RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Londyn 25-08-2007
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Londyn 25-08-2007
Autor Wiadomość
pido
Prince
Prince

Post Londyn 25-08-2007 Odpowiedz z cytatem
25 sierpień 2007 Millenium Dome, London

Track lista:
1.Planeth Earth
2.1999
3.Take Me With U
4.Guitar
5.Cream
6.U Got the Look
7.Shhh
8.Musicology
9.The Stones’- Honky Tonk Women (Shelby L.)
10.The Beatles’ The Long and Winding Road (Prince)
..........................................................................
11.Little Red Corvette (acoustic)
12.Diamond & Pearls (acoustic)
13.The Beautiful Ones (acoustic)
14.Condition of the Heart (acoustic)
15.U Don`t call me Anymore (acoustic)
16.Do Me Baby (acoustic)
17.Sometimes is snow in April (acoustic)
...........................................................................
18.If I Was Your Girlfriend
19.Black Sweat (Prince bass solo)
20.Kiss
21.Purple Rain
...........................................................................
22.I Feel for U
23.Controversy
24.Crazy (Shelby L.)
25.Nothing Compares 2 U

Przed samym show z głośników płynęła muzyka Joni Mitchell i muzyka Johna Williamsa z filmu „Wspomnienia Gejszy” z Yo Yo Ma na wiolonczeli i I.Perlmanem na skrzypcach.
Prince zaczął swój występ od PLANET EARTH w wersji niewiele różniącej się od tej z płyty, ale po reakcji publiczności po tej piosence i po początku następnej (1999) już było wiadomo że ludzie kochają MAŁEGO za to co stworzył dużo, dużo wcześniej. Niestety okazało się że problemy z nagłośnieniem o których czytałem na forum, to nie tylko wymysł piszących recenzje. Było najzwyczajniej w świecie kiepskie. Czasami musiałem się mocno zastanawiać jaką piosenkę Prince zaczął śpiewać. W pierwszej części koncertu sekcji dętej właściwie nie usłyszałem ani razu. Nawet w Guitar solo gitarowe było słabo słyszalne. Stopa w bębnach w połączeniu z gitarą basową zagłuszała wszystko. SHHH. Hmmm... chyba wolałem tą piosenkę z Michael`em B. i Johnem Blackwelem na bębnach. Było bardziej „przejrzysto”. Później nastąpiła długa wersja MUSICOLOGY ze swietnym funkowy jamowaniem Maceo na saxie. Następnie w roli głównej wystąpiła Shelby L. W odlotowej wersji The Stones’- Honky Tonk Women. Ależ ta kobieta ma kawał głosu. Pozazdrościć!
Później Prince zaśpiewał przepiękną The Long and Winding Road poprzedzoną wstępem w jazzowym klimacie. Zespól zszedł ze sceny i KSIĄŻĘ solo rozpoczął przy klawiaturze set akustyczny. Akustyka zdecydowanie się poprawiła. Po SOMETIMES IS SNOW in APRIL w którym Prince`owi towarzyszył Renato Neto, band w komplecie pojawił się na scenie i zaczęła się prawdziwa Funkowa jazda. Nagle okazało się że można tą salę świetnie nagłośnić i słuchanie zaczęło sprawiać przyjemność. Na początek IF I WAS YOUR.... a zaraz potem BLACK SWEAT z Małym na basie. To był dla mnie hit wieczoru. Extremalnie czarna, funkowa wersja – rewelacja!!
Po tej piosence nasze Bożyszcze zaczęło narzekać że ma tyle hitów że nie wie co teraz zagrać i zagrał 2 największe: KISS i PURPLE RAIN. Ta druga w wersji bardzo podobnej do tej z SUPER BOWL Half Time Show. Na bis zostawił I FEEL FOR U, CONTROVERSY (rewelacyjna wersja), potem po raz kolejny powaliła wszystkich Shelby L. w coverze CRAZY. (czapki z główWykrzyknik!) i koncert definitywnie zakończył się na NOTHING COMPARES 2 U a Prince zniknął pod sceną w oparach dymu. Koncert był rewelacyjny. Wszystkie (podkreślam WSZYSTKIE) utwory były zagrane w całości. Oczywiście nie te z setu akustycznego. Książę był w wybornej formie głosowej, instrumentalnej i fizycznej. Dużo tańczył, pobudzał publiczność do wspólnej zabawy. Widać było, że czerpie z tego radość. Gdyby nie to kiepskie (miejscami) nagłośnienie to byłaby to wyborna uczta dla ciała i duszy. No i to ciągłe chodzenie ludzi po piwo i chipsy. Myślałem że zwarjuję! Przez jednego faceta musiałem wstawać z 10 razy żeby mógł przejść, a muzyka najmniej go interesowała. Po koncercie szybki bieg do Jubilee line. Po drodze wyprzedziłem jakieś 19000 ludzi (WykrzyknikWykrzyknik!) i udało mi się dostać do 2 pociągu, a że mieszkałem na Heathrow więc miałem kawał drogi do pokonania. Aha. Jeszcze jedna sprawa. Sklep z pamiątkami.
Nie wiedziałem że t-shirty mogą być tak kiepskiej jakości. Dramatycznie dużo pieniędzy za dramatycznie niską jakość. Bałem się wziąć ją do ręki bo miałem wrażenie że rozpadnie mi się w dłoniach. Były do kupienia także cd: N.E.W.S., ONA live, tamburyny (też kiepskie) małe wiszące LOVE SYMBOL- srebrne i złote (mam na myśli kolor a nie kruszec) podpinka na poduszkę z Princem (Wykrzyknik) i perfumy. Siedziałem dość wysoko, najwyższy level, rząd L, czyli gdzieś w połowie i muszę stwierdzić że naprawdę nie było to złe miejsce. Być może w przypadku normalnej sceny byłoby to fatalne, ale w przypadku sceny na środku i akcji która przenosi się w różne miejsca estrady miałem naprawdę dobre pole do obserwacji. Gdybym siedział z 10 rzędów bliżej byłoby idealnie.
Wto 28 Sie 2007 20:23 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pido
Prince
Prince

Post Photo 25.08.2007 London, Millenium Dome Odpowiedz z cytatem
Click to view this image at its original size
Click on the image to view it at its original size

Wto 28 Sie 2007 21:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za relację Uśmiech...
PS. Pozwoliłem sobie na mały edit, żeby było widać foty...

Wto 28 Sie 2007 21:15 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Wielkie dzięki. Chyba coś sknociłem z tymi fotkami, ale jeszcze nie wiem co. A jak sie pokazały to myślałem że jestem taki sprytny. Pozbawiłeś mnie złudzeń.
Wto 28 Sie 2007 21:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
W kwestii sklepu z pamiątkami. Wiem, że w Las Vegas P. sprzedawał rewelacyjne rzeczy. Dobre jakościowo i inne niż te w Londynie (ktoś na housequake'u w jednym poście prezentował zdjęcia). Także wybór był większy.
Jak myślicie, co się stało? Dlaczego w Londynie jest gorzej? P. zostawia wszystko dla zapowiadanego sklepiku na 3121.com, który ma być udostępniony już wkrótce?

Wto 28 Sie 2007 21:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Mam kilka rzeczy z NPG MUSIC CLUB. Są zdecydowanie lepszej jakości, choć jakość nadruków też jest różna. T shirty z Londynu w ogóle nie wyglądały jak koszulki, tylko jak coś co można na podkoszulkę założyć. Miałem wrażenie że są przeźroczyste. Albo to wypadek przy pracy albo kolejny skok na kasę MAŁEGO. Pokładam duże nadzieje w 3121 store.
Wto 28 Sie 2007 21:47 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Assi
Around The World In A Day

Post Odpowiedz z cytatem
Pido...czym robiłes te zdjęcia?? aparat?telefon?z lampą czy bez? i jakim aparatem, jakim telefonem

Czw 30 Sie 2007 11:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Zdjęcia robiłem telefonem Samsung Z630. Nagrałem jeszcze na video. Kawałek CONTROVERSY i NOTHING COMPARES U 2. Z robieniem zdjęć jest tak. Przed koncertem można śmiało robić, przymykają oko. W czasie koncertu sprawa jest troszkę trudniejsza. Facet stoi tyłem do sceny, albo przechadza się przejściem pomiędzy sektorami. Jak kogoś zauważy, podchodzi i kiwa palcem że nie można. Nie wiem czy kogoś przez to wyprosili czy nie. Ja czekałem aż facet zniknie z pola widzenia i pstrykałem. Mogły być lepsze ale nie miałem o co oprzeć aparatu i czasu było mało. No i nie chciałem wcześniej pod przymusem opuszczać sali.
Czw 30 Sie 2007 14:31 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Co to za zakładanie 2 tematu na temat tego samego koncertu... Nieładnie.
Fajnie, że też tam byłeś. Szkoda, że się nie zgadaliśmy.
Czw 30 Sie 2007 23:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Assi

Post Odpowiedz z cytatem
pido napisał:
Zdjęcia robiłem telefonem Samsung Z630. Nagrałem jeszcze na video. Kawałek CONTROVERSY i NOTHING COMPARES U 2. Z robieniem zdjęć jest tak. Przed koncertem można śmiało robić, przymykają oko. W czasie koncertu sprawa jest troszkę trudniejsza. Facet stoi tyłem do sceny, albo przechadza się przejściem pomiędzy sektorami. Jak kogoś zauważy, podchodzi i kiwa palcem że nie można. Nie wiem czy kogoś przez to wyprosili czy nie. Ja czekałem aż facet zniknie z pola widzenia i pstrykałem. Mogły być lepsze ale nie miałem o co oprzeć aparatu i czasu było mało. No i nie chciałem wcześniej pod przymusem opuszczać sali.

hmm...no to mam nadzieje ze moim Z170 tez da sie robić ładne zdjęcia, nie znam tego telefonu totalnie....mam nadzieję ze zdjęcia jakościowo będa zbliżone do Twoich Uśmiech

Pią 31 Sie 2007 07:45 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Ja swojego Z630 kupiłem 2 dni przed wyjazdem. Uczyłem się robić zdjęcia w drodze na koncert. Ma 2 megowy aparat. Wiem że niektóre Sony-Errikson mają już 3 mega. Widziałem fotki z takiego aparatu. Są dużo lepsze od moich. Może spróbuj pożyczyć od kogoś? coś lepszego. Z telefonem bez problemu wejdziesz na salę. Nie radzę brać kamery lub normalnego aparatu bo można ją stracić przy wejsciu lub w ogóle się nie dostać do środka. Pytałeś się o lampę błyskową. Nie radzę bo od razu się zdradzisz. Widziałem co prawda kilka błyskających fleszy ale tylko na początku show. Fajne światła były na KISS. Czerwono-żółte. Było wtedy naprawdę bardzo jasno i zdjęcia byłyby super, ale ten facet jak na złość cały utwór chodził po schodach. Powinieneś sprawdzić także jak Twój aparat sprawuje się przy kiepskim oświetleniu. Moim w tych warunkach cięzko było zrobić dobre zdjęcie. Większość była poruszona i musiałem opierać aparat a barierkę czym wystawiałem się na ostrzał ochrony.
Pią 31 Sie 2007 15:20 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Joanna widze ze sie niepokoi. my bedziemy miec Nokie 5500, tez ma 2 mega. i przedwojenny aparat cyfrowy, ktory zdecydowalismy sie poswiecic dla dobra sprawy Uśmiech...
w sumie ja nie bardzo jestem za robieniem zdjec, bo niby po co, jak mozna sobie u innych obejrzec Suszę zęby ale widze ze jestem przeglosowana.

Pią 31 Sie 2007 15:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Radzę nie robić. Naprawdę ochroniarze są restrykcyjni. Nawet na komórki byli uwrażliwieni. Mam ericsona T630, na którym Prince wyszedłby jako kropka nawet z bliska, a chcieli mi odebrać przy wchodzeniu. Podobnie z podchodzeniem pod scenę.
A na aftershow aż szkoda sobie psuć zabawę patrzeniem w obiektyw. Ale to ja tak uważam- inni może mają inaczej.
Pią 31 Sie 2007 16:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Assi

Post Odpowiedz z cytatem
aparat w tel mam 1,3 mega, wiec nie za dobry..ale się zobaczy..i tak będe go miałą przy sobie Uśmiech

Pozdrawiam Joanna Mruga 2 (kobieta)

Pon 03 Wrz 2007 08:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pido
Prince
Prince

Post Odpowiedz z cytatem
Wybacz mój nietakt Kobieto Joanno
Pon 03 Wrz 2007 13:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Joanna jest niewatpliwie kobieta Uśmiech...

temat zdjec zostal znow przeglosowany, zadnych aparatow nie bedzie. moze jedno zdjecie komorka. natomiast wlasnie sie zastanawiam nad zabraniem lornetki. mam tu taka wielka, do obserwowania ptakow. teatralna zostala w domu Smuteczek tylko ze ciezka ona :|

Wto 04 Wrz 2007 15:40 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Miałem lornetkę... fajna sprawa Uśmiech...

Wto 04 Wrz 2007 19:54 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawi mnie sprawa z koncertem z 31.08. Była na nim (z tego co się orientuję) najliczniejsza grupa z naszego forum (FAB, Peyo, MarcusMD, Ola i EM), a tylko EM podzielił się z nami wrażeniami.
Może aż do tej pory brak Wam słów aby to opisać? W takim razie rozumiem. Wink

Sro 05 Wrz 2007 15:21 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
Powoli się zbierają i stopniują napięcie... Daj im trochę czasu. Mruga 2 Patience, my friend...

www.treksfera.pl
Sro 05 Wrz 2007 15:28 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ola
Admin's Sex Toy

Post Odpowiedz z cytatem
Nie bede sie rozpisywac - bylo swietnie Very Happy Na tyle, ze kupilam na Ebay bilety na jutrzejszy koncert (09.09) Very Happy
Nie ma to jak Prince w niedzielny wieczor Wink
Idziemy rowniez z Marcusem na koncert Maceo Parkera w pazdzierniku w IndigO2 Very Happy

Moze skrobne cos jeszcze jak bede miala wiecej czasu Wink
No i zamieszcze filmy zrobione moja Nokia N95 na koncercie 31.08 Cool

BTW Dzieki za spotkanie 31-ego - bylo bardzo milo Was poznac Darku, FAB i EM (+ Brat i Siostra EM) Very Happy

www.olawojtowicz.com
Sob 08 Wrz 2007 19:41 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum Live Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: