RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy Album "Planet Earth"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Nowy Album "Planet Earth"
Autor Wiadomość
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
MarcusMD napisał:
1. Mamy zwyciezcę! Obcy 3 Wink
2. Czy mogę prosić o rozwinięcie tego pytania, bo nie wiem jak je rozumieć.. Wink
1. Jaka nagroda? Very Happy
2. Chyba nie wiem wszystkiego z przeszłości forum, ale miałem niejasne wrażenie, że kiedyś pożegnałeś się na amen. Jeżeli tak, to co Cię skłoniło do powrotu?
Ale, bez względu na motywację i ew. moją niewiedzę, dobrze móc się spodziewać Twoich kolejnych postów.
Może będzie szansa się poznać osobiście tego sierpnia.
Nie 01 Lip 2007 17:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arachne
The Gold Experience

Post Odpowiedz z cytatem
To sobie zrobię prezent na osiemnastkę... Bomba!

PS> Pozdrowienia ze słonecznego Krakowa, gdzie teraz leje deszcz... nie purpurowy, niestety, ale zabawa jest przednia! Jutro zaczynam zajęcia! Mr. Green

www.treksfera.pl
Pon 02 Lip 2007 20:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Mam nadzieję, że w TV ten clip też wkrótce się pojawi.
A tak swoją drogą... Koncerty w Londynie Prince organizuje z telefonią komórkową, nowe video też na komórki, a nowy album... być może też wyda jakoś jeden z operatorów telefonicznych?
W każdym razie P. znów tworzy historię!

Jeden z operatorów telefonicznych? Może znowu ORANGE...zaprosi na koncert, jak np. na koncert Stinga na warszawskim Służewcu Very Happy Oby tylko dźwięk był lepszy Rolling Eyes

Wto 03 Lip 2007 19:33 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Także dlatego sądzę, że gest Prince'a, aby podarować nową płytę fanom w Anglii za 2 funty jest godny podziwu. Muzyka prosto (prawie za darmo) w ręce fanów. Szkoda, że tylko tam. Pewnie Sony/BMG na inne kraje się nie zgodziła (może był taki pomysł, kto wie?).
O tym będzie się wspominać za kilka lat, jako o świetnym kroku wykonawcy w stronę odbiorców w trudnych artystycznie czasach. Idea

"Muzyka prosto w ręce fanów"- to jedno. Ale też jest drugie. Masowa dystrybucja winduje album szybko na listę przebojów. Jest na topie, radia grają album częściej. Płyty już nie ma z gazetą, trzeba iść do sklepu z płytami. Prince zaczyna zarabiać...
Mądre.
Sro 04 Lip 2007 16:17 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tande
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Już nie sprawdzam wszystkich postów. Po prostu wklejam, co znalazłem. Jest zapowiedź, okładka. Można zamawiać. No i porównywac ceny u konkurencji

Wink

http://www.stereo.pl/tytul.php?idt=293820

Pią 06 Lip 2007 17:06 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Pytanie:
Czy ktoś czuje napięcie w związku z wydaniem PE? Na razie wypłynęło 30% albumu i na tej podstawie nie powinienem nastawiać się optymistycznie, ale mimo to łudzę się, że nie może być źle...

Pią 06 Lip 2007 17:46 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Ja słyszałem na dzień dzisiejszy o 10% mniej materiału z PE niż Ty. A napięcie trochę podobne jak przed premierą 3121...
To będzie solidna płyta pop-rockowa, z kilkoma oczywistymi hitami. Artystycznie Prince nie pójdzie dalej niż na 2 ostatnich albumach. Jednak sądzę, że płytę na lato będziemy mieli świetną! Wink

Pią 06 Lip 2007 18:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
FAB napisał:
Pytanie:
Czy ktoś czuje napięcie w związku z wydaniem PE?

ja w ogole sie nie ekscytuje, az sie sama sobie dziwie :| ale z tego co slyszalam do tej pory to nic mnie nie wzrusza i w ogole mi sie to wszystko nie podoba co sie dzieje wokol Prince'a.
juz bardziej mnie ekscytuja jego nowe perfumy niz ta plyta Suszę zęby

Pią 06 Lip 2007 18:26 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
A co niby takiego dzieje się teraz wokół Prince'a?... Bo może o czymś nie wiem? Awantura jakaś czy co? Question

Pią 06 Lip 2007 18:32 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Po przesłuchaniu 30% materiału stwierdzam,że jeśli reszta będzie podobnie słaba to nigdy już nie kupie nic,co będzie miało w sobie nazwę "Prince"...
Pią 06 Lip 2007 18:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
mialam na mysli te jego dziwne pomysly, plyty w gazetach itd... ja uwazam ze to troche rozmienianie sie na drobne. i w ogole uwazam ze troche mu sie pomieszalo w glowie..

Pią 06 Lip 2007 18:38 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Rozumiem. Wink
Z tego co ja wiem, Prince'owi pomieszało się w głowie tak w okolicach 1980 roku (przed wydaniem Dirty Mind). W każdym razie, ja za to go uwielbiam!
A ta cała akcja wokół niego, to po prostu kampania promocyjna. Jeszcze 3-4 tygodnie i będzie po krzyku. Suszę zęby

Pią 06 Lip 2007 18:43 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
Claudinho! kocham Twoj avatar Uśmiech...
poznaj Betty:

Pią 06 Lip 2007 18:44 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
GrublukTheGrim napisał:
Rozumiem. Wink
Z tego co ja wiem, Prince'owi pomieszało się w głowie tak w okolicach 1980 roku (przed wydaniem Dirty Mind). W każdym razie, ja za to go uwielbiam!

za takie pomieszanie ja tez go uwielbiam Uśmiech... kocham Uśmiech... podziwiam Uśmiech... bedzie zawsze obecny w moim zyciu Uśmiech... tzn ten Prince szalony, niegrzeczny... ale moim zdaniem to co sie teraz znim dzieje to juz przybralo jakas chorobliwa postac, chyba trzeba odroznic pomieszanie w glowie w stylu lets go crazy a pomieszanie w glowie w doslownym tego slowa znaczeniu.
nie wspominajac o tym ze te pisoenki z planet earth brzmia mdlo, wtornie i jakos country... wogole mi sie ich nie chce sluchac.

GrublukTheGrim napisał:
A ta cała akcja wokół niego, to po prostu kampania promocyjna. Jeszcze 3-4 tygodnie i będzie po krzyku. Suszę zęby

no wlasnie do tej kampanii mam zastrzezenia. on juz nie sprzedaje muzyki, on sie po prostu sprzedaje...

Pią 06 Lip 2007 18:51 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
kaem
The Hits
The Hits

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda że koncerty nie mają miejsca przed premierą płyty. Nie musiałbym jej kupować.
Pią 06 Lip 2007 18:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrublukTheGrim
New Power Soul

Post Odpowiedz z cytatem
Przyznam szczerze, że Wasze krytyczne słowa wypowiadane jeszcze przed premierą albumu mnie przerażają, ale... każdy ma prawo do swojej opinii. Confused
Coś bym jeszcze tutaj napisał w tej kwestii, ale nie chcę aby zrobiło się tu nam na forum za "gorąco". Wink

Pią 06 Lip 2007 19:01 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
carolinah
Diamonds and Pearls
Diamonds and Pearls

Post Odpowiedz z cytatem
kaem napisał:
Szkoda że koncerty nie mają miejsca przed premierą płyty. Nie musiałbym jej kupować.

eeeee no co Ty? nie poczekasz miesiaca? ja poczekam. poslucham sobie w media markcie najwyzej tego co do tej pory nie slyszalam.
jezeli Prince sie ceni na 2 funty to ja nie dam za niego 5 dych, no way..

Pią 06 Lip 2007 19:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
Grubluk - ja nie ukrywam,że specjalnie nie robi mnie "nowoczesna" muzyka Prince'a, wolałbym słuchać płyt z odgrzewanymi starymi kawałkami w jego nowych aranżacjach,niż płyt które tak naprawdę niczym prócz dobrego wykonania się nie wyróżniają...
Jeśli się mylę co do PE po tym co dane mi było usłyszeć,a za płytę posypią się nagrody i ogólny szacunek za kawał dobrej roboty to masz u mnie stary kratę piwa Mruga 2 hehe Mruga 2
Carolinah - niestety mój psiak(też chihuahua,tylko brązowa) nie posiada takiej ślicznej peruczki Mruga 2 Jak mu kupie to zrobię ,będzie jeszcze lepsze Mruga 2
Pią 06 Lip 2007 20:55 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FAB
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Obenie jestem po 40%... jest lepiej Uśmiech...

Pią 06 Lip 2007 22:02 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Claudinho
The B-Sides
The B-Sides

Post Odpowiedz z cytatem
FAB - wyrażenie "Jestem po 40% - jest lepiej" można rozumieć na wiele sposobów Suszę zęby
Pią 06 Lip 2007 22:08 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: