RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
S.O.T.T. Deluxe

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

S.O.T.T. Deluxe
Autor Wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post S.O.T.T. Deluxe Odpowiedz z cytatem
No cóż. Zbliża się data premiery.
W Empiku za 8 cd+dvd+120 stronic życzą sobie ok. 8 stówek Shocked
Także zadowolę się pewnie wersją 3 cd Confused

Wto 18 Sie 2020 21:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
SebastianC
Prince
Prince

Post Re: S.O.T.T. Deluxe Odpowiedz z cytatem
Tande napisał:
No cóż. Zbliża się data premiery.
W Empiku za 8 cd+dvd+120 stronic życzą sobie ok. 8 stówek Shocked
Także zadowolę się pewnie wersją 3 cd Confused

ŚwiatKsiążki.pl ma to samo za 665 zł.

https://www.swiatksiazki.pl/sign-o-the-times-8-cd-dvd-6681989-muzyka.html?oferta_nr&utm_source=ceneo&utm_medium=referral
Sro 19 Sie 2020 08:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zamówiłem na amazon.it, cena 140 €.

Sro 19 Sie 2020 15:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Jak Wasze wrażenia w dniu premiery?

Pią 25 Wrz 2020 21:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Czekam na nośnik fizyczny, natomiast spędziłem ostatnie dni na słuchaniu wersji cyfrowej. Na pewno poprawiła się jakość (jeśli chodzi o sam album). Jeśli chodzi o dodatki, to w większości materiał jest znany, ale oczywiście nie w takiej jakości, co cieszy. Sam okres nie należy do moich ulubionych, natomiast ogólnie dobrze, że takie wydawnictwa się ukazują i oby było ich więcej. Jedyna rzecz, która mnie osobiście przeszkadza, to fakt, że dodatki z "sejfu" to "zbieranina", a można było to fajnie podzielić i np. obok SOTT dać album Camille, Dream Factory, a dopiero dalej zachować jakaś chronologię. Pozostaje się cieszyć i czekać na rozszerzoną wersję Uśmiech...

Sob 26 Wrz 2020 17:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Mam podobne odczucia, choć ja materiału w większości nie słyszałem. To był jeden z najlepszych twórczych okresów Prince'a i to jest zauważalne w każdym dźwięku.
Też czekam na fizyczny nośnik, nie mogę doczekać się czytania tej księgi, do której dołączone są płyty CD. Wink
Jedyny mankament - cena całego wydania super deluxe. W żaden sposób nie widzę wytłumaczenia dla wyceny wszystkiego na ponad siedem stówek.

Sob 26 Wrz 2020 18:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Jak wyżej pisałem, zamówiłem SOTT SDE CD na amazon.it, naliczyli mnie 655 zł. To dużo, chociaż z drugiej strony dostajemy 8 cd + 1 dvd z wyśmienitym materiałem, ładnie wydane oraz sporą książkę - wszystko waży około 1,5kg. Słabe w wersji CD jest to, że krążki upchali w nacięcia w kartonie, ale widocznie miało być "ekstrawagancko". Pewnie przepakuje płyty do cd boxów.
PS. Cena wersji winylowej to jest dopiero masakra Uśmiech...

Sob 26 Wrz 2020 21:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zamówiłem ze Świata Książki, jak powyżej sugerował Sebastian C (przy okazji - dzięki, Stary!) za 665 zł. Na Empiku aktualnie cena 744 zł - masakra... Fakt, winyle kosztują jeszcze więcej ale znacznie lepiej się prezentują, bo mają oddzielne boxy na płyty z pięknymi fotografiami. Smile

Sob 26 Wrz 2020 22:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:
Słabe w wersji CD jest to, że krążki upchali w nacięcia w kartonie, ale widocznie miało być "ekstrawagancko". Pewnie przepakuje płyty do cd boxów.
PS. Cena wersji winylowej to jest dopiero masakra Uśmiech...

No niestety. To eko-choroba ostatniej dekady (więcej?). Można wiele fajnego zrobić poza tradycyjnymi pudełkami. Klasyka - japońskie vinyl replica, digipacki, czy nawet ostatnie "książkowe" płyty Gilmour'a z gumowym bolcem do zakładania płyty.
Ja, jak pisałem zadowoliłem się 3cd, z róznych przyczyn.

Na razie odpakowałem. To samo, co u FABa. Na razie przełożyłem do kopertek i mam pomysł. Ze starego wydania przełożę te srebrne krążki do nowego opakowania a bonusa będę trzymał w papierowej kopercie, którą wsadzę do tej ekoporażki.

Ja zachowuję nalepki. Serducho na razie nie zdejmuje z folii. Może przykleję na rewersie dołożonej drugiej tylnej okładki (taka kartka nałożona na tył albumu ze spisem utworów).

Tyle o grafice Suszę zęby Czekam aż skończą grać support - nowe wydanie Goat's Head Soup Stonsów (też dziś odebrałem, wydanie z bonus cd, super granie i jakość).

Stonsi i Prince. Czy to już kiedys nie było, he? Wink

Sro 30 Wrz 2020 18:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
No i zaczęło się Suszę zęby
Wreszcie to brzmi tak, jak powinno a nie metaliczne płaskie brzmienie cd połowy lat 80'tych (choć są wyjątki, z Brothers in Arms na czele).

Sro 30 Wrz 2020 18:18 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Zalecam wszystkim sprawdzić czy płyty nie są porysowane i czy dyski się zgadzają. Słyszałem o wielu pomyłkach w tym temacie. Ktoś np. dostał 2xcd2, a nie dostał cd3, albo dostał 2xLP5, a nie dostał LP7, albo pełno rys. Jeden gość dostał box bez kartonowego pudełka, po krótkiej wymianie zdań z supportem zwrócili mu 20% ceny. Więc uważajcie Uśmiech...

Czw 01 Paź 2020 16:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
https://polifonia.blog.polityka.pl/2020/09/28/frontman-sam-w-studiu/

Nie 04 Paź 2020 06:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ktoś ma już jakieś swoje ulubione utwory? U mnie jak na razie All My Dreams, Love and Sex, Blanche, Adonis and Bathsheba, The Cocoa Boys, It B's Like That Sometimes, Cosmic Day, Wally i Promise To Be True. To dopiero jakieś dziesięć przesłuchań, wszystko dopiero zaczyna układać się na swoich miejscach.
W ogóle to jest ciekawa sprawa z tymi ekskluzywnymi reedycjami. Nie tylko dają nam masę nieznanych wcześniej utworów, ale też dobitnie pokazują jak wyglądała praca Prince'a nad piosenkami na przestrzeni wielu lat. Szczególnie chodzi mi tu o to, jak pewne utwory ewoluowały na przestrzeni czasu (lub zmieniały się w zupełnie inne nagrania, lub nawet ich części). Smile

Pon 05 Paź 2020 21:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum generalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: