RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PURPLE-BUS (kierunek Gdynia 02-07-2011)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Prezentacji Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

PURPLE-BUS (kierunek Gdynia 02-07-2011)

Jeśli kupiłe(a)ś już bilet na Ołpenera O/+> to...
Chcesz pojechać własnym środkiem transportu?
29%
 29%  [ 7 ]
Chciał(a)byś pojechać PURPLE-BUS?
54%
 54%  [ 13 ]
Lepiej pociągiem
8%
 8%  [ 2 ]
Samolotem :-)
4%
 4%  [ 1 ]
Mieszkam w 3mieście i dojadę miejscową komunikacją
4%
 4%  [ 1 ]
Nie jestem zainteresowany(a)
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 24

Autor Wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem za tym rozwiązaniem.
Cała grupa i tak wisi Ci kratę piwa za to całe poświęcenie i załatwianie sprawy w naszym imieniu. Piwko

Sro 01 Cze 2011 22:21 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
apollonia
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki.
Może by tak umówić się na spotkanie organizacyjno-towarzyskie na tydzień przed koncertem np. w sobotę 25. czerwca? Można by omówić szczegóły PB i ściągnąć też FABa i odebrać koszulki?
Oto nowy wątek na ten temat http://www.prince-online.com/forum/viewtopic.php?t=801

Ostatnio zmieniony przez apollonia Pią 03 Cze 2011 16:35
Czw 02 Cze 2011 13:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apollonia
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie podpisałam umowę i przelałam zaliczkę, ufff...
Jedziemy!Wykrzyknik Very Happy
Czw 02 Cze 2011 13:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dipper
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
MintyFresh napisał:
Ja chyba jestem zmuszony zrezygnować z PB, niestety cena mnie pokonała, liczyłem że będzie więcej chętnych i koszt będzie przystępniejszy, niestety nie jestem w stanie wyłożyć 250 zł + pociąg do/z Warszawy, mam nadzieję, że rozumiecie Crying or Very sad No i przepraszam Wink
Ale na koncercie musimy być jedną grupą.

Nie będziesz jedyną osobą, która wybiera się z Katowic. Oprócz mnie jedzie jeszcze mój kuzyn. Czym pojedziemy jeszcze nie ustaliliśmy, gdyż na dniach ma zostać ojcem, ale w gre wchodzi pociąg lub samochód.

Pon 06 Cze 2011 08:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
apollonia
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Ponieważ powoli zbliża się termin wyjazdu, a prawdopodobnie mało kto z busowiczów (poza mną i cinninem) będzie na spotkaniu, proponuję jeszcze dogranie paru spraw:
- wyjazd z W-wy: w umowie napisałam: podstawienie busa 07.00, wyjazd-07.15. rano w sobotę, ale gdyby były duże protesty, to pewnie można to jeszcze zmienić;
- powrót: cinnin proponuje pozostanie na koncercie Prince'a na koncert Big Boi o 0.30, wtedy wracalibyśmy ok. 3.00 w nocy:
- muzyka na drogę: dobrze by było, gdyby ktoś zdeklarował się, że przygotuje nam odpowiednią oprawę muzyczną na drogę - oczywiście Prince'a Smile (sugeruję skopiowanie oryginalnych płyt i wzięcie kopii, żeby nie było ryzyka utraty cennych okazów w razie jakichś przygód);
- skoro na razie mamy 7 osób to koszt busa na osobę wynosi 215 zł; czy zgadzacie się, ze te pozostałe (po odliczeniu zaliczki) pieniądze wpłacacie mi na konto tak, żebym to ja już do końca zajęła się opłatą za busa?
- aha i dla celów organizacyjnych (szukanie zgub czy spóźnialskich) dobrze by było, żeby ci, którzy tego jeszcze nie zrobili, podali mi na PW swoje numery komórek (oczywiście tych, które będą mieli ze sobą w Gdyni) Smile
Sro 15 Cze 2011 12:34 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrzel
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że można by zostać na Big Boi'a, ale dla osób które nie będą chciały trzeba by znaleźć zajęcie do 3:00 Mruga 2

Sro 15 Cze 2011 13:07 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Wypowiadając się za siebie i 2 jadące ze mną osoby: My nie chcemy koncertu Big Boi'a. Nie było o tym mowy podczas ustalania szczegółów wyjazdu 2 tygodnie temu.
Jak to się ma do kwestii kierowcy i jego zmęczenia na trasie? Bo ja nie chciałbym aby to był mój ostatni koncert Prince'a.
Ponadto muszę być w niedzielę w pracy, więc jeśli już koniecznie musicie oglądać tego Waszego Boi'a po Prince'u, to napiszcie o której bylibyśmy w W-wie (zakładając, że kierowca nie uśnie za kierownicą). Twisted Evil

Sro 15 Cze 2011 15:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pitrzel
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
Tzn ja nie chce zostawać na Big Boi'a, nawet nie wiem kto to jest szczerze, ale jeśli już to można by się poświęcić jak większość chciałaby zostać.

Sro 15 Cze 2011 15:50 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
To mamy 4 osoby przeciw.

Sro 15 Cze 2011 16:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
amj

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam nie mam nic przeciwko. Zależy też czy będzie jeszcze siły tam stać, czy Prince nas wymęczy Wink Ale oczywiście zależy od innych Purple-Busowiczów. Na Big Boia nie muszę iść bo priorytetem jest Prince i dla Niego tam jadę. Moje nastawienie na połówkę Outkasu jest obojętne.
Skoro są 4 osoby przeciw to już po sprawie chyba.

Sro 15 Cze 2011 16:21 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Takie moje 3 grosze - zdecydowanie gorszą połówkę outkastu! Suszę zęby Big boi się ma nijak do Andre.

Sro 15 Cze 2011 17:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
amj

Post Odpowiedz z cytatem
No ale zawsze to 1/2 Wink Kiedyś może przyjdzie pora na tą drugą połówkę. Mi też Andre się bardziej podoba.

Sro 15 Cze 2011 19:11 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
apollonia
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ogólnie się wstrzymuję od głosu (mogę zostać, ale nie muszę) , ale większość decyduje, więc nie zostajemy na BB.
Tak na marginesie - nawet pomijając kwestie artystyczno-muzyczne, jako kobieta - też bym wolała Andre Wink
Sro 15 Cze 2011 20:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cinnin
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
kurczę, zupełnie tego nie rozumiem. do gdyni jest około 350km. jadąc w nocy będzie to max 5-6 godzin, załóżmy bezpiecznie 6. koncert prince`a kończy się około północy. potem trzeba się zebrać do kupy więc zbiórka koło 1 więc w wariancie zbieramy się po koncercie jesteśmy z powrotem o 6.30-7.00. w wariancie z outkastem - zobaczcie setlistę big boia wyjedziemy o 3 i wrócimy na 8.30-9.00 w niedzielę. wszyscy pracują w niedzielę od rana?
jak już będziemy na open`erze to chyba warto zobaczyć i primus, i prince`a i outkast (nieważne czy w całości czy nie, skoro się jakoś chłopaki rozpadli to raczej nie wystąpią razem). naprawdę ma to dla wszystkich znaczenie o której rano wrócimy?! chodzi raptem o 2 godziny później. z jednej strony ciągle słyuszymy, że wszyscy chcą być jak najwcześniej żeby zobaczyć coś jeszcze teraz tylko prince
czy można prosić o zdanie poszczególnych osób co chcą zrobić, grubluk, serdeczna prośba o wyrozumiałość i spytanie się znajomych czy kategorycznie nie chcą usłyszeć na żywo połówki outkastu. przecież ten zespół a właściwie andre nigdy nie ukrywał inspiracji prince`em i to trochę podobne klimaty.
jeśli to możliwe bardzo proszę o opinie poszczegolnych ludzi z purple bus - ja jestem za zobaczeniem co się da i powrocie o 3, bedziemy i tak wcześnie a pewno większość przyjedzie i pójdzie spać do łóżka.

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Sro 15 Cze 2011 20:25 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amj

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli o mnie chodzi to nie powiedziałem, że tylko Prince i tyle. Powiedziałem, że jest mi to obojętne czy zostaniemy Wink Mogę wracać kiedykolwiek. Jak jest okazja to myślę jednak, że warto będzie z niej skorzystać. Zobaczymy co przyniesie sytuacja. Na miejscu mogą niektórzy zmienić zdanie i zechcieć zostać na Big Boia.

Sro 15 Cze 2011 20:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
apollonia
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Też tak sądzę.
GrublukTheGrim - policz, na którą koniecznie musisz być z powrotem, a o kierowcę się nie martw - nie będzie czekał w busie, tylko idzie się przespać, więc powinien dać radę.
Zresztą - jak już będziemy w drodze, to wszystko omówimy Smile
Sro 15 Cze 2011 20:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrzel
Purple Rain
Purple Rain

Post Odpowiedz z cytatem
Ja po prostu chce pojechać na Księcia, słuchałem kiedyś trochę Outcasta w oryginalnym składzie, w każdym razie jedziemy na Małego i nie przeszkadza mi to, żeby jeszcze zostać parę godzin na połowie Outcastu - cena za festiwal. Mruga 2

Sro 15 Cze 2011 21:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli dojedziemy do W-wy w południe, to OK. Bo w pracy być muszę. Reszta jest oczywiście do uzgodnienia. Big Boi'a i Outkast lubię (prowokowałem Was tylko troszkę), jednak po koncercie Księcia ich dokonania będę miał głęboko w... Wściekły

Sro 15 Cze 2011 22:08 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cinnin
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
No i super, cieszę się, przed południem będziemy na pewno.
Outkast kicks ass, speakerboxxx to chyba wyłączne dzieło Big Boia a to świetna płyta obok the love below która jest bardziej w klimacie prince`a. zobaczmy jak będzie na koncercie, jeśli jakaś kiszka to się zwijamy i wracamy w drogę powrotną.
Z kierowcą trzeba uzgodnić co i jak bo jeśli ma dojechać z jakiegoś noclegu to musimy wcześniej uzgodnić godzinę - czyli jak rozumiem parking na miejscu odpada i raczej trzeba mieć przy sobie kurtkę etc

Band? Yes. Anybody hot? No. You know why? Why? 'Cause we're cool, cool
Czw 16 Cze 2011 08:54 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apollonia
Parade
Parade

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, cinnin - odpada bus na parkingu pod ręką i wszystko musimy mieć ze sobą.
Czw 16 Cze 2011 08:56 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Prezentacji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18

Skocz do: