RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
1991

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

1991
Autor Wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post 1991 Odpowiedz z cytatem
No dobra, czas na wspominki.
Człowiek coraz starszy, więc i wspomnień przybywa.
ROK 1991 - cóż to był za rok i jakie mocne pozycje, czasem nawet najlepsze albumy danych artystów.
It's THUNDER when I'm on the mike DADDY POP is in the house and u're sho 2 like his DIAMONDS, sho 2 like his PEARLS cuz I'm good 2 CREAM every boy and girl...
To już wiadomo. Dla mnie 1 cd O/+> i do dnia dzisiejszego stawiam... ciut wyżej od PURPLE RAIN. Zawsze też będę chciał mieć cokolwiek z ubrania ze znakiem NPG.
CO dalej - INNUENDO Queen, METALLICA (black album), USE YOUR ILLUSION I + II G'N'R. Genialne rzeczy. EMOTIONS Mariah Carey (może poza 1 utworem genialny krążek, pierwsze lata, zanim poszła w tandetę...coś między Whitney Houston, Enyą, r'n'b, soul...), NEVERMIND Nirvany, MAMA SAID Lennyego Kravitza (dla mnie nr 1 !), WAKING UP THE NEIGHBOURS Briana Adamsa (ponad 70 minut jazdy w stylu reckless), ACHTUNG BABY U2, POCISK MIŁOŚCI T.Love, DERWISZ I ANIOŁ Maanamu.
Czy ten zestaw nie powala na nogi? Rok był magiczny. Coś jeszcze dodacie do listy?

Kandydaci: NO MORE TEARS Ozziego Osbourna................

Sob 20 Lis 2021 11:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Pamiętam, że założyłem się z kolegą, fanem Depeche Mode, że ich płyta Violator będzie niżej na listach przebojów niż D&P. Uśmiech...

Nie 21 Lis 2021 08:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: