RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince Blu-ray Movie Collection

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince Blu-ray Movie Collection
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Prince Blu-ray Movie Collection Odpowiedz z cytatem
Część z Was będzie pewnie zainteresowana:
http://www.blu-ray.com/news/?id=19580
Premiera 4 października 2016

Pon 08 Sie 2016 08:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Dla kolekcjonerów to i owszem Cool
Przyznam się bez bicia, że tych wszystkich tytułów nie oglądałem. Purple Rain ma dosyć mierną fabułkę, podstawa to muzyka.

Jak dla mnie prawdopodobnie najlepszym tytułem filmowym z muzyką Prince'a jest BATMAN. Szkoda, że....nie ma go w zestawie. Batmana widziałem za to w boksie z innymi Batmanami.
Na marginesie podam, że BATMANa obejrzałem w kinie Iluzjon przy ul. Wspólnej, niedaleko Placu +++ i ul. Książęcej. Zawsze te rejony stolicy będą kojarzyły mi się z Princem, jak i Sala Kongresowa...gdzie niestety nie wystąpił.

Pon 19 Wrz 2016 07:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Tande napisał:
Purple Rain ma dosyć mierną fabułkę, podstawa to muzyka.

Dlatego dla muzyki warto kupić , tym bardziej , że jakość dźwięku żyleta a i cena bardzo przystępna

http://www.ebay.pl/itm/172351026733?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

edit: a propos muzyki , na googlowym dysku (od dłuższego czasu) jest genialny koncert the soundboard Birthday show 1984 , znakomita jakość , fantastyczny koncert !
nie wiem który z kolegów wrzucił na dysk ten koncert ale wielkie dzięki za to ! gęsia skórka się pojawia podczas słuchania Wink

New Poland Generation
Czw 08 Gru 2016 14:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
edit: a propos muzyki , na googlowym dysku (od dłuższego czasu) jest genialny koncert the soundboard Birthday show 1984 , znakomita jakość , fantastyczny koncert !
nie wiem który z kolegów wrzucił na dysk ten koncert ale wielkie dzięki za to ! gęsia skórka się pojawia podczas słuchania Wink

To ja, to ja! Very Happy Trafiłem na niego przypadkiem i jest moim ulubionym bootlegiem P.

Ktoś mógłby przewietrzyć dysk btw Wink

Czw 08 Gru 2016 16:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Naprawdę "twój" bootleg jest zacny , i jest jednym z moich ulubionych Cool

Co do przewietrzenia dysku to szczerze mówiąc naprawdę jest co tam wrzucać. Natomiast jeżeli chodzi o mnie to po prostu totalnie brakuje mi czasu. Zbieram się i zbieram z wrzuceniem nowych rzeczy i zebrać się nie mogę.
Skoro dysk "otrzymał nazwę" historia muzyki Prince'a to pomyślałem sobie aby usunąć wszystkie pliki znajdujące się na dysku i wrzucić koncerty najstarsze jakie posiadamy , "dokumentując" w ten sposób historię muzyki Prince'a i obserwując przy okazji jak jego muza zmieniała się od "chałtury" jak sam określał początki swojego muzykowania po historyczne dokonania w dziejach muzyki rozrywkowej.
Pierwsze koncerty Prince'a jako "Prince'a" to okres stycznia 1979 roku. Najstarszy bootleg jaki mam to majowy koncert w Nowym Orleanie z 1981 roku. Być może ktoś z Was ma starsze wydawnictwa , więc byłby świetny początek "historii".
Jeżeli macie to proszę , wrzucajcie.

New Poland Generation
Pią 09 Gru 2016 09:03 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast w końcu przesłuchałem koncert z dysku z trasy piano & microphone - fantastyczny koncert, pozostawienie tylko fortepianu i P. sprawiło, że kontakt z publiką jest fantastyczny.

Kiedyś bardzo mi się marzył taki koncert, potem P. go zaczął grać a potem umarł. Smuteczek

Pią 16 Gru 2016 11:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Tylko gdzie to można dostać? Piszecie o jakiś wydawnictwach-widmach. To jakieś dawne bootlegi itd.?

Pią 16 Gru 2016 20:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: