RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Harts

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Wolności Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Harts
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Harts Odpowiedz z cytatem
Chcę Wam polecić zapoznanie się z pewnym wykonawcą, który nazywa się Harts.
https://www.youtube.com/user/TubeOfHarts
https://en.wikipedia.org/wiki/Harts_(musician)
Gościu ma 24 lata, sam pisze i komponuje, gra na wielu instrumentach i śpiewa. Wychodzi mu to całkiem nieźle, również na żywo.
Urodził sie w Indiach, ale jak miał 1 rok, to jego rodzice przeprowadzili się do Australii i tam się wychował.
W wieku 20 lata podpisał pierwszy kontrakt z dużą wytwórnią. Do tej pory wydał 2 albumy i jedną EP.
Jakiś czas temu miał poważne problemy, bo wytwórnia go dymała i popadł w depresję. Chciał w ogóle rzucić muzykę, ale wtedy skontaktował się z nim Prince, który znalazł go na youtube. Zaprosił go PP. Trochę razem pograli. Harts twierdzi, że spotkanie z Prince'em przywróciło mu wiarę w siebie.
Być może coś by nagrali, ale niestety Prince'owi się zeszło...

Pon 20 Mar 2017 10:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Przez Ciebie od tygodnia nie mogę się wyspać Wink Jest coś magicznego w muzie którą tworzy. Na razie jestem pod dużym wrażeniem tego młodzieńca. Gitara ? fantastyczna ! pierwiastek Prince'a ? oczywiście !
Niesamowite co zrobił z Purple Haze Hendrixa. Słucham dalej...

New Poland Generation
Sro 22 Mar 2017 15:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Czy porównanie do Prince'a jest przypadkowe? Kurczę, nie wiem - jakbym widział Księcia ale nie Księcia, a może Hendrixa i Księcia... obłęd.
Chyba jednak za wcześnie na stwierdzenie: umarł Prince, niech żyje Harts. Ja na razie mimo wszystko pozostanę przy Kravitzu Wink

Sob 25 Mar 2017 21:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: