RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wasze ulubione zakopane perły

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wasze ulubione zakopane perły
Autor Wiadomość
Hotaru
newbie
newbie

Post Wasze ulubione zakopane perły Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich, witam
Z reguły zostawiam sobie jak najwięcej rzeczy ''na potem''. Zwykle z lenistwa, ale w muzycznym aspekcie mam konkretny cel - żeby móc przez dłuższy czas zachwycać sie czymś jak zupełną nowością. Takim sposobem dopiero wczoraj odpaliłam sobie B-sides.
Ale jednak dotarło do mnie, że wcześniej tak naprawdę nie miałam na to nawet czasu. Zaczęła się praca i tak dalej...

Dlatego chcę poprosić drogich starszych kolegów o ich ulubione perełki, wydane bisajdy, niewydane, itp.
Bo nie mam czasu sama zagłębiać się w tą niekończącą się kopalnię, gdzie nawet nie wiem od czego zacząć Smuteczek, a mogłabym skorzystać z waszej komponowanej przez lata wiedzy...

...w międzyczasie zapętlając Erotic City. Uwielbiam sposób w jaki Symbol tam śpiewa!

Sob 04 Sie 2018 19:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie liczyłem ile utworów Prince'a jest "znanych", ale na pewno jest ich grubo ponad 500. Część to oczywiście te, które trafiły na oficjalne wydawnictwa, ale poza tym są setki utworów uznawanych za "unreleased", ale mimo to można ich słuchać. Część to rzeczy wydane, ale trudno dostępne, albo gdzieś pochowane między słabszymi treściami.
Co warto? To zależy od chwili, nastroju i okoliczności, ale spróbuję coś zebrać.

Nie 05 Sie 2018 09:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
https://youtu.be/26CdBEQXNd0 taki koncercik wysznupałem. Gdyby coś/Ktoś z Was miał w elektronicznych szufladach w takiej odsłonie (złotego czasu) Princ..ehm Symbol to podzielicie się. ✌️ and stay funky
Pon 01 Lis 2021 11:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
A jakoś Diamentów i Pereł Deluxe nie widać a miały być w tym roku Confused

Sro 10 Lis 2021 20:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Za drogie robią te exclusive'y i chyba wolą przeczekać aż fani odłożą więcej pieniędzy... Wink

Pon 22 Lis 2021 23:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Thorne
1999
1999

Post Re: Wasze ulubione zakopane perły Odpowiedz z cytatem
Hotaru napisał:
Witam wszystkich, witam
Z reguły zostawiam sobie jak najwięcej rzeczy ''na potem''. Zwykle z lenistwa, ale w muzycznym aspekcie mam konkretny cel - żeby móc przez dłuższy czas zachwycać sie czymś jak zupełną nowością. Takim sposobem dopiero wczoraj odpaliłam sobie B-sides.
Ale jednak dotarło do mnie, że wcześniej tak naprawdę nie miałam na to nawet czasu. Zaczęła się praca i tak dalej...

Dlatego chcę poprosić drogich starszych kolegów o ich ulubione perełki, wydane bisajdy, niewydane, itp.
Bo nie mam czasu sama zagłębiać się w tą niekończącą się kopalnię, gdzie nawet nie wiem od czego zacząć Smuteczek, a mogłabym skorzystać z waszej komponowanej przez lata wiedzy...

...w międzyczasie zapętlając Erotic City. Uwielbiam sposób w jaki Symbol tam śpiewa!

Z takich perełek, które warto sobie odsłuchać, jeżeli zaczyna się przygodę z Prince'em, to "Electric Intercourse" - wersja studyjna z "Purple Rain" (który to utwór na oficjalnym albumie wydanym w 1984 r. się nie znalazł) całkowicie różni się od Live FirstAvenue1983. Dwa różne utwory, a wciąż ten sam... Mruga 2
Sro 15 Gru 2021 18:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: