RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Survivor - który utwór przetrwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 208, 209, 210  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Wolności Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Survivor - który utwór przetrwa
Autor Wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
To co, śmigamy z Emancipation? Wink

Pon 14 Cze 2010 00:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Chcesz to masz, co nie Arachne? Mruga 2

Pon 14 Cze 2010 07:19 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Trzy płytki na gorące wakacyjne dni... ok. Startujemy? Razz

Pon 14 Cze 2010 09:05 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Emancipation się Wam marzy... Teraz się muszę zastanowić, jak to zorganizować, żeby się ciągle nie dogrywać, a jednocześnie pozwolić głosować z równymi szansami na każdy z utworów.

3 płyty po X utworów każda... Skończy się na tym, że będziemy wybierać po 4-6 utworów naraz.

www.treksfera.pl
Pon 14 Cze 2010 09:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Możemy głosować na 3 utwory naraz. Jeszcze ciekawiej będzie, jak każdy z tych kawałków będzie z innego dysku. Wtedy dojdziemy do 3 najlepszych utworów z każdej płyty i z nich wybierzemy zwycięzcę. Prosty sposób, jednak mogą być problemy. Trzeba będzie na pewnym etapie odrzucać piosenki bardziej lubiane z jednej płyty, niż z drugiej lub trzeciej.
Co Państwo na to? Cool

Pon 14 Cze 2010 09:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem za myślą Grubluka, trzy survivory na raz Very Happy

Pon 14 Cze 2010 10:16 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem za tym by pozostały trzy najlepsze numery po jednym z każdej płyty a później wielki finał Twisted Evil

Pon 14 Cze 2010 14:08 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Ale w ten sposób przestajemy traktować Emancipation jako całość. I jeśli już byłyby to 2 utwory z każdej płyty. Gwarantuję Wam, że przy takiej ilości dogrywek się nie uniknie.

www.treksfera.pl
Pon 14 Cze 2010 14:10 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
amj
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
A nie lepiej wybrać survivor z dysku 1., potem z 2. i na końcu z 3.? Następnie jak wybierzemy te 3 najlepsze to wtedy z nimi się rozliczymy i wybierzemy zwycięzcę.
Pon 14 Cze 2010 14:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
To już jest lepsze podejście. Jednak ciągle obawiam się rozczłonkowania, jakby nie było, pełnego albumu, gdyż wybieranie z kawałka nie jest tym samym co porównywanie do całości, jak to miało miejsce wcześniej np. przy Sign 'O' The Times.

I tak, zauważyłam, że utworów jest dużo.

Jeśli jednak nikomu nie przeszkadza porównywanie kawałkami to owszem, możemy po kolei omówić I, II i III.

www.treksfera.pl
Pon 14 Cze 2010 14:53 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MintyFresh
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Niech Arachne decyduje, w końcu prowadzi tego survivora Uśmiech...

Pon 14 Cze 2010 15:12 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Uważam, że trzeba wszytko jako całość traktować i koniec. Zacznijmy od głosowania na 3 utwory, jak odpadnie 12 to zejdziemy do 2, a po kolejnych 12 do jednego... i zostanie zwycięzca.

Pon 14 Cze 2010 16:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ElectricMan
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
o fuck, hmmm to zeby cos wybrac, to musze wrocic do sluchania tego. łoj łoj

Wto 15 Cze 2010 22:30 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nasibu
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Wakacyjna przerwa trwa Crying or Very sad kiedy wystartujemy?

Czw 26 Sie 2010 09:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Witajcie,

Arachne poinformowała mnie, że ze względu na jej studia i obowiązki nie będzie dłużej kontynuować projektu "Survivor". Dlatego chciałem przedstawić nową osobę, która podejmie kontynuowanie dzieła:

amj do dzieła!

Nie 19 Gru 2010 20:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
amj

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki FAB
Witam wszystkich Wink
Więc tak. Jeśli zabierzemy się za Emancipation jak wcześniej była o tym mowa to proponowałbym zrobić to w następujący sposób. Wybierzemy po trzy najsłabsze utwory. Najsłabszemu z nich przyznamy 6 punktów, drugiemu 3, a najlepszemu z tej trójki 1 punkt. I tak przez kilka kolejek. Utwór, który zdobędzie najwięcej punktów w danej kolejce odpada. Wydaje mi się, że nie ma sensu dzielić wszystkiego na 3. Proponowałbym zacząć jutro popołudniu. Głosowanie mogłoby odbyć się do soboty do godziny 15.00. Co o tym myślicie, jakieś sugestie? Może macie inne propozycje co do wyboru płyty? Smile

P.S. Przed chwilą skończył się mecz Indiana Pacers - Boston Celtics. W 4 kwarcie w TD Garden leciało Let's Go Crazy Cool
Nie 19 Gru 2010 21:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
amj

Post Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że Emancipation odpowiada skoro nikt nic nie mówi Wink
W takim razie trochę o płycie za PrinceVault:
Emancipation jest 19-tym albumem w karierze Prince'a (pierwszym potrójnym). Trzecim wydanym jako Symbol. Wydany został 19 listopada 1996 roku, zaledwie 4 miesiące po Chaos And Disorder (Warner). Z albumu wyszły 2 komercyjne single, Betcha By Golly Wow! i The Holy River.
11 miesięcy przed wypuszczeniem Emancipation, Slave był rozdawany na kasecie jako singiel podczas koncertów w Paisley Park Studios. Ponadto, z albumu wyszło Somebody's Somebody i Face Down, które były dostępne w celach promocyjnych. EMI Records zbanktutowało, podczas rozpoczęcia promocji albumu, jednakże opóźniając całą promocję albumu. Symbol też niezależnie wypuścił singiel z zapisem na żywo z występu w Nowym Jorku, który zawiera wersję live Jam Of The Year i Face Down.
Koncertował w różnych odległych miejscach na The Love 4 On Another Charities Tour i Jam Of The Year World Tour by promować nowy Longplay, mimo, że trasa kładła nacisk na znane utwory z kilkoma tylko piosenkami z Emancipation granymi regularnie. The Artist występował w różnych programach telewizyjnych (Np. u Oprah Sleep Around) i dawał wywiady by wspomóc album, o którym powiedział: Urodziłem się by stworzyć ten album. Emancipation osiągnęło numer 11-ty w Amerykańskim notowaniu Pop Billboardu i 6 w notowaniu R&B.
Nagrywanie trwało od stycznia 1995 do października 1996 roku. W sporej części była to praca solowa, mimo że są utwory pokazujące okres pracy z NPG z lat 1993-95 (Michael B., Sonny T., Tommy Barbarella and Mr. Hayes) do nowego składu z 1996 roku (Kirk Johnson, Rhonda Smith, Kathleen Dyson, Mr. Hayes and Eric Leeds).
Na albumie znajdują się covery utworów innych artystów (One Of Us - Joan Osbourne, Can't Make U Love Me - Bonnie Raitt, La, La, La Means Love U - The Delfonics, Betcha By Golly Wow! - The Stylistics i Sleep Around - Tower Of Power) z czego Betcha By Golly Wow! jest pierwszym singlem będącym coverem.
Całość daje nam 3 godziny muzyki Artysty znanego poprzednio jako Prince. Każdy z trzech dysków trwa 60 minut i składa się z 12 piosenek. Symbol wspominał w wywiadach o tym, że te plany były oparte na Jego studiowaniu wiedzy o Egipcie. Budowanie piramid i to jak zostały wzniesione względem gwiazdozbiorów. One (piramidy-amj) były wiadomością od Egipcjan o tym, jak naprawdę powstała cywilizacja.
Warte odnotowania jest to, że w nagrywaniu udział brała Mayte. Mówiła po hiszpańsku w Damned If Do podpisana jako "Janelle". Na stronie są dwie recenzje o tej płycie.

SURVIVOR - EMANCIPATION
Runda I

Jam Of The Year
Right Back Here In My Arms
Somebody's Somebody
Get Yo Groove On
Courtin' Time
Betcha By Golly Wow!
We Gets Up
White Mansion
Damned If Do
Can't Make U Love Me
Mr. Happy
In This Bed Scream
Sex In The Summer
One Kiss At A Time
Soul Sanctuary
Emale
Curious Child
Dreamin' About U

Joint 2 Joint
The Holy River
Let's Have A Baby
Saviour
The Plan
Friend, Lover, Sister, Mother/Wife
Slave
New World
The Human Body
Face Down
La, La, La Means Love You
Style
Sleep Around
Da, Da, Da
My Computer
One Of Us
The Love We Make
Emancipation

Przypomnę jeszcze jak głosujemy. Mimo to mam nadzieję, że padną jakieś propozycje. Wybieramy trzy najsłabsze utwory, którym przyznajemy punkty. Najsłabszy z nich 6, drugi 3, najlepszy 1. Po podliczeniu głosów odpada ten, który zdobył ich najwięcej. Gdy zmniejszy się liczba piosenek wtedy normalnie będziemy głosować. Zakończenie głosowania może za tydzień o 16.00? Sporo tego jest. Dobrze by było gdyby każdy podawał uzasadnienia wyboru.

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU! Mruga 2

Ostatnio zmieniony przez amj Pon 30 Maj 2011 20:43
Pon 20 Gru 2010 18:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Get Yo Groove On
Courtin' Time
The Plan
Wszystkie 3 dostają "6" bo:
pierwsza jest tragiczną i żenującą propozycją, która raczej nie powinna powstać.
druga banalna i równie żenująca co druga
trzecia to tylko wycinek (promocyjny??) z płyty "Kamasutra", więc traktuję go jako zapychacz, by cd trwało równą godzinę, jak było w intencji autora.

Pon 20 Gru 2010 20:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Emancipation jest 3 albumem wydanym jako Symbol po The Gold Experience i Chaos & Disorder. Wink

Moje głosy na: 6 pkt - The Plan (zapychacz, tak samo jak szum morza na końcu Friend, Lover, Mother...), 3 pkt - Da Da Da (dziwny, nigdy nie zrozumiany przeze mnie utwór), i 1 pkt - Emancipation (pamiętacie wersję , którą P. grał w 1997 na Brit Awards? - tak to powinno brzmieć!).

Pon 20 Gru 2010 22:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
amj

Post Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście. Dzięki za zwrócenie uwagi. Zapomniałem, że C&D zostało wydane przez Symbol. Poprawione.
6 - The Human Body - Nie mogę tego znieść. Zastanawiam się czy jest jakiś utwór w całej dyskografii Prince'a, który bardziej działałby mi na nerwy.
3 - New World - Podobnie jak wyżej, z tą różnicą, że mogę tego posłuchać o jeden, dwa razy więcej.
1 - The Plan - zapychacz ale nawet fajny. Szczerze mówiąc to wahałem się nad tym wyborem. Biorąc pod uwagę inne utwory musiałem go tutaj wpisać.

Wto 21 Gru 2010 08:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 208, 209, 210  Następny
Strona 136 z 210

Skocz do: