RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
iron man

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

iron man
Autor Wiadomość
cinnin
Batman
Batman

Post iron man Odpowiedz z cytatem
Dla wszystkich którzy byli i widzieli black sabbath w łodzi. mistrzostwo świata, absolutne, mają po 60 lat a wymiatają tak, że inni do pięt nie dorastają. ozzy w super formie, wspaniały głos, kontakt z publicznością, trochę monotonny "i can`t hear you" czy "you`re as crazy as me" ale naprawdę trzyma się chłop. tommy iommi to profesor gitary, to co wyczynia jest nie do podrobienia, bębniarz solówkę taką zrobił, że wszystkich zatkało. dobre nagłośnienie i pełna hala, obiecali, że przyjadą za rok (no rozważą jak się znajdzie sponsor) więc naprawdę warto. niesamowite wrażenie plus zagrali swoje największe hity, bo ta nowa produkcja to może nie specjalnie.
jeden z najlepszych koncertów jakie widziałem, ostatnio dead can dance było równie doskonałe w kongresowej
a ostrzyłem sobie zęby na nine inch nails, całkiem nieźle zagrali w spodku, jednakże jest to kwestia doboru setlisty. grając utwory z the downward spiral czy broken wszyscy szaleli ale już te nowsze płyty zbyt ugrzecznione są, coś jak metallica po czarnej płycie czy red hoci. jak przestali brac czy pić to wena uciekła i poweru brak. tylko ozzy ciągle trzyma fason.

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Czw 12 Cze 2014 15:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Re: iron man Odpowiedz z cytatem
cinnin napisał:

[...] coś jak metallica po czarnej płycie czy red hoci. jak przestali brac czy pić to wena uciekła i poweru brak. tylko ozzy ciągle trzyma fason.

Czy można zatem wnioskować, że Ozzy wciąż bierze? Cool Wink

Pią 13 Cze 2014 14:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cinnin
Batman
Batman

Post Re: iron man Odpowiedz z cytatem
nasibu napisał:
cinnin napisał:

[...] coś jak metallica po czarnej płycie czy red hoci. jak przestali brac czy pić to wena uciekła i poweru brak. tylko ozzy ciągle trzyma fason.

Czy można zatem wnioskować, że Ozzy wciąż bierze? Cool Wink

Nie wiem, normalny to on nie jest. naśladuje głos kukułki na koncercie, śmieje się demonicznie, ma chyba ponad 60 lat więc bez wspomagania to trudno mi sobie wyobrazić, może redu bulla pije. co rusz powtarza, it`s good to be crazy. wszystko nieważne, jakie robią show!
a taki pan P. nie pije, nie pali, nie jada mięsa, nie przeklina, ostatni dobry album nagrał chyba ze 20 lat temu, z małymi wyjątkami
takie black sabbath jak zagrało kawałki z nowych płyt to deja vu breakfast can wait, można ale po co.

Nie 15 Cze 2014 23:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Sabbaci też nic wyjątkowego nie nagrali w ostatnim 20-leciu a ostatni album Ozziego, który mi się podobał to tez gdzieś przeszło 20 lat temu (2 ostatnie płytki Ozziego kupowałem...i odsprzedawałem potem).

Znacznie bardziej równy poziom od powyższych prezentują panowie z Depeche Mode.

Wto 17 Cze 2014 19:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
Znacznie bardziej równy poziom od powyższych prezentują panowie z Depeche Mode.[/quote]

tu bym polemizował. dm grają ostatnio smęty bez ikry. najlepsze płyty to black celebration, music for the masses i violator, potem tylko the downward spiral. podobnie jak prince.

Sro 18 Cze 2014 09:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
cinnin napisał:

tu bym polemizował. dm grają ostatnio smęty bez ikry. najlepsze płyty to black celebration, music for the masses i violator, potem tylko the downward spiral. podobnie jak prince.

Ja zainteresowałem się na poważnie ( zacząłem słuchać płyt ) DM od czasu Songs Of Faight and Devotion. Wcześniej zachwycały mnie tylko pojedyncze numery. Teraz mają bardzo klimatyczną muzę, która bardzo przypadła mi do gustu

Sro 18 Cze 2014 13:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
posłuchaj zatem tych trzech wymienionych płyt dm, są dużo lepsze niż obecne dokonania, dodałbym jeszcze z pokrewnych yazoo upstairs at eric`s and you and me both czy gary`ego numana (cars, are friends electric, metal, down in the park) i soft cell - non stop erotic cabaret

Sro 18 Cze 2014 16:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest kwestią gustu. Lubię DM z lat 80tych, ale ich największe albumy to moim zdaniem Violator i Songs. Późniejsze rzeczy może ciut gorzej , ale cały czas trzymają poprzeczkę wysoko. Dobrze mi się tego słucha, no i zawsze kilka świetnych lub więcej niż dobrych numerów numerów jest.

https://www.youtube.com/watch?v=SsKyxkfj8ak

https://www.youtube.com/watch?v=_f0zHgs0GpI

https://www.youtube.com/watch?v=G8S249dr-jY

albo PIS will come to me Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=l1Ns0pSx71M

Dalej potrafią po prostu pisać dobre kawałki Uśmiech...

A co dobrego nagrało Black Sabbath przez ostatnie 20 lat ?

Ech, ostatnio to wogóle słabo. Taka energia, jak w I Feel You to była u Prince'a w czasach Sexy MF.

https://www.youtube.com/watch?v=iTKJ_itifQg

Sro 18 Cze 2014 19:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: