RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trójka - Hirek

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Trójka - Hirek
Autor Wiadomość
apollonia
Parade
Parade

Post Trójka - Hirek Odpowiedz z cytatem
U Hirka w Trójce właśnie leci cała audycja "Soul- muzyka duszy" poświęcona P.
Czw 20 Kwi 2017 22:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.polskieradio.pl/9/4757/Artykul/1755184,Soul-muzyka-duszy-20-kwietnia-godz-2309

Pią 21 Kwi 2017 05:52 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo świetny wywiad George'a Michael'a usłyszałem właśnie w Trójce, był on rejestrowany 2tygodnie przed śmiercią Wykrzyknik Pisze bo jeśli macie możliwość odsłuchania (mam nadzieję że będzie gdzieś na stronie internetowej Trójki ulokowany) to naprawdę warto, plus jest taki że co prawda minimalnie, ale jest nasz Ksieciunio wymieniany Mruga 2
Wto 26 Gru 2017 21:24 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Filip napisał:
Bardzo świetny wywiad George'a Michael'a usłyszałem właśnie w Trójce, był on rejestrowany 2tygodnie przed śmiercią Wykrzyknik Pisze bo jeśli macie możliwość odsłuchania (mam nadzieję że będzie gdzieś na stronie internetowej Trójki ulokowany) to naprawdę warto, plus jest taki że co prawda minimalnie, ale jest nasz Ksieciunio wymieniany Mruga 2

Dwa dni temu oglądałem na Canale + dokument o Georgu jak opowiadał o śmierci partnera i konflikcie z Sony. Również pojawił się Prince na kilka sekund z występu MTV w Berlinie z napisem Slave na policzku. Powiedział chyba wówczas "Peace for George Michael" - pod kątem jego ( GM ) walki z Sony.

Sro 27 Gru 2017 11:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Peace for George Michael, peace for Aerosmith, peace for MTV and death for Prince - jakoś tak to było. Smile

Pią 29 Gru 2017 20:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: