RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Muzyka po godzinach
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Wolności Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Muzyka po godzinach
Autor Wiadomość
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Muzyka po godzinach Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawi mnie czego słuchacie poza naszym "miszczem" Mruga 2
Możemy sie tu podyskutować takze o innych artystach,których lubimy lub o piosenkach,które aktualnie nas interesują. Nie tylko nowe produkcje,także i stare.

Na początek zabiore zdanie w sprawie Katie Melua - ostatnimi tygodniami sporo jej słucham( i oglądam,bo to anioł nie kobieta),chociaż ma tylko około 40 kawałków. Bardzo mi sie podoba jej głos i jej utwory - osobiście polecam ;
I cried for you
Piece by Piece
Call of the search

Jeśli ktos będzie doszukiwał sie inspiracji naszym mistrzem to raczej jej nie znajdzie Mruga 2 Dla mnie Katie Melua jest taką współczesną Joan Baez - u obu Pań uwielbiam głos i wolne piosenki.
to dorzuce jeszcze tytuł ulubionego kawałka Baez ;

Forever Young

A na koniec ciekawostka - Katie Melua nie jest moją byłą Mruga 2 Dopiero mam zamiar sie za nią zabrać Mruga 2
Jeśli sie komuś spodoba i nie będzie miał z kim jechać na koncert to ja służe pomocą Mruga 2
Pon 10 Kwi 2006 20:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Moje zainteresowania muzyczne to głównie jazz, oldshoolowy hip-hop i czarna muzyka. Twórców jest tyle, że szkoda tu miejsca by się na ten temat rozpisywać. W każdym razie to co teraz leci w radio i tv nie nadaje się do niczego.

Pon 10 Kwi 2006 21:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
I tu się z tobą zgadzam Mruga 2 To co leci w TV to masakra - a w radiu ciągle to samo...
Kiedyś słuchając w nocy radia(nie wiem jakiego,ale nie było komercyjne) natknąłem sie na audycje w której puszczali stare Jazzowe kawałki itp. Byłem zachwycony...
Pon 10 Kwi 2006 21:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jack-torrance
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Ja przede wszystkim lubię amerykanskie granie: ZZ Top, Blue Oyster Cult, KISS i Aerosmith. Poza tym Sinead O'Connor - przy niektórych jej utworach zdarza mi się płakać, tak mnie poruszają.. Z czarnej muzyki uwielbiam RUN-D.M.C. Ich płytę "King of Rock" wprost uwielbiam, mogę jej słuchać bez przerwy..

Poza tym gram na klawiszach, więc płyty Wendy i Lisy. Ta druga to dla mnie niedościgniony wzór..

Wto 11 Kwi 2006 14:52 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Funky
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Słucham bardzo dużo bardzo różnej muzyki, głównie zagranicznej (Terence Trent D'Arby, Ke, George Michael, Michael Jackson, Grace Jones, Leonard Cohen, Black Eyed Peas, Rick James, Earth Wind & Fire, Outkast, Chaka Khan, INXS, Kool & The Gang, Elton John, David Bowie, Tracy Chapman, Lenny Kravitz, Bootsy Collins, Shuggie Ottis, Bryan Ferry, Roxy Music i inni). Z polskiej raczej tylko Pudelsi, stary Kult, trochę alternatywy (Oxygen, Akurat) i przede wszystkim poezja śpiewana (Mirosław Czyżykiewicz, Przemysław Gintrowski, Edyta Geppert). Poza tym jeszcze muzyka klasyczna - Tchaikovsky, Mozart itd.

Osobną kategorią jest soundtrack do Jesus Christ Superstar '72 (i film też) - niesamowite!! Genialna muzyka, wykonanie i treść.

Ponadto intersuję sie samą muzyką rozrywkową, jej historią itp.

Wto 11 Kwi 2006 20:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Funky napisał:
(Terence Trent D'Arby, Ke, George Michael, Michael Jackson, Grace Jones, Leonard Cohen, Black Eyed Peas, Rick James, Earth Wind & Fire, Outkast, Chaka Khan, INXS, Kool & The Gang, Elton John, David Bowie, Tracy Chapman, Lenny Kravitz, Bootsy Collins, Shuggie Ottis, Bryan Ferry, Roxy Music i inni). Z polskiej raczej tylko Pudelsi, stary Kult, trochę alternatywy (Oxygen, Akurat) i przede wszystkim poezja śpiewana (Mirosław Czyżykiewicz, Przemysław Gintrowski, Edyta Geppert). Poza tym jeszcze muzyka klasyczna - Tchaikovsky, Mozart itd.
Dużą część tych artystów takze słucham i bardzo lubie - tzn. z tych zagranicznych. Poezja śpiewana powiadasz...Czyli Stare Dobre Małżeństwo w małym paluszku,co ? Mruga 2

A Maryle Rodowicz lubisz?To po części tez poezja śpiewana(Agnieszka Osiecka) Mruga 2 Ja uwielbiam Very Happy
Wto 11 Kwi 2006 21:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dipper
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
generalnie słucham różnej muzy ale bardziej preferuje "gitarowe" granie - ostatnio u mnie na czasie jest Jimi Hendrix, Alice In Chains, Faith No More i Led Zeppelin. Od czasu do czasu jakiś jazzik i czarna muza też się zdarzy no ale i tak wiadomo kto bezwzględnie rządzi Symbol

Czw 13 Kwi 2006 20:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zaczne inaczej: czasem w samochodzie włączam eSke lub Radiostacje.
Kiedyś słuchałem jakby to nazwać muzę szybszą, pod techno, ale taką lepszą a nie sieczkę. Teraz wraz z nastaniem mp3, wrzucam do "cara" tylko Prinsiaka.
W domu, to jakoś mało słucham, siedząc przy kompie jakoś mnie drażni.
Choć nie powiem, ONA Live czy ostatnio LS i LaCoruna z Nude Tour goszczą często.
Przydał by mi się jakiś player mp3/flac, ale moje wymagania nijak się mają z finansami. Sad
Pią 14 Kwi 2006 21:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dipper

Post Odpowiedz z cytatem
zapomniałem jeszcze o "czymś" takim jak Nick Cave and the Bad Seeds - od czasu do czasu tez mnie to rusza Mruga 2

Sro 19 Kwi 2006 22:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Chyba tutaj najlepiej nadaje się ta fotka Mruga 2 To moje najnowsze zdjęcie - zrobione w piątek przed koncertem w Gnieznie Mruga 2

Sro 26 Kwi 2006 21:11 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Nooo! Gratulacje Claudinho. Ładnie oboje wyglądacie!
Razz

Sro 26 Kwi 2006 22:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Pogratulujesz mi jak se taką fotke strzele z Katie Melua Suszę zęby
Sro 26 Kwi 2006 22:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho napisał:
Pogratulujesz mi jak se taką fotke strzele z Katie Melua Suszę zęby

Jasne! Smile

Sro 26 Kwi 2006 23:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Swój chłop jesteś Suszę zęby Masz juz wejściówke na mój ślub Suszę zęby
Prince tez oczywiscie będzie Suszę zęby
Sro 26 Kwi 2006 23:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho napisał:
Swój chłop jesteś Suszę zęby Masz juz wejściówke na mój ślub Suszę zęby
Prince tez oczywiscie będzie Suszę zęby

Dzięki, już rezerwuję czas! Smile Cool

Czw 27 Kwi 2006 09:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dipper

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Claudinho napisał:
Swój chłop jesteś Suszę zęby Masz juz wejściówke na mój ślub Suszę zęby Prince tez oczywiscie będzie Suszę zęby
Dzięki, już rezerwuję czas! Smile Cool

ale tylko na wieczór kawalerski Wink

Czw 27 Kwi 2006 21:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Wieczór kawalerski będzie w Amsterdamie lub St. Pauli Suszę zęby

Ostatnio zmieniony przez Claudinho Nie 07 Maj 2006 13:36
Czw 27 Kwi 2006 22:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wito1988
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem fanem hip-hop'u szczególnie polecam Nas'a ,Mos Def'a i Taliba Kweli'ego ,lubie też Pearl Jam i Alicia Keys.

Nie 07 Maj 2006 12:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wito1988
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałbym jeszcze dodać najlepszego w Polsce MC O.S.T.R.'a który jest świetym tekściarzem i robi na równi z EMADE najlepsze bity w Polsce.A na samych koncertach jest genialny "żyje razem z publicznością".
sprawdzcie

"Rap po godzinach"
"Początek"
"Historia"
"Kiedy mnie stąd zabierzesz"

Polecam cała wytwórnie ASFALT RECORDS

Wto 09 Maj 2006 08:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
ja od września, odkąd się zakochałam w Prince Embarassed nie słuchałam prawie zupełnie nikogo innego, oprócz mojego Księcia Symbol

aż do zeszłego tygodnia kiedy dostałam płytę 'Miasto mania' Marysi Peszek, a w poniedziałałek byłam na jej koncercie. koncert był cool bo na KULu Suszę zęby

zawsze mnie fascynowała jej niepokorna osobowość i styl. a teraz sobie w kółko podśpiewuję 'pieprzę cię miasto twoje krwawe dzieje...'

Sro 17 Maj 2006 09:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: