RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
One Nite Alone in Berlin
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

One Nite Alone in Berlin
Autor Wiadomość
Peyo
Around The World In A Day
Around The World In A Day

Post One Nite Alone in Berlin Odpowiedz z cytatem
Czy Ktoś z Was pamięta?
'To samo powietrze... '
Kilka godzin naprawdę dobrej muzyki... i... sami wiecie, KTO Uśmiech...

Sro 08 Lut 2006 22:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
theone1
For You
For You

Post prince in berlin Odpowiedz z cytatem
Takich rzeczy sie nie zapomina Very Happy
Wto 18 Lis 2008 21:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
No dobra mam chwilę czasu w pracy więc szybko coś naskrobię.
Byłem wówczas z dwoma kolegami, sam miałem niemałą gorączkę ale chyba mi pomogła gorąca atmosfera, bo powrotną drogę przespałem jak dziecko i potem było wszystko ok.
Ale nie o tym.
Koncert zaczynał się w ciemnościach. Muzyka grała, Prince na gitarze. Nasze miejsca były na prawo od Małego. No więc gra sobie ta muzyka i nagle ze sceny poszedł taki długi snop światła na sam środek widowni. Wow myślę sobie, przez 3 sekundy wszyscy w świetle byli widoczni jak na dłoni. I taki impuls w głowie Exclamation Może będzie jeszcze jeden snop światła, a jeśli tak to albo na prawo albo na lewo. No i zacząłem skakać jak oszalały w górę. Wszyscy wokół mnie stali i tylko kołysali się rytmicznie. No i wyobraźcie sobie - kolejny snop światła poszedł w część widowni gdzie staliśmy. Wyobraźcie sobie teraz Prince'a, który stoi na scenie patrząc na widownię a tam wśród pływających głów jedna skacze w pionie i wymachuje rękoma Razz Te kilka sekund wystarczyło by Prince grając na gitarze zrobił w moją stronę taki gest ręką, że mnie zobaczył Twisted Evil mówię Wam, kumpel aż się zachłysnął, krzyczał ze do do mnie było i w ogóle Very Happy
Potem jeszcze taki mały incydent jak na Purple Rain zapaliłem zapalniczkę jako jeden z niewielu niestety i ochroniarze mnie wypatrzyli i kazali zgasić.
Jeszcze tylko powiem, że strasznie mnie ciągnęło na scenę jak można było wskoczyć ale ta delicja była chyba tylko dla członków fanklubu z pierwszych rzędów.
po koncercie kupiłem sobie t-shirt i singla Get Wild. Zobaczyć i umrzeć - no nie tak do końca z tym drugim Confused

Sob 22 Lis 2008 16:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
theone1
For You
For You

Post Berlin Odpowiedz z cytatem
Tak było WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik Pamietam , bo to przecież ja siedziałem obok Very Happy
Nie 23 Lis 2008 10:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Yyy, bo ja.... hmm nie wiem co powiedzieć. Nigdy mi przez myśl nie przeszło, że to Ty jechałeś razem z nami Shocked
No proszę jakie to forum jest małe Very Happy
Pozdrawiam serdecznie i pisz więcej

Nie 23 Lis 2008 16:39 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
nasibu napisał:
No dobra mam chwilę czasu w pracy więc szybko coś naskrobię.
Byłem wówczas z dwoma kolegami, sam miałem niemałą gorączkę ale chyba mi pomogła gorąca atmosfera, bo powrotną drogę przespałem jak dziecko i potem było wszystko ok.
Ale nie o tym.
Koncert zaczynał się w ciemnościach. Muzyka grała, Prince na gitarze. Nasze miejsca były na prawo od Małego. No więc gra sobie ta muzyka i nagle ze sceny poszedł taki długi snop światła na sam środek widowni. Wow myślę sobie, przez 3 sekundy wszyscy w świetle byli widoczni jak na dłoni. I taki impuls w głowie Exclamation Może będzie jeszcze jeden snop światła, a jeśli tak to albo na prawo albo na lewo. No i zacząłem skakać jak oszalały w górę. Wszyscy wokół mnie stali i tylko kołysali się rytmicznie. No i wyobraźcie sobie - kolejny snop światła poszedł w część widowni gdzie staliśmy. Wyobraźcie sobie teraz Prince'a, który stoi na scenie patrząc na widownię a tam wśród pływających głów jedna skacze w pionie i wymachuje rękoma Razz Te kilka sekund wystarczyło by Prince grając na gitarze zrobił w moją stronę taki gest ręką, że mnie zobaczył Twisted Evil mówię Wam, kumpel aż się zachłysnął, krzyczał ze do do mnie było i w ogóle Very Happy
Potem jeszcze taki mały incydent jak na Purple Rain zapaliłem zapalniczkę jako jeden z niewielu niestety i ochroniarze mnie wypatrzyli i kazali zgasić.
Jeszcze tylko powiem, że strasznie mnie ciągnęło na scenę jak można było wskoczyć ale ta delicja była chyba tylko dla członków fanklubu z pierwszych rzędów.
po koncercie kupiłem sobie t-shirt i singla Get Wild. Zobaczyć i umrzeć - no nie tak do końca z tym drugim Confused

No, teraz jak już wszystko jest odblokowane na YT i można oglądać nawet starsze koncerty, przypominam się z moimi wspomnieniami z ONA w 2002 oraz potwierdzenie togo o czym wyżej pisałem. Dla mnie bomba, pamiątka do końca życia - wnukom nie omieszkam opowiedzieć. Zapraszam na 38 sekundę czyli sam początek.

https://www.youtube.com/watch?v=WMClNbquCoE

Sro 11 Maj 2016 12:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lothrain
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie niezła pamiątka Uśmiech...
Sro 11 Maj 2016 13:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarolissimus
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
nieźle Uśmiech...
Sro 11 Maj 2016 22:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Uśmiech...

Czw 12 Maj 2016 06:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
suuuper Very Happy

Pią 13 Maj 2016 11:54 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Nasibu, to mistyczne doświadczenie przez 0,5 sekundy być w centrum uwagi Prince'a. Tym samym stałeś się częścią jego życia i historii muzyki. Szacun.

Pią 13 Maj 2016 23:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Eee, tam pół sekundy. Co najmniej 3! Od chwili spojrzenia do decyzji manualnej i wskazania palcem. Chwila trwająca kilka uderzeń serca, a godna zapamiętania i wspominania przez całe życie.
Ja nie miałem tego szczęścia. Za to przybiłem piątkę z Lenny'm Kravitz'em podczas jego koncertu na Warszawskim Bemowie 12 lat temu. Very Happy
Sob 14 Maj 2016 15:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
pewnie widzieliście ale szkoda, że nas tam nie było

https://www.youtube.com/watch?v=pfkfAbfHWNQ

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Sob 14 Maj 2016 15:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Eee, tam pół sekundy. Co najmniej 3! Od chwili spojrzenia do decyzji manualnej i wskazania palcem. Chwila trwająca kilka uderzeń serca, a godna zapamiętania i wspominania przez całe życie.
Ja nie miałem tego szczęścia. Za to przybiłem piątkę z Lenny'm Kravitz'em podczas jego koncertu na Warszawskim Bemowie 12 lat temu. Very Happy

Byłem na tym koncercie Lennego! Very Happy Stałem na wprost sceny jakieś 20-25 metrów od niej. Pamiętam jak zeskoczył ze sceny i wbiegł między sektory. Nie miałem daleko do barierek ale ścisk był taki, że tylko mi mignął między głowami tych, którzy stali przy barierkach. Koncert cudowny Cool

Niedawno w TV oglądałem film o Brusie Springstinie przygotowanym przez fanów i opowiadającym poniekąd o fanach właśnie. Fajnie się oglądało, bo przedstawione były osoby, które opowiadały, że będąc na koncertach, poprzez różny splot wypadków miały bezpośredni kontakt z Bossem na scenie lub stały bezpośrednio pod nią. Niejednokrotnie koncert był nagrywany więc poszczególne opowieści również udokumentowane. Tylko pozazdrościć ale jednak mi w zupełności wystarczy to czego doświadczyłem w tamtej chwili w Berlinie. A dodatkowy materiał, który ktoś nagrał jest dla mnie jedyną pamiątką na całe życie, chociaż mnie nie ma na ekranie.

Pon 16 Maj 2016 20:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Kurczę, byłem przekonany, że po śmierci Małego, na YT będzie wolność prezentacji jego twórczości, a tu jednak koncert z Berlina był i zniknął, a ja nie jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Czy ktoś z szanownych może mi pomóc w tej materii. Priv otwarty - można pisać. Ja również jestem otwarty na formy realizacji przedsięwzięcia Cool
Z góry dziękuję

Pią 20 Sty 2017 13:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Może przyczyna zniknięcia koncertu nie była typowo prawna? Może użytkownik po prostu usunął?

Pią 20 Sty 2017 14:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
W takim razie ponawiam moją prośbę do osób, które są w stanie mi pomóc Cool Wink

Pią 20 Sty 2017 17:49 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SebastianC
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
nasibu napisał:
W takim razie ponawiam moją prośbę do osób, które są w stanie mi pomóc Cool Wink

A co konkretnie poszukujesz: audio czy wideo?
Może pomogę Wink
Nie 21 Sty 2018 18:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Nasibu , miałeś świetną tracklistę , szczególne na cd3

https://www.ebay.pl/itm/PRINCE-3-CD-LIVE-ONE-NITE-ALONE-IN-BERLIN-Copenhagen-OOPS-EXTRA-RARE/192414857641?hash=item2cccd1b9a9:g:HV0AAOSwbwJaOqvZ

Niestety Berlina nie mam. Mam koncert z Hamburga , zagrany 3 dni wcześniej.

New Poland Generation
Wto 23 Sty 2018 08:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki Darku, jestem już w kontakcie ze SebastianemC Wink

Wto 23 Sty 2018 11:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: