RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince i WB - nowa odsłona

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince i WB - nowa odsłona
Autor Wiadomość
FAB
Administrator

Post Prince i WB - nowa odsłona Odpowiedz z cytatem
W związku ze zbliżającą się 30 rocznicą wydania najlepiej sprzedającej się w historii płyty Prince'a (Purple Rain), WB i Prince doszli do porozumienia w sprawie wydania wersji Delux albumu Purple Rain raz zremasterowanych wersji wszystkich albumów począwszy od For You. W planach jest też wydanie płyty 3rdeyegirl.
PS. Prince w 1993 rozpoczął walkę o prawo do kaset - matek. W obecnej umowie dostanie do nich prawo.

Źródło: http://www.usatoday.com/story/life/music/2014/04/18/prince-signs-with-warner-bros/7862473/

Pią 18 Kwi 2014 19:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
To naprawdę świetne wieści. Razz
Czekaliśmy na to prawie 20 lat...

Pią 18 Kwi 2014 21:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Po wielu latach walki z Sony George Michael w 2004 roku płytą "Patience" wrócił do Sony. 10 lat później Prince...

Pią 18 Kwi 2014 22:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Już mi się zaczęło marzyć... Mam nadzieję, że wszystkie albumy będą też dostępne razem w jakimś super ekskluzywnym boxie. Smile

Nie 20 Kwi 2014 18:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tande
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Oby nie w super ekskluzywnej cenie...

Z wrażenia od tej przełomowej informacji aż… stronka czasowo padła (chyba wczoraj).

No wreszcie zrozumiał, że kompromisy też bywają opłacalne.
Dobrze, że zremasterują PR i kilka następnych, bo na cd (jak pisałem kiedyś tu wcześniej) brzmią płasko, metalicznie i o dziwo gorzej w odróżnieniu od pierwszych pozycji z katalogu.

Promocja też mu się przyda, bo po gazetowo-koncertowej dystrybucji ostatnich wydawnictw młode pokolenia obecnych nastolatków i nieco starszej młodzieży często nie wiedzą, kto to Prince !

Na razie i tak nie mam kasy, ale trzeba będzie myśleć o odłożeniu paru złotych. Jak będzie z czego. Liczę na współpracę z Warsaw New Power Generation
Smile

Pon 21 Kwi 2014 09:04 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
NPG1
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Jak to miło ,że nasz KSIĄŻĘ dojrzał. Na obecnym etapie kariery jest to najlepsze co mogł zrobić Uśmiech...
Jako wierny fan od 23 lat ,liczę na porozumienie Prince`a z WB w sprawie wydania oficjalnych koncertów na DVD...z okazji planowanego 30-lecia mogą zacząć od Purple Rain LIVE...potem Controversy,1999,Parade + Hit & Run,Sing O' the Times,LiveSexy,Nude, D&P, Act I+Act II, The Ultimate Live Experience ,Jam Of The Year....jaka piękna wizja, chyba ze szczęścia nie zdołam zasnąć w najbliższych miesiącach Very Happy

Na ekskluzywnej wersji Purple Rain może znajdą się niewydane utwory z sesji nagraniowej do płyty...między innymi piosenki które znamy z koncertu w First Avenue w 1983r jak A Case Of You,Electric Intercourse ale i niewydane nagrania ze studia jak Wednesday,Father`s Song...Computer Blue,The Beautiful Ones i Let's Go Crazy oczywiście wszystkie trzy w wydłużonych wersjach, a może i inne o których nie mamy nawet pojęcia:)

P.S.
Jeżeli któreś z w/w piosenek zostały gdzieś wydane (z wyjątkiem Let`s Go Crazy) to proszę nie krzyczeć Uśmiech...

Ostatnio zmieniony przez NPG1 Pon 21 Kwi 2014 10:21
Pon 21 Kwi 2014 09:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NPG1
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Coś na spięcie mięśni brzucha i rozluźnienie mięśni policzków :

http://muzyka.onet.pl/newsy/edyta-gorniak-odmowila-prince-owi/wfdgm

Uśmiech...

Pon 21 Kwi 2014 10:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Zostawiłby Mayte dla Górniak? Rolling Eyes

Pon 21 Kwi 2014 21:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
pitrzel
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
Chodzą też plotki, że Prince po wydaniu wersji Deluxe Purple Rain odbyć ma tourne z The Revolution... Nawet chyba pisał o tym niedawno gdzieś sam Bobby Z., ale chyba trochę za wcześnie chciał się tym podzielić, bo wiadomość jest już usunięta...

Wto 22 Kwi 2014 18:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakub
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Świetna wiadomość ! nareszcie może ktoś przemówi naszemu Księciu do rozumu ! Mam dość tych żałosnych mp3-ek, które nie zasługują nawet na wydanie, a już na pewno nie przez człowieka, który jest uważany za jednego z największych muzyków wszech czasów, a wielcy jak Miles czy James mówili o nim GENIUSZ !
Co do koncertów z The Revolution... wolałbym dużo lepszy skład z NPG z lat 91-96 Uśmiech... Wg mnie najlepszy skład jaki kiedykolwiek grał z Prince'm, ale to tylko moja opinia Mruga 2 W każdym razie ogromnie się cieszę ! Mam nadzieję, że to początek zmian na lepsze !

Sro 23 Kwi 2014 09:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Tande
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepszy skład? Myślę, że NPG, wzmocnione sekcją detą a Maceo & Candy.
Chyba od dziś będę odkładał po złotówce Very Happy

Sro 23 Kwi 2014 20:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie natomiast ciekawi, czy reedycje płyt obejmą też wydawnictwa rozprowadzane przez inne wytwórnie (Emancipation, Rave, 3121) czy jedynie Warner?...

Sro 23 Kwi 2014 21:37 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tande
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest kwestią kasy, kalkulacji i porozumienia między tymi, którzy partycypują w zyskach.
Niegdyś, w XX wieku, Stonsi nie mieli żadnej składanki obejmującej cały okres ówczesnej ich kariery. Do 1970 roku wydawali w Europie pod Deccą (w USA - ABCO), później usamodzielnili się - The Rolling Stones Record, label który wszedł potem pod skrzydła Virgin/EMI. I tak tzw. przekrojówki obejmowały albo London Years (1963-1970) pod Deccą, albo czasy późniejsze. Dopiero w 2002 roku , na 40-lecie grupy, wydano WSPÓLNYMI SIŁAMI składak "Forty Licks".

Wracając do źrodeł tematu. Skoro jest mowa o otwarciu archiwów Warnera, trudno tam doszukiwać się Emancypacji, czy Muzykologii Cool

Czym innym składanka z całego okresu działalności. Co ciekawe, nigdy nie powstał składak z okresu postwarnerowskiego. W sumie...to można byłoby się pobawić w głosowanie na "Greatest Hits of The Artist".

Czw 24 Kwi 2014 21:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Wakacje się kończą, od pierwszych informacji o reedycji Purple Rain i newsach o nowym materiale minęło kilka miesięcy.
Jak sądzicie, czy mamy jeszcze na co czekać? Czy te płyty trafią w końcu do sklepów? Ja sam zacząłem lekko w to wszystko wątpić...

Pią 22 Sie 2014 19:29 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jakub

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że nie ma na co czekać. Pewnie znowu Książę nie przystał na warunki WB, albo to był po prostu chwyt. Ot tak, żeby się przypomnieć, że żyje. Wiem, sarkazm się mnie trzyma, ale niestety powoli zaczynam się przyzwyczajać, że nasz Książę będzie wydawał tylko coraz to przeciętniejsze mp3 i ogrywał stary ale jary materiał z czasów, kiedy jeszcze tworzył nie tylko jakąś muzykę, ale i dzieła. Crying or Very sad

Sob 23 Sie 2014 01:10 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie dowiedziałem się, że 25.08. w programie Good Morning America ma zostać coś ogłoszone na temat Prince'a i 3rd Eye Girl.
Więc może jednak?...

Sob 23 Sie 2014 22:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NPG1
newbie
newbie

Post Odpowiedz z cytatem
Same dobre informacje Uśmiech...

http://muzyka.onet.pl/newsy/prince-wyda-dwie-nowe-plyty-za-miesiac/le78n

http://wyborcza.pl/1,75475,16535048,Prince_powraca__I_to_az_z_dwoma_nowymi_albumami.html

Na zagranicznych stronach przeczytałem również,że Purple Rain zostanie wydany z końcem roku...dokładnej daty nie podali

...i kolejny nowy kawałek zapowiadający nową płytę http://www.complex.com/music/2014/08/prince-clouds

Nie wiem jak Wy ale ja już się nie mogę doczekać Suszę zęby

Sro 27 Sie 2014 11:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
a na koszernej info, że Prince wystąpił w Polsce dwa razy: Gdynia i Wrocław. Tak na Dolnym Śląsku to się działo... Grunt to sprawdzone informacje, jaka gazeta taki poziom

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Sro 27 Sie 2014 12:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
Jest takie powiedzenie: kto g czyta ten g wie Very Happy

Sro 27 Sie 2014 19:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Pojawiły się perfumy Purple Rain Odpowiedz z cytatem
Sorry, pomyliłem działy - mój news tu nie pasuje. Przenoszę go do tematu forum: 3121 fragrance

Ostatnio zmieniony przez Mirek B(+> Sro 07 Paź 2015 16:05
Sro 07 Paź 2015 13:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: