RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prince w Londynie - sierpień, wrzesień 2007 :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prince w Londynie - sierpień, wrzesień 2007 :)
Autor Wiadomość
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Mam pytanka do tych wszystkich którzy są już PO. Mam bilet na 25.08. O której trzeba się tam zjawić żeby spokojnie dostać się do środka i zająć miejsca. Czy duże są kolejki na bramkach? Co z aparatami foto. Zabierają przy wejsciu czy można wnosić? A druga kwestia dotyczy biletów. Co prawda mój status na Ticketmaster zmienił się na "przygotowany do wysłania" ale wciąż jest możliwość że nie zdążą przysłać. Więc moje pytanie dotyczy kas w Millenium DOme. Jak wygląda sprawa odbierania biletów w okienku. Chodzi mi o czas i miejsce. tzn o ile wcześnej trzeba tam przybyć. Szczerze mówiąc nigdzie nie znalazłem mapy Londynu na której zaznaczony byłby MD. Zazwyczaj jest ścisłe centrum. Jaką linią metra można tam dojechać z centrum?
Sob 04 Sie 2007 10:48 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Darth_Gem napisał:
well, Ik ga slapen NU!

jutro 14 godzin jazdy do PL

BTW: welcome everybody!

welkom Suszę zęby

ik hop dat je hebt lekker geslapen Suszę zęby
en groetjes uit Nederland.

Wto 07 Sie 2007 14:59 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Wczoraj otrzymałem bileciki na show 12 września! Jestem super-happy Exclamation Very Happy Headbanger

P.S. Dobrze że listonosz mnie zna, bo adres napisali mi na kopercie niepełny...

Sro 08 Sie 2007 07:13 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Assi
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie w ręku trzymam 4 bilety na Prince'a na 9.09.2007 WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik No i marzenie się spełnia..... Jupi! Jupi! Jupi!
Przyszły pocztą wczoraj albo przedwczoraj Uśmiech

Carolinah, Jan..
I've got a tickets Wykrzyknik! Jupi! Jupi! Jupi!

Sro 08 Sie 2007 18:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
WoooW
Ja- Jupi!
Janek: Jupi!

my: Jupi! Jupi!

Uśmiech

i dokladnie 1 miesiac do koncertu Uśmiech Jupi!

Czw 09 Sie 2007 12:35 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
pido napisał:
Mam bilet na 25.08.
Fajnie. Będziemy razem na tej samej imprezie. Ktoś jeszcze?
FAB napisał:
Kupiłem dziś bilety na aftershow Suszę zęby
Na kiedy? Mnie sie udało na 28, będę pędzić po koncercie. Nie ma problemu, by zdąrzyć? Ktos jeszcze i kiedy?
Czw 09 Sie 2007 15:57 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
^Będę na koncercie w dniu 31 sierpnia... aftershow tego samego dnia.
Więcej o aftershow, godzinach itd dowiesz się w tematach o koncertach Uśmiech...

Czw 09 Sie 2007 21:27 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma tam, ale zapytam.
FAB napisał:
^Będę na koncercie w dniu 31 sierpnia... aftershow tego samego dnia.
Szkoda. Miniemy się.
Pią 10 Sie 2007 00:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cinnin
Graffiti Bridge
Graffiti Bridge

Post Odpowiedz z cytatem
pido napisał:
Mam pytanka do tych wszystkich którzy są już PO. Mam bilet na 25.08. O której trzeba się tam zjawić żeby spokojnie dostać się do środka i zająć miejsca. Czy duże są kolejki na bramkach? Co z aparatami foto. Zabierają przy wejsciu czy można wnosić? A druga kwestia dotyczy biletów. Co prawda mój status na Ticketmaster zmienił się na "przygotowany do wysłania" ale wciąż jest możliwość że nie zdążą przysłać. Więc moje pytanie dotyczy kas w Millenium DOme. Jak wygląda sprawa odbierania biletów w okienku. Chodzi mi o czas i miejsce. tzn o ile wcześnej trzeba tam przybyć. Szczerze mówiąc nigdzie nie znalazłem mapy Londynu na której zaznaczony byłby MD. Zazwyczaj jest ścisłe centrum. Jaką linią metra można tam dojechać z centrum?

Właśnie wróciłem z koncertu 14 sierpnia. po kolei postaram się odpowiedzieć na pytania:
1. Koncert zaczynał się niby o 18.00 ale faktycznie wpuszczali na miesca w hali tuż przed 19.00, support rozpoczął około 19.30 i zakończył po godzinie - nawet z niezłym głosem i najjaśniejszym punktem jej konceru cover janis joplin "piece of my heart"
O 20.55 rozpoczęły się na telebimach którkie wywaidy z członakimi NPG, Wendy i Lisa oraz fragmentami piosenek prince`a (kiss, I wanna be your lover) i o 21.00 zaczął się koncert.
2. Kolejek nie ma za dużych, ja odebrałem bilety na miejscu tuż przed koncertem - 15 minut oczekiwania. Już po wejściu wszystko idzie sprawnie i szybko. Były też osoby z napisami - sprzedam bilet, ale generalnie sala była pełna, jakieś losowe przypadki z pustymi kilkoma miejscami.
3. Aparaty, bramkarze teoretycznie pytają, czy nie ma foto i pobieżnie sprawdzają torby czy plecaki, z racji ciągle powtarzanych ostrzeżeń, że osoba robiąca zdjęcia będzie wypraszana z sali nie ma chyba co ryzykować, nie widziałem też za bardzo fleszy. jazda 1500km na koncert po to żeby zostać wyrzuconym to chyba za duże ryzyko. Można spróbować coś pstryknąć np komórką ale naprawdę jest dużo obsługi i nie wiem jak by zareagowali, koło mnie nikt nie robił żadnych zdjęć. Nie można też wnieść nic do jedzenia i picia - na miejscu są bufety
4. Tuż przed wyjazdem dostałem meila, że nie zdążą mi przesłać biletu, dużo osób było w takiej sytuacji i9 nie ma się tym co przejmować, na miescu obsługa wydaje bilety.
5. Londyn południowo -wschodnia część, linia Jubilee, stacja metra North Greenwich. Hala O2 jest tuż obok metra, są wszędzie napisy i oznakowanie, na stronie O2 jest bardzo dobry odnośnik jak dojechać z podaniem połączeń do dowolnej stacji metra w Londynie.

Parę słów o koncercie. Był fantastyczny, Prince w doskonałej formie, szalał na scenie, wciągał publiczność do zabawy, Maceo Parker wspomagał go jak mógł, zresztą cała ekipa była super profesjonalna, począwszy od kobiety na bębnach, dwa wokale chórków, chyba trzech facetów w garniturach (z Maceo) na trąbkach, dwóch na keybordach i dwie bliźniaczki? robiące show swoim tańcem. Wszystko super zgrane choreograficznie i dźwięk w jak najlepszym porządku. Ten koncert był naprawdę najlepszy jaki widziałem do tej pory w życiu, jeszcze może U2 czy Nine Inch Nails dają czadu na koncertach.
Na wejściu dostaniesz płytę Planet Earth, można kupić w kiosku z gadżetami płytę NEWS za 12 oraz pięknie wydany folder ze zdjęciami za 15 funtów. Reszta czyli np tamburyna po 40 czy koszulki z najlichszej bawełny za 30 funtów to chyba dla maniaków.
W programie koncertu praktycznie same przeboje, zresztą Prince w pewnym momencie stwierdził, że bardzo lubi piosenki ale ma tak dużo hitów, powiedział, że może zagrać sign`o the times czy raspberry beret i zagrał ... kiss a potem od razu purple rain - wszyscy na widowni oszaleli. Udało mi się zapisać mam nadzieję listę piosenek palce lizać - jestem pewny, że na każdy koncert jest inna, zresztą może wymienić 2/3 z nich a i tak będzie świetnie. Ale po kolei:
1. 1999 - rozpoczął od tego hitu porywającego z miejsc wszyscy wstali i...
2. musicology
3. cream
4. u got the look - brakowało sheeny e
5. shhh
6. take me with u
7. guitar
8. somewhere here on earth
9. 7
10. forever in my life - to jest niesamowity koncertowy kawałek wprowadzający wszystkich w trans bębnami
11. If I was your girlfriend
12. black sweat
13. kiss
14. purple rain
15. alphabet St. - swobodna interpretacja na ten temat
16. I feel for you
17. Controversy
18. Let`s go crazy
No i wszyscy oszaleli tym niesamowitym tempem, swobodą interpretacji utworów, atmosferą i doborem samych hitów ale koncert w końcu musiał się skończyć. Po 10 minutach oklasków owacji i domagania się bisów, chyba w planie Prince miał to zaaranżowane. Wszyscy krzyczeli we want more więc cały zespół powrócił i zaczął...
19. Crazy - cover gnarlsa barkleya zaśpiewany nawet lepiej od pierwowzoru
20 Nothing compares 2U zaśpiewane przez Prince`a zakończyło ten "outstanding performance"
Naprawdę, żałuję że nie mieszkam w Londynie, koło mnie stał gość, który po raz kolejny widział to show, tez chciałbym aby ten koncert nigdy się noie skończył i móc zobaczyć Go na kolejnym i kolejnym koncercie. Tym bardziej, że repertuar jest płynny i nigdy nie wiadomo jakie piosenki zaśpiewa tym razem.
Naprawdę czapki z głów przed Jego Książęcą wysokością.

I want more!

pozdrawiam
Czw 16 Sie 2007 00:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Widzę że może się okazać, że więcej osób spotka się w Anglii niż kiedykolwiek w naszym kraju
Hej! ja bede 09 i 13 Września na koncercie, tak wiec jestem
chętny na spotkanie w gronie miłośników dobrej muzyki Very Happy
Czw 30 Sie 2007 10:15 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Assi

Post Odpowiedz z cytatem
a czy 9 idziesz na afterparty?
mysle ze mozemy sie spotkac 9.09 przed koncertem..co ty na to?Pytajnik jeszcze tylko z carolinah trzeba ustalic szczegóły...a kiedy przyjezdzasz do londynu?Pytajnik bo my będziemy juz wcześniej..

Czw 30 Sie 2007 11:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Przyjadę tzn. przyjedziemy 8go więc spotkanie przed koncertem 9go bardzo nam odpowiada a gdzie się zatrzymujecie bo my szukamy jakiegoś hostelu?
Czw 30 Sie 2007 11:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filip
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
a co do afterparty to niestety podejrzewam, że nie dostalibyśmy biletów na czas (przed koncertem) może kupimy na miejscu zobaczy sie..a jak nie, to planujemy 13 skoczyć na after
Czw 30 Sie 2007 11:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
ja jestem oczywiscie jak najbardziej za wspolnym spotkaniem przed koncertem. zdaje sie ze ktos jeszcze byl zainteresowany, ale juz zapomnialam kto :|

Pią 31 Sie 2007 15:29 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
A ja kupiłem dziś bileciki na aftershow 12.09. Exclamation Jupi!
Mam nadzieję, że Prince się pojawi i da czadu jak nigdy przedtem!

Dodatkowo, oczekuję nieoczekiwanego - jak napisali na 3121.com...

Pon 03 Wrz 2007 14:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Assi

Post Odpowiedz z cytatem
Pragnę poinformowac że od jutra nie będzie mnie na forum, jesli ktoś kto będzie na koncercie 09-09-2007 będzie chciał się spotkac to niech się zgłosi do Carolinah lub tez blizsze informacje będzie posiadał FAB.

Zobaczymy co się będzie działo w Londynie Mruga 2)

Sro 05 Wrz 2007 16:10 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Jutro rano lecę do Londynu. Oczywiście będzie ze mną drugi fan Księcia w mojej rodzinie, czyli mój Tata. Cool
Wracam w czwartek wieczorem. Postaram się zamieścić swoje wrażenia z show jak najszybciej się da (jak już ochłonę).
Oczekujcie relacji w piątek/sobotę.

Tymczasem nasza druga fanclubowa ekipa niedługo powróci z UK (Assi, Carolinah, Kale Jan).
Ich koncert (a w szczególności 2,5 godzinne aftershow), podobno był rewelacyjny Exclamation

Funky London, here i come! Twisted Evil

Pon 10 Wrz 2007 13:22 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Grubluk! obys mial dzis taki koncert i after show jaki my mielismy Uśmiech...

relacja wkrotce... Cool

jak tylko odespie. dzis zaspalam do pracy przez to wszystko :| ale warto bylo. dla takiej muzyki warto wiele poswiecic...
no i zawsze warto podziwiac z odleglosci 3 metrow szczuplutkie kolanka Ksiecia Uśmiech... jaki on slodki Embarassed

co sie nie udalo- bylismy poumawiani na spotkanie fanow z dwoma fanami ale nie wyszlo Confused z wielu powodow. chyba po prostu nie bylo nam to pisane.

Sro 12 Wrz 2007 15:36 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Grubluk mial super koncert!Wykrzyknik
Prince gral Free, Delirious i Something In the Water!
tylko na after Princea nie bylo..

Czw 13 Wrz 2007 16:42 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Oj grał, grał... i nie tylko to! Very Happy
Już jestem, było wspaniale! Zaraz piszę relację.

Pią 14 Wrz 2007 11:00 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Skocz do: