy ma, fatalne Cool ...jak jej sie udało tego biednego Prinsia nie zadusic..cholera wie.

Very Happy zeby mnie tak kiedys podusila tymi kulosami...
Sro 11 Lis 2009 12:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: