RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Znalezione w sieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 48, 49, 50  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Znalezione w sieci
Autor Wiadomość
Dipper
Around The World In A Day
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie Ruff Enuff strasznie męczący, ciężko wytrzymać do samego końca.

Nie macie wrażenia, że im bardziej coś zachwalane przez 3EG, tym większy shit dostajemy? Phase 1 zapowiadane było jako kawał dobrej muzy, gdzie przecież każdy numer miał być lepszy od poprzedniego. Natomiast Phase 2 wydano w sumie bez żadnej zapowiedzi i wyszło bardzo przyzwoicie.

Sob 16 Sty 2016 12:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post paisleyparkafterdark.com Odpowiedz z cytatem
W ramach głównego tematu "Znalezione w sieci" - niezwykle tajemnicza, minimalistyczna strona Symbol:

http://www.paisleyparkafterdark.com/

Pon 18 Sty 2016 13:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:
Another Lonely Christmas
First live appearance:

26 December, 1984, Saint Paul Civic Center Arena, St. Paul, MN, USA (only known performance)

XPECTATION
First live appearance:

6 March, 2002, Opera House, Detroit, MI (during NPG Music Club open soundcheck)

East
First live appearance:

18 August, 2003, B.B. King's Blues Club, Universal City, CA, USA

Dzięki Filip
z głowy nie udało się trafić Uśmiech...
przeglądając bootlegi widzę , że Xpectation grał jeszcze na Montreux 13 lipca 2013

New Poland Generation
Wto 19 Sty 2016 17:27 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
cinnin napisał:
Everybody Loves Me to jest zdecydowanie najgorszy utwór, granie go na koncertach to masochizm , a forever in y live to absolutnie najlepszy kawałek koncertowy jaki słyszałem

To wstyd , że Prince nagrywa takie kawałki jak Everybody Loves... tfuuu normalnie zaraza. Ma na koncie jeszcze kilka których powinien się wstydzić.

"Forever In My Life" z Paisley Park 01.01.1987 jest zacne
http://www.jukebo.com/prince/music-clip,forever-in-my-life,q03mrx.html?fb_locale=pl_PL

Jeżeli ktoś lubi Prince'a w bardziej rockowym wydaniu , proponuję posłuchać:

genialnego występu z Le Bataclon , Paris 29 October 2002
fantastycznie zagrane , mocno gitarowe "Who Knows" , "Bambi" , "Whole Lotta Love" oraz stosunkowo rzadko grane "Dolphin" z krótką ale piękną i soczystą solówką

Den Haag "Paard Van Troje" Club 18 August 1988
z kultowym "Just My Imagination"

Choachella 26 April 2008
z kultowym już "Little Red Corvette"
oraz świetnym "Creep" (Radio Head cover)

w każdym z tych utworów usłyszycie genialną "śpiewającą" gitarę małego.
Uwielbiam te wykonania i dałbym się pokroić aby usłyszeć je na żywo.

Wrzuciłem na dysk do posłuchania.

New Poland Generation
Pią 22 Sty 2016 12:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Re: paisleyparkafterdark.com Odpowiedz z cytatem
Mirek B(+> napisał:
W ramach głównego tematu "Znalezione w sieci" - niezwykle tajemnicza, minimalistyczna strona Symbol:

http://www.paisleyparkafterdark.com/

Jak na razie strona posłużyła do sprzedaży biletów na występ w PP sprzed kilku dni. Zobaczymy może rozwinie się też w innym kierunku...

New Poland Generation
Wto 26 Sty 2016 13:29 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
ech, gdyby zapał Prince'a do podejmowanych przedsięwzięć nie gasł tak szybko, to pewnie tak by się stało. A swoją drogą chciałbym kiedyś poznać typowy dzień z życia Prince'a? Budzi się co rano z nową wizją?

Wto 26 Sty 2016 13:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Facet księcioseksualny - trend 2016 Odpowiedz z cytatem
Drwale do lasu! Nadchodzi facet księcioseksualny - tak brzmi zapowiedź nowego trendu w męskiej modzie na 2016 rok, zaprezentowanego przez wielu różnych projektantów podczas zakończonego właśnie Paryskiego Męskiego Tygodnia Mody. Na wybiegach królowali "królewicze" jak z filmów Disneya. Patrząc na niektóre zdjęcia widzę inspirację stylem Prince'a, ale może jestem nieobiektywny...

Click to view this image at its original size
Click on the image to view it at its original size

Źródło: http://natemat.pl/169467,drwale-do-lasu-rok-2016-bedzie-nalezal-do-krolewiczow-w-aksamitach

Sro 27 Sty 2016 11:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Mirek B(+> napisał:
swoją drogą chciałbym kiedyś poznać typowy dzień z życia Prince'a? Budzi się co rano z nową wizją?

Prawdopodobnie do pewnego momentu robi to samo co my. Rano pobudka , toaleta , śniadanko po śniadanku porcelanowy tronik Uśmiech...
Jaką może mieć z rana wizje gość który zagrał szacunkowo 1800 koncertów i wyśpiewał na nich szacunkowo 22000 kawałków ? pewnie o kolejnych koncertach Wink

New Poland Generation

Ostatnio zmieniony przez darek Czw 28 Sty 2016 10:54
Sro 27 Sty 2016 15:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
1800 koncertów to dla artysty obiektywnie sporo, ale Prince'a trzeba rozpatrywać w innej kategorii, zważywszy jak długo gra i jakie robi maratony koncertowe. Zwykła średnia wyliczona w jego przypadku to koncert co mniej więcej 7 dni, ale prawda jest inna, gdyż często gra dzień po dniu, albo po 2 występy jednego wieczoru. Czyli za to potem ma dłuuugie przerwy i tu właśnie pojawia się pytanie, co wtedy robi, jakie ma wizje, jak wygląda jego "luźny" dzień? Co do porcelanowego tronu, to nie wygląda na takiego co dużo je, a poza tym jest weganem i żywi się głównie kosmiczną energią, więc chyba nie za często musi siadać na tronie Wink

Sro 27 Sty 2016 20:58 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Jak byłem kapslem , myślałem , że wielkie gwiazdy show businessu to nadludzie , bogowie i nie muszą jeść ani chodzić do toalety Mruga 2
Kim by Prince nie był i co by nie jadł to do kibla chodzi , puszcza bąki i sika do do pisuaru. Bogiem nie jest.

Podejrzewam , że kalendarz Prince'a pęka w szwach. Poza koncertami "udziela" się w programach TV , przeróżnych galach nie wspominając już o różnych "projektach" typu Bia Valente , Tamar , Sue Ann , Delia Drbyshire , Andy Allo czy Judith Hill oraz wiele innych , porzuconych lub nie.
Należy pamiętać o tym , że Prince jest businessmanem i dodatkowo ma na głowie między innymi Paisley Park , kadrę która "usługuje" księciuniowi , księgowego oraz urząd skarbowy Uśmiech... itp itd

Natomiast jakie rodzą się wizje w jego głowie , wie tylko on sam i Chuk Norris Uśmiech

A propos jego wizji. Jedną z nich wrzuciłem na dysk. Niewydany album Tamar Milk&Honey , gdyby ktoś nie miał możliwości wcześniej zapoznania się z tym materiałem. Tamar , dziewczyna o "miodowym" głosie.

New Poland Generation

Ostatnio zmieniony przez darek Czw 28 Sty 2016 15:30
Czw 28 Sty 2016 11:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Super! Słyszałem tylko jeden utwór śpiewany wspólnie z Tamar na albumie 3121, więc z ciekawością odpalam Twój dysk...

Czw 28 Sty 2016 12:15 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
darek napisał:
Należy pamiętać o tym , że Prince jest businessmanem...

Gdyby był businessmanem, dziś miałby własną wytwórnię płytową z prawdziwego zdarzenia a nie tylko z nazwy, nasze półki uginałyby się od pięknie wydanych DVD i Blue-ray z koncertów, a w TV oglądalibyśmy wypromowane przez niego nowe gwiazdy.

Jest też duża szansa, że byłby dziś współwłaścicielem czegoś w rodzaju Facebooka, ponieważ założył jedną z pierwszych społecznościówek, którą mało kto wtedy rozumiał, ale która z eksperymentalnego niszowego startupu mogła się rozwinąć w coś wielkiego. Mógłby też dziś mieć swój ogólnoświatowy serwis streamingowy z muzyką, gdyż jako jeden z pierwszych udostępniał i sprzedawał utwory online, ale to ktoś inny założył Tidal i Spotify.

To wszystko pokazuje, jakim jest businessmanem, na szczęście jest jeszcze wizjonerem i artystą...

Czw 28 Sty 2016 19:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Co by nie mówić Prince businessmanem jest , chyba , że użyjemy określenia często używanego w naszym kraju - osoba prowadząca działalność gospodarczą Uśmiech...
Więc jeżeli jest artystą i dodatkowo osobą prowadzącą działalność gospodarczą lub businessmanem , jak kto woli to z tej perspektywy czasu na pewno ma dużo mniej , tyle w kontekście mojej poprzedniej wypowiedzi.

Natomiast fakt , że ktoś prowadzi jakiś business , czyli , że jest businessmanem wcale nie gwarantuje sukcesu finansowego.
Nie można postawić znaku równości pomiędzy określeniami businessman lub osoba prowadząca działalność gospodarczą a określeniem Rockefeller - człowiek sukcesu.
Grzegorz Turnau jest współwłaścicielem prawdopodobnie największej winnicy w Polsce.Natomiast fakt , że produkuje wina i jest przedsiębiorcą wcale nie gwarantuje sukcesu.

Niewiele brakowało w przeszłości aby Prince stał się totalnym bankrutem. Borykał się z dużymi kłopotami finansowymi (na własne życzenie , oczywiście) więc być może jest kiepskim businessmanem.
Na tą chwilę na chleb z masłem zarabia , o przepraszam nie z masłem , przecież jest weganem więc niech to będzie chleb smarowany nożem Uśmiech...
Nie drążmy już tematu Prince'a businessmana bo zaraz się okaże , że każdy z nas ma inną definicję businessu i zaczniemy gadać o totalnych bzdetach o których i tak już gadamy.

Trzeba być prawdziwym Rockefellerem albo idiotą albo kolekcjonerem aby wydać na te płyty aż takie pieniądze:

http://www.ebay.pl/itm/281919720854?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
http://www.ebay.pl/itm/111864618707?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

New Poland Generation
Pią 29 Sty 2016 09:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Kończąc temat Prince'a businessmana dodam anegdotę, opisaną w książce Jasona Drapera. Kiedy Prince zbliżał się do bankructwa jego sztab menedżerów zrobił mu prezentację, a której pokazali wydruk z pikującym w dół wykresem. Prince podobno podszedł do wykresu i po prostu obrócił go tak, że wykres zaczął wyglądać jako wzrostowy...

A ten album BLACK ALBUM na eBayu za 18 tys zł i Tamar za 5 tys, to rzeczywiście abstrakcja. Nie wierzę że jest ktokolwiek na świecie, kto dałby za to tyle kasy. Może te kosmiczne ceny wrzucili prawnicy Prince'a, żeby za chwilę ścigać osoby, które nielegalnie dystrybuują kopie tych płyt. Będzie dowód w sądzie ile Prince mógł na tym stracić... Hmm, policzmy 18 tys. x coś tam coś tam = bardzo dużo. Durne to, ale jak wiemy w świecie Symbol możliwe Twisted Evil

Trzymaj się Darku.

Pią 29 Sty 2016 10:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Menadżerowie pokazywali Księciuniowi , że szklanka jest do połowy pusta. Natomiast Księciuniu widział ją do połowy pełną i dlatego prawie się pogrążył.
Co do aukcji , niestety to nie prawnicy Prince'a lecz osoby prywatne... zobaczymy jak te aukcje się zakończą.

New Poland Generation
Pią 29 Sty 2016 12:14 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Gęba się cieszy jak się czyta i ogląda takie rzeczy. Dziewczyna z fantastycznym wokalem , świetna kapela z genialnym basistą , iście rodzinna atmosfera.
Szkody tylko , że ostatecznie dostaną kopa w zady i to oni wylądują za drzwiami PP. Ile razy takie scenariusze były już przerabiane. Już teraz jest mi ich szkoda.

http://www.notreble.com/buzz/2015/10/23/mononeon-on-preparing-for-prince/

p.s. siedem razy widziałem Prince'a na żywo ale za każdym razem jestem pod wrażeniem jego filigranowości...

New Poland Generation

Ostatnio zmieniony przez darek Sob 30 Sty 2016 14:04
Sob 30 Sty 2016 08:08 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Jest naprawdę fajna. Choć oczko wyżej cenię Liv Warfield. A płytę "The Unexpected" zrobioną też wespół z Księciem miała naprawdę dobrą, jedną z moich ulubionych w 2014.
Myślę, że śpiewające żeńskie głosy z Paisley Park spokojnie mogłyby ruszyć wspólnie na trasę. Byłaby moc

Sob 30 Sty 2016 12:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darek
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Uwodzicielski wokal , muza bardzo wyrafinowana z jazzowo/bluesowo/soulowym sznytem aczkolwiek dla mnie momentami , minimalnie za "ciężka"

https://www.youtube.com/watch?v=PGHq30khm_k

Natomiast utwór tytułowy "The Unexpected" jednak wolę słuchać w wydaniu "Wow" Prince'a

https://www.youtube.com/watch?v=KUSIJ-pd8ro

Obydwie Panie znakomicie zaprezentowały się w PP. Jednakże , funkowy charakter Judith jakoś bardziej do mnie trafia.
Dlatego , jak to kiedyś powiedział mi FAB , Świat jest piękny ponieważ się różnimy Uśmiech...

New Poland Generation
Czw 04 Lut 2016 12:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Nie żyje Vanity Odpowiedz z cytatem
W wieku 57 lat zmarła Vanity (Denise Matthews), czyli jedna z "muz" Prince'a. Kurcze, miała 57 lat, czyli była o rok młodsza od Prince'a...

Vanity [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Sro 17 Lut 2016 10:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
A na Onecie napisali, że na Twitterze kondolencje złożył były PERKUSISTA Prince'a, czyli: Sheila Escovedo. Zawsze myślałem, że Sheila E jest kobietą...

Napisał(a): "Będę tęsknić za tobą, droga. Teraz jesteś w jego ramionach, wolna od bólu."

Sro 17 Lut 2016 10:15 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 48, 49, 50  Następny
Strona 44 z 50

Skocz do: