RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
2014-06-03 Prince w Berlinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

2014-06-03 Prince w Berlinie
Autor Wiadomość
Jakub
Around The World In A Day
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
To takie w stylu naszego Księciunia Cool Po raz kolejny zapomniał, że "zwykli" zjadacze chleba nie mają tylu zer na koncie ile Jego Książęca Mość Język

Pon 02 Cze 2014 22:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Nie zgodzę się. Kto pamięta ile kosztowały bilety na 21 Nights In London w 2007?...

Pon 02 Cze 2014 23:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy gdzie siedziałeś. Mój kosztował niespełna 35 funtów, czyli jakieś 180 zł Ceny w Berlinie, jak było tak jak piszecie, były zaporowe.
Co do aftershow biletu znaleźć nie mogę, ale też kosztowały nie więcej niż bilet na zwykły koncert.

Pon 02 Cze 2014 23:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cinnin
Batman
Batman

Post Odpowiedz z cytatem
kosztował 31,21 funtów, skoro nie pamiętacie więc teraz powinien kosztować 20,10 EUR, albo niech będzie 20,14EUR. problem w tym, że ostatni koncert w berlinie był mało rozreklamowany, w jakimś rozpadającym się amfiteatrze i nawet nie było kompletu. skąd ktoś wymyślił cenę 300EUR i że będą się sprzedawać to nie wiem, chyba Prince stracił kontakt z rzeczywistością. w krajach byłego bloku sowieckiego ludzie przyjdą ale również za cenę 200-300zł max, na zachodzie już był tyle razy, że nie sądzę, jeszcze od dawna nic nowego i dobrego nie nagrał, więc ciężko będzie zapełnić widownię.
cinnin

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Wto 03 Cze 2014 14:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
cinnin napisał:
kosztował 31,21 funtów

Właśnie o to mi chodziło. Czyli Prince nie zapomniał. Przynajmniej nie zawsze. Wink

Sro 04 Cze 2014 19:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: