RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Sylwester z Prince'em
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Sylwester z Prince'em
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Tande napisał:
w ogóle coś jarzy na temat Polski (nie wspominając podtytuł piosenki GET OFF....from Pakistan 2 Poland...dlaczego ten Pakistan?
To jest z "Push" Mruga 2

Sro 03 Sty 2007 18:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Peyo
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Miał na myśli koniec świata Uśmiech...

Sro 03 Sty 2007 22:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Taaaaaak, bo u nas to SMOKI latają i niedźwiedzie polarne biegają po lodowych polach.

Koniec świata. To dobre określenie.

Hahaha!

www.treksfera.pl
Sro 03 Sty 2007 22:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:
To jest z "Push"
Eeee...miałem rację. Poleciałem przed chwilą do swojego saloniku. Chwyciłem płytę. Mam dobrą pamięć wzrokową. Tylna strona okładki (przynajmniej w limitowanym wydaniu D&P z hologramem z przodu Very Happy )
Tam jest:
7. GET OFF horny pony and Symbol pumping 'em from Pakistan 2 Poland straight into yo town...snatchin' up kiddies like a circus clown
Wink

Czw 04 Sty 2007 00:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Tande, posłuchaj uważnie piosenki Push, jak radzi FAB. Usłyszysz jak P. recytuje cały ten "wierszyk" z tylnej strony okładki.

Czw 04 Sty 2007 01:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Na książeczce jest napisane co następuje:

"It's 1THUNDER when I'm on the mic (I push)
2DADDY POP is in the house
And U're sure 2 like his 3DIAMONDS
Sure 2 like his 3PEARLS (I push)
I'm good 2 4CREAM every boy and girl
Cuz I'm 5STROLLIN', steady, hip-hop, rock and rollin'
A 6WILLING AND ABLE Horny Pony (7GETT OFF- tytuł jest pod wyrazem horny pony i nie pojawia się w piosence... dodano go tylko po to, żeby tracklista się zgadzała)
And I'm pumpin' 'em, From Pakistan 2 Poland straight into yo' town
Snatchin' up kiddies like a circus clown."8WALK DON'T WALK 9JUGHEAD 10MONEY DON'T MATTER 2NIGHT 11PUSH 12INSATIABLE 13LIVE 4 LOVE

W każdym razie... jest to fragment utworu "Push", w który wpleciono tracklistę płyty...

Czw 04 Sty 2007 09:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lothrain
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
No jest - fakt. Choć ja tu ze spóźnionymi życzeniami noworocznymi - niech wam będzie princersko (princowato brzmi niemal równie idiotycznie Uśmiech... ) Za rok trzeba by cosik wymyślić, żeby WAWA - L-City się spotkały i poszalały. Jeśli nie Sylwester to choćby Zielone Świątki, albo Barbórka, mi za jedno Uśmiech...
Czw 04 Sty 2007 11:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
A biedna Łódź zostaje w tyle. Na szczęście za pół roku mam osiemnaste urodziny, to może mnie ktoś przygarnie na Sylwestra...

www.treksfera.pl
Czw 04 Sty 2007 12:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lothrain
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Eeeeeee tam, z Łodzi to już rzut beretem, zabierzemy Cię ze sobą Mruga 2 Tylko po głębszym zastanowieniu optuję za Sylwestrem... Zielone Świątki i barbórkę spędzę pewnie w Teheranie... Uśmiech...
Czw 04 Sty 2007 13:10 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
a ja chciałam zauważyć że to jednak nie był 'Sylwester z Prince'm' tylko impreza na której spontanicznie znalazło się 5 jego fams, których łaczą znajomości pozaforumowe.
no i z tego co pamiętam (mało tego Embarassed ) częściej lecieli Beegees Suszę zęby

Sylwester Sylwestrem a zlot można i tak zrobić. oczywiście w L City, nie ma żadnych wątpliwości co do tego Uśmiech... chyba że Wawa Fames się zorganizują. to my dojedziemy Uśmiech...

W L City znamy fajne lokale. w 'Czekoladzie' można wynająć salę czy w '68', gdziekolwiek. znamy dj'ów. a music mamy pod dostatkiem Suszę zęby

pytanie jest tylko jedno, jak zgrać terminy itd, kto przyjedzie, czy warto. więc ja proponuję zrobić coś nie na kształt super zlotu itd ale spotkania, zamkniętej imprezy. żeby sie potem naprzykład nie rozczarować. ostrożnie proponuję, ostrożnie. Uśmiech...

Czw 04 Sty 2007 16:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Peyo

Post Odpowiedz z cytatem
Popieram Carolinah... za dużo słów było, a same słowa za duże były...
A BeeGees... nie pamiętam imprezzzzzzzzzzki, na której ich by zabrakło Mruga 2

Czw 04 Sty 2007 17:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Assi

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to nawet Michaela Jacksona słyszałam Mruga 2
A z doświadczenia wiem że ważne są czyny i zaangazowanie a nie tylko słowa...My w tym gronie L-city fams jakoś tam spontanicznie działamy i wychodzą właśnie czasem fajne spotkania ...

Czw 04 Sty 2007 19:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
żebyśmy wszyscy wiedzieli o kim mówimy..

reszta później (cenzura Suszę zęby )

Czw 04 Sty 2007 22:18 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Tande napisał:
Widzę, że jednak rządzi L-Erotic City Very Happy
nie wspominając podtytuł piosenki GET OFF....from Pakistan 2 Poland...dlaczego ten Pakistan ? :|

Tak czy owo...to jakby "podtytuł" na tylnej okładce. A teksty na samej płycie - inna sprawa.

Co do Sylwestra - sprawa zamknięta. Jest Karnawał ( akurat nie dla mnie), więc kwestia imprez otwarta.

Czw 04 Sty 2007 22:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
właśnie mnie natchnęło Uśmiech...

można po prostu zaproponować w '68' w L City, że którejś soboty któraś tam sala mogłaby być z Prince muzyką.
bilety byłyby pewnie po 10-15 zł, alkohol we własnym zakresie. nie wiem czy kazali by płacić za salę, to byłaby po prostu impreza tematyczna ( w ten weekend będzie jakaś 'city beats' cokolwiek to znaczy) nie zamknięta, powinni więc być nam wdzięczni za pomysł. a może lepiej wielka trójka lat 80tych: Prince, Madonna, Michael Jackson?
z tymże najpierw Fab powinien rozesłać maila z propozycją, i Ci co by się ewentualnie wybrali muszą się najpierw zadeklarować, żebyśmy wiedzieli o czym mówimy.

(widzę że moja chlubna harcerska przeszłość wychodzi na jaw, tyle ile imprez się zorganizowało... ale o nieco innym charakterze Suszę zęby )

to plakaty holenderskiego party w Paradiso. impreza jest zamknięta, nie wiem ile ludzi się wybiera, ale w Holandii każdemu jest wszędzie blisko więc pewnie sporo.

Czw 04 Sty 2007 22:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: