RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Freddie Mercury o Księciu

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Freddie Mercury o Księciu
Autor Wiadomość
jarolissimus
Prince
Prince

Post Freddie Mercury o Księciu Odpowiedz z cytatem
Rok temu kupiłem książkę "Moje życie u boku najlepszego zespołu rockowego XX wieku - QUEEN Nieznana historia". Autorem jest Peter Hince wieloletni techniczny zespołu. Książka na tyle średnio ciekawa, że czytałem ją prawie rok, ale pod koniec trafiłem na coś, co zastanawiało mnie od dawna. Mianowicie co Freddie myślał /jeżeli w ogóle myślał/ o naszym mistrzu. No i w książce znajduje się taki oto wpis:
"Podczas rekonwalescencji w swoim apartamencie, wypełnionym nawilżaczami powietrza i urządzenia do kontroli klimatu, które miały pomóc odzyskać mu głos, Fred zaprosił mnie na drinka. Spędzał czas rekonwalescencji, słuchając muzyki lub zachwycając się Prince'm i jego niedawno wydanym albumem Purple Rain. Bardzo podobał mu się image stworzony przez Prince'a i uważał, że jest on tak komercyjny, jak Michael Jackson i posiada jednocześnie zadziorność i seksapil Jimiego Hendrixa. Porównał niektóre z tekstów Prince'a do tekstów Hendrixa, cytując piosenkę When Doves Cry:
- "Zechciej odszukać ten obraz" - Boże, chciałbym to napisać, to jest zajebiste!."
Taka ciekawostka Uśmiech...
Sro 07 Sty 2015 22:21 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jakub
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, mam tą książkę. Ale zapomniałem o tym cytacie. Confused Nic dodać, nic ująć Mruga 2 Purple Rain było, jest i będzie jedną z najlepszych płyt muzyki popularnej wszech czasów.

Sro 07 Sty 2015 23:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Mirek B(+>
Sign O' the Times
Sign O' the Times

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś wie, czy kiedyś się spotkali? Takie 2 osobowości w 1 pokoju? Co z tego mogłoby wyniknąć? Show must go on...

Czw 01 Paź 2015 22:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakub

Post Odpowiedz z cytatem
Raczej nie. Mogliby pewnie się spotkać podczas, np. Live Aid, no ale niestety...

Pią 02 Paź 2015 16:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Informacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: